Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: brzuchol  (Przeczytany 3331 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karka

  • Gość
brzuchol
« : 2004-08-23, 18:49 »
Zaczął mnie martwić brzuchol Majki.Może niepotrzebnie się marwię ale jednak.Brzuch ma jakiś taki duży powiększa się po jedzeniu.Jest miekki i niebolesny.Czy możliwe jest że z obżarstwa ,ostatnio zaczęła wreszcie jeść.
Poza tym Majka zachowuje się normalnie ,jest wesołym łobuzem.Kupki też ma wzorcowe i siczki też.
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
brzuchol
« Odpowiedź #1 : 2004-08-23, 18:57 »
Jesli byla odrobacza, i brzdyn rosnie tylko po jedzeniu - to wszystko w porzadku :mrgreen: Moj Malutek tez tak ma  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

iwa

  • Gość
brzuchol
« Odpowiedź #2 : 2004-08-23, 19:06 »
dobrze myszka mówi :wink: kotek,jak się naje może mieć taki brzuszek :) dutek,jak zje porcje karolka też ma taki :wink: bębenek :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

brzuchol
« Odpowiedz #2 : 2004-08-23, 19:06 »

Karka

  • Gość
brzuchol
« Odpowiedź #3 : 2004-08-23, 19:11 »
Majka ma bębenek cały czas a jak się naje to jest większy .A odrobaczana była ponad tydzień temu.
Zapisane

Blanka

  • Gość
brzuchol
« Odpowiedź #4 : 2004-08-23, 19:32 »
mój Azja jest u mnie od małego i też zawsze miał pękaty brzuszek jak się najadł, a najbardziej po mleczku, które dobrze tolerował i bardzo lubił. Chodził jak piłeczka  :lol:
Zapisane

malpkaw

  • Gość
brzuchol
« Odpowiedź #5 : 2004-08-23, 20:58 »
ee moja kicia przed czy po jedzeniu ma brzuszek jak chodzi to mu zwisa a my sie z niego śmiejejy ze na mała diete  :)  ;)
Zapisane

weronika

  • Gość
brzuchol
« Odpowiedź #6 : 2004-08-23, 22:04 »
Moj tez ma calkiem spory tluszczyk, dzisiaj bylam u weterynarza ( powtorzylo sie to nieszczesne zatwardzenie  :cry: ) ,  wet podczas badania , gdy zobaczyl ten tluszczyk zalecil podawanie polowy porcji dziennie jedzonka. Na razie ta moja biedula do jutra musi glodowac i znowu meczyc sie z ta nieszczesna parafina. Jest mi go tak straszliwie szkoda , ze szok.
Zapisane

malpkaw

  • Gość
brzuchol
« Odpowiedź #7 : 2004-08-23, 23:19 »
nie z moim nie jest tak źle nie ciagnie brzucha po podłodze hehe  :wink:
Zapisane

Sal

  • Gość
brzuchol
« Odpowiedź #8 : 2004-08-24, 08:31 »
Żebyście widziały brzuchala mojego Ptyśka...  :roll:  Ile on tam może napakować, to tylko on jeden jest w stanie zrozumieć.  ;)
Nieraz wygląda jakby jabłko w całości połknął.  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

brzuchol
« Odpowiedz #8 : 2004-08-24, 08:31 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
brzuchol
« Odpowiedź #9 : 2004-08-24, 09:03 »
Taaa, ja se ostatnio poeksperymentowalam, zeby zobaczyc ile Malutek jest w stanie na raz wciagnac.  :roll:  Juz wiem. Cholernie duzo  :roll:  Brzuch mial jakby arbuza lyknal  :oops:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

malpkaw

  • Gość
brzuchol
« Odpowiedź #10 : 2004-08-24, 09:08 »
hehe moze naprawde łyknoł ;)  a tak swoja drogą moja kicia to ma nieraz takie dni ze ciagle pod miska stoi  :wink:
Zapisane

Tika

  • Gość
brzuchol
« Odpowiedź #11 : 2004-08-24, 09:10 »
Małe kotki często mają brzuszki jak piłeczki, a już szczególnie po jedzeniu :lol:
Zapisane

iwa

  • Gość
brzuchol
« Odpowiedź #12 : 2004-08-24, 09:33 »
majce wraca apetyt i dlatego ma taki brzuszek. nagle zaczęła jeść więcej i dlatego nawet nie po samym jedzeniu ma taki bebenek.

kiedys mialam kotka,ktory wskoczył do reklamowki z zakupami i pochlonal cale petko kielbasy :lol: mial taki bebenek,ze jak siadal to sie przewracal. na szczescie to lakomstwo nie mialo zlych skutkow ;)
Zapisane

Karka

  • Gość
brzuchol
« Odpowiedź #13 : 2004-08-24, 10:07 »
Chyba Iwa masz rację.Jak Majka przybyła do mojej siostry to nie chciała jeść ,później zaczęła jeść i dostała bębenek.Ten bębenek trochę spadł u mnie gdzie znowu nic nie jadła (a ja myślałam że to po odrobaczeniu) .Teraz od paru dni Majka znowu je bez opamiętania.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 28 zapytaniami.