Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kot i krolik  (Przeczytany 5158 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siersciuch

  • Gość
Kot i krolik
« : 2004-08-17, 20:05 »
Jestem ciekawa czy ktos z Was posiada takie owe dwa zwierzaczki w domciu, a jeszcze bardziej ciekawi mnie relacja miedzy nimi?

pozdrawiam
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Kot i krolik
« Odpowiedź #1 : 2004-08-17, 23:11 »
Ja mam 2 koty i królika i.... królik króluje!!!!!!! Nie da sobie w kasze dmuchać i jak się zdenerwuje, to gania za kotami :lol:  Raz mi Zyźka obsiusiała, Mikusia w ogon ugryzła :shock:  I zdradzę jeszcze w tajemnicy, że Basia jest zakochana w Zyźku, bo wszędzie za nim chodzi ;)  Jednym słowem w domu spokój i harmonia.

Najpierw jednak trzeba bardzo pilnować zwierzaczki, bo nie wiadomo jaka będzie reakcja. Baśka to króliś z charrrrakterkiem więckoty sobie "poustawiała" 8)
Zapisane

iwa

  • Gość
Kot i krolik
« Odpowiedź #2 : 2004-08-18, 10:20 »
moja kolezanka miala kota i krolika (krolik juz nie zyje). kot bal sie krolika i tylko patrzyl na niego,a potem uciekal.raz kot sie dostal do pokoju gdzie byl sobie krolik. krolik lezał,kot podszedł do niego i go zaczął myć!!! :lol: ale długo to nie trwało. ogólnie kot nic złego nie robił krolikowi,ale nie bylo miedzy nimi wielkiej milosci ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kot i krolik
« Odpowiedz #2 : 2004-08-18, 10:20 »

Eli

  • Gość
Kot i krolik
« Odpowiedź #3 : 2004-08-18, 10:31 »
Ja nie moge sie wypowiedziec na ten temat z własnej autopsji ale raczej z wiedzy.
Jeśli kot jest mały, to nie bedzie atakował krolika, raczej sie z nim bawił.
Jeśli kot jest duży a królik mały to lepiej uważać bo kot może uznać go za potęcjalną ofiare.
Jeśli kot w domu duży i przyniesiemy dużego królika, to to już zależy od charakterow obu zwierząt. Mogą sie polubić, ale niekoniecznie.

Ja znam z własnego doswiadczenia przypadek ze pies, ktory nienawidzi kotów, i je zawsze gania, nauczyl sie żyć z kotką, która została przyniesiona do JEGO domu. Musiał sie do niej przyzwyczaić. Więc może i kota da sie przyzwyczaić do królika.
Wiem jak np. reaguje wyżej wymieniony kot na mysz (chociaz bez porównania, mysz a królik) ale mysz siedzi w akwarium, a kot potrafi całymi dniami patrzeć sie co ta mysz robi. Najlepsze jest w tym wszystkim to, że mysz go totalnie olewa.. :)
Zapisane

siersciuch

  • Gość
Kot i krolik
« Odpowiedź #4 : 2004-08-18, 18:20 »
Witam!
No ja wlasnie mam kota i krolika , dwie panienki, kot-Angel jeszcze kociak, Niunka - krolik jakies 8 miesiecy, problem polega na tym, ze nie ma jak sami pisaliscie miedzy nimi zadnej milosci, tzn z kota strony to moze i taka owa jest, ale za to ze strony krolika nie ma nic a nic! Obojetna kompletnie! Jak tylko zobaczy kota zaraz zasuwa do klatki, wiec poprosze o pomysly jak jedna do drugiej przyzwyczaic???
pozdrawiam
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Kot i krolik
« Odpowiedź #5 : 2004-08-18, 19:17 »
hah :lol:
krolik biega za kotem i szuka kociego cycka :P kot mu juz kilka razy przylozyl, ale krolik sie nie zniecheca :roll: biega za kotem i probuje go calowac.. :roll:











prosze nie komentowac kociej kuwety, tu w grzybnie to jest i tak najlepszy jej model :mrgeen:
Zapisane

truskawa144

  • Gość
Kot i krolik
« Odpowiedź #6 : 2004-08-22, 23:45 »
odbiegając od tematu to nigdy jeszcze nie widziałam tak śmiesznego królika (tzn. mam na myśli jego kolorki)
Zapisane

Maxim

  • Gość
Kot i krolik
« Odpowiedź #7 : 2004-08-24, 21:49 »
Moja para kot i królik też raczej miłoscią do siebie nie pałają niestety  :roll:  Królica jest bardzo terytorialna i w związku z tym kiedy jest wypuszczona z klatki namiętnie przegania kota zbliżąjacego się do jej domku, który to kot z podwiniętym ogonem czym prędzej się oddala.  :lol: Niekiedy jednak pod jej nieuwagę bardzo ochoczo wchodzi do klatki , kładzie się w niej i zaczyna degustować sianko, które uwielbia  :)
Zapisane

Blackall

  • Gość
Kot i krolik
« Odpowiedź #8 : 2004-08-25, 07:46 »
i mnie to jak kicek kica na polu to mot czasami na niego poluje, ale to juz zadko. tak to czsami krolik pobiega za nim, powachaja sie i do widzenia :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kot i krolik
« Odpowiedz #8 : 2004-08-25, 07:46 »

Sila13

  • Gość
Kot i krolik
« Odpowiedź #9 : 2004-08-28, 13:46 »
ja nie mam królika, ale zamiast niego mam swinke morska ( Misty ma  ;)  ) i kiedy świnka biega po podwórku, to kot dla zabawy na nią poluje... i tak często zostaje pogryziony :roll:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Kot i krolik
« Odpowiedź #10 : 2004-08-28, 14:00 »
sila, to straszny stres dla swinki :?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 28 zapytaniami.