Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jak przyzwyczaić kota do łóżeczka?  (Przeczytany 4589 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alice_kot

  • Gość
Jak przyzwyczaić kota do łóżeczka?
« : 2004-08-06, 08:51 »
Cześć!
Dawno mnie tu nie było....wiedze ze jest dużo nowego....
A więc mam taki problem,kupiłam w polsce takie śliczne kocie łóżeczko.Niebieskie z chmurkmi.Specjalnie dla krówki bo ona czasami zysypia w koszu od owoców...mama pojechała spowrotem do frankfurtu i przywiozła łóżeczko(przypominam że lóżeczko kosztowało 34 zł),kiedy wruciła zadzwoniła i...Krówka nie chce w tym łóżeczku spać!!! i tyle kasy wydałam? Więć pytam się,jak ją przyzwyczaić do spania w tym łóżeczku?!
 :grr:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Jak przyzwyczaić kota do łóżeczka?
« Odpowiedź #1 : 2004-08-06, 08:54 »
Koty zawsze same wybieraja miejsce do spania. najlepiej położyć spanko w jakimś zacisznym miejscu, ale zbytnio bym nie liczyła na to, że zawsze będzie tam spac ;) Kot to nie pies  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Sal

  • Gość
Jak przyzwyczaić kota do łóżeczka?
« Odpowiedź #2 : 2004-08-06, 08:58 »
Moje lubią spać na stole, na półeczce stolika na kółkach, na gazetach leżących na meblach, w mojej kosmetyczce w łazience, na parapetach...  :)
Może spryskaj łóżeczko kocimiętką albo walerianą? Te zapachy działają na koty zachęcająco.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak przyzwyczaić kota do łóżeczka?
« Odpowiedz #2 : 2004-08-06, 08:58 »

gsx_katana

  • Gość
Jak przyzwyczaić kota do łóżeczka?
« Odpowiedź #3 : 2004-08-06, 17:37 »
Jedyne łóżko, w którym moje koty chcą spać - to moje łóżko... i nic nie poradzę na to, że 1/2 zajmują one, a reszta ma być na dwie osoby...
A może jak już będzie zmęczony zabawą, połóż go w tym łóżeczku i głaszcz.
Ale nie wiem czy jest jakiś sens kota zmuszać, skoro nie ma ochoty. Nic na siłę ;)
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Jak przyzwyczaić kota do łóżeczka?
« Odpowiedź #4 : 2004-08-07, 10:38 »
Krówka w dzień śpi najczęściej w opuszczonej klatce chomika na Szafie,na lodówce,albo w koszu do owoców.
Ale w nocy śpi tylko na drugiej sofie w dużym pokoju.Niechce spać u mnie w łóżko choć w pierwsze dni jej pobyto to najczęściej robiła  :(
Zapisane

malpkaw

  • Gość
Jak przyzwyczaić kota do łóżeczka?
« Odpowiedź #5 : 2004-08-07, 16:14 »
wiesz... mój kot to spi najczesciez z moja mama a jak jej nie ma to ze mna dawniej spał z moim bratem albo na krześle hm... nie ma stałego miejsca by spał ciagle zmienia sobie jak chce i jak mu sie podoba pozdrawiam :)))
Zapisane

KasiKz

  • Gość
Jak przyzwyczaić kota do łóżeczka?
« Odpowiedź #6 : 2004-08-08, 21:00 »
Moje śpią dosłownie wszędzie. Tala najczęściej na krześle przy biurku, na samym biurku przed monitorem (tak, żeby nic nie było widać), w naszym łózku lub obojętnie gdzie na podłodze. Lucek wybiera bardziej miękkie miejsca, np. moją poduszkę :) Ale na noc z reguły jeden kot zajmuje jeden fotel, więc dla nas nie ma już miejsca :) bo kto by budził koteczki, które zasnęły jak aniołki :)
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Jak przyzwyczaić kota do łóżeczka?
« Odpowiedź #7 : 2004-08-09, 09:46 »
Hm. A mi się wydaję, że to nie możliwe. No bo ja próbowałem takich rzeczy z 20 x. Jeden wypalił, karton, z ręcznikiem w środku. Ale tak czy siak, moje spią gdzie chcą :).
Zapisane

Tofifi

  • Gość
Jak przyzwyczaić kota do łóżeczka?
« Odpowiedź #8 : 2004-08-09, 10:27 »
Moja kicia upodobała sobie moj fotel przy biurku z komputerem , duzo tam przesiaduje ,a jak mnie nie ma to szybko sie tam wślizguje i momentalnie zasypia.Lubi tez wylegiwac sie na klawiaturze, czasem tez pisze do moich przyjaciół:)Ostatnio jednak upodobała sobie akwariu.Pokłada sie na pokrywie i zwisa glowa w dół obserwujac rybki.Macha papkami , az jej sie znudzi i zasypia w  najdziwaczniejszych pozycjach
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak przyzwyczaić kota do łóżeczka?
« Odpowiedz #8 : 2004-08-09, 10:27 »

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Jak przyzwyczaić kota do łóżeczka?
« Odpowiedź #9 : 2004-08-09, 19:19 »
Moje kotki śpią najczęściej na drukarce,na łóżku(moim :wink: ),lub na pralce
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

koszmarek

  • Gość
Jak przyzwyczaić kota do łóżeczka?
« Odpowiedź #10 : 2004-08-09, 22:09 »
nie ma sensu zmuszac kota do spanie tam gdzie Ty chcesz - koty chodza przewaznie swoimi drogami
moze po prostu to lozeczko kotkowi jakos pachnie.... a moze faktycznie nie pasauje mu miejsce gdzie lozeczko stoi
mozna tu duzo gdybac
moj kot np.lubil czasami spac w brodziku - a podobno koty nie lubia wody :)
Zapisane

Blanka

  • Gość
Jak przyzwyczaić kota do łóżeczka?
« Odpowiedź #11 : 2004-08-10, 20:45 »
Moje koty mają swoje ulubione miejśca, ale bardzo często potrafią mnie zaskoczyć pomysłowością. Wiem jedno jak kot sam do łózka nie przyjdzie to nie ma co go na siłę przynosić i tak zrobi co zechce  ;) taka kocia przekora, no chyba  że jest bardzo malutki - takie koty z reguły lubią spać w łóżkach.
Ja jak czasami biorę Azję i niosę do łózka yo zawsze ucieka tylko po to aby za 2 minuty przyjść samodzielnie i ugniatać :lol:
Zapisane

Anga_11

  • Gość
Jak przyzwyczaić kota do łóżeczka?
« Odpowiedź #12 : 2004-08-12, 20:53 »
siema ala na czym twój kotek lubi spać?????????
mój ma swoją poduszeczke i włożyłam ją do użeczka i odrazu poszedł lerzeć a w nocy spać.
myśle ze twoja krówka przyzwyczaj sie do użeczka jak nie to zpryskaj je walerianą. pa pa  :)
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Jak przyzwyczaić kota do łóżeczka?
« Odpowiedź #13 : 2004-08-13, 16:12 »
waleriana to kiepski pomysł... kot nie zaśnie na czymś co bedzie pachnieć walerianą  :roll: bedzie się ocierał, mruczał, przymilał do tego ale tam nie zaśnie (podobnie jest z drapakiem) Sama to przerabiałam. Walerianie mówimy nie...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 28 zapytaniami.