Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Siusia na lóżko. Dlaczego?  (Przeczytany 3056 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AniaJ

  • Gość
Siusia na lóżko. Dlaczego?
« : 2004-09-14, 17:22 »
:cry: Jestem zrozpaczona. Mój kotek, Amadeusz, ma jakieś dwa miesiące i jest u mnie od tygodnia, znów zasiusial mi pościel. Co robić? Nie nadążam z praniem. Do kuwety też się owszem zalatwia, ale ostatnio znów na pościel. Czy to dlatego, że nie chcialam się z nim bawić o 6 rano?[/list]
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Siusia na lóżko. Dlaczego?
« Odpowiedź #1 : 2004-09-14, 18:54 »
na poscieli zawsze miekcej ;) Cos mu sie pozajaczkowalo. Odetnij mu dostep do sypialni, nie zostawiajcie recznikow na podlodze.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Sal

  • Gość
Siusia na lóżko. Dlaczego?
« Odpowiedź #2 : 2004-09-15, 08:31 »
Mój Ptyś ma 3 miesiące. Też mu się zdarza nie zdążyć do kuwety. Na szczęście celuje na posadzkę - nie na pościel.  :?
Maluchom może się tak przydarzać.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Siusia na lóżko. Dlaczego?
« Odpowiedz #2 : 2004-09-15, 08:31 »

iwa

  • Gość
Siusia na lóżko. Dlaczego?
« Odpowiedź #3 : 2004-09-15, 08:54 »
moje karolki,dutki i śliczne,jak były małe to zawsze mi nasiusiały na pościel :? już potem to byłam tak zmęczona,że nawet nie zmieniałam,tylko grzecznie spałam dalej ;) a rano pranie...
nie da się chyba wytłumaczyć małemu kotku,żeby nie siusiał na pościel. nie da się też pokonać szybko maratonu z kotem,jak się zauważy,że celuje na pościel.
Zapisane

AniaJ

  • Gość
Siusia na lóżko. Dlaczego?
« Odpowiedź #4 : 2004-09-15, 09:42 »
:-x Dzięki za slowa otuchy. Już mi lepiej. Dziś zastosowalam metodę drastyczną - o 5.15 mój koteczek zostal wywalony do kuchni (tam ma kuwetę). Trochę piszczal, ale potem wlazl za kuchenkę i chyba spal, bo nawet mnie udalo się zasnąć. Rano byl jak skowronek. No i ocalilam jedną zmianę pościeli. :)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Siusia na lóżko. Dlaczego?
« Odpowiedź #5 : 2004-09-15, 11:02 »
Tiaaa, moj Miszka tez sobie lubi soornac w posciel. Ma zakaz wstepu do sypialni  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Sal

  • Gość
Siusia na lóżko. Dlaczego?
« Odpowiedź #6 : 2004-09-15, 12:00 »
:mysli:
Muszę Ptysiowi ustanowić zakaz wstepu ... wszędzie.  :P
Zapisane

iwa

  • Gość
Siusia na lóżko. Dlaczego?
« Odpowiedź #7 : 2004-09-15, 12:34 »
u mnie na szczescie juz sie skonczylo siusianie na posciel :wink: karol chyba najdluzej siuskolił ;) ale teraz za to,nie zalatwia sie do kuwety,tylko obok :?
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Siusia na lóżko. Dlaczego?
« Odpowiedź #8 : 2004-09-18, 10:56 »
Moja śp. Kiara jak była malutka to też kiedyś załatwiała mi się na pościel, naszczęście tylko sikała, bo kupki już trafiały do kuwety. Wiedziała że ma się załatwiać w kuwecie, ale wolała na pościel bo szybko wsiąkało i nawet nie musiała zakopywać :) Jednak w końcu się tego oduczyła.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Siusia na lóżko. Dlaczego?
« Odpowiedz #8 : 2004-09-18, 10:56 »

mała

  • Gość
Siusia na lóżko. Dlaczego?
« Odpowiedź #9 : 2004-09-18, 22:07 »
Moje kociaki teraz mają 5 i pół miesiaca, ale gdy były młodsze to często lały mi na pościel , a czasami zdarzało im się nawet coś więcej  :grr:  Doprowadzało mnie to do szału. A najgorzej jak widziałam że nasiusiały do łóżeczka mojej córeczki.  :grr: Walczyłam i walczyłam a one i tak robiły swoje. W końcu dostały zakaz wstępu do mojego pokoju w nocy kiedy było zaścielone łóżko. W dzień ok. I tak jakos się odzwyczaiły i robią tylko do kuwety.  :)  Do pokoju wchodzą teraz nawet jak mam zaścielone łóżko i już nie robią mi tam brzydkiej niespodzianki. ;)
Zapisane

Czanga

  • Gość
Siusia na lóżko. Dlaczego?
« Odpowiedź #10 : 2004-10-01, 13:32 »
a czy kotek 7-8 miesieczny,ktory rzadko ale sika na posciel to mozna nazwac " malym kotkiem".mnie sie wydaje ze nie bardzo....czyli wyrzucac z pokoju?? czy co??
Zapisane

Kira

  • Gość
Siusia na lóżko. Dlaczego?
« Odpowiedź #11 : 2004-10-03, 01:37 »
7mieseczny to juzdorosły  100%samczyk kocurek tzw. i  nie jest to nie zdożenie tylko znaczenie terenu
Zapisane

Sal

  • Gość
Siusia na lóżko. Dlaczego?
« Odpowiedź #12 : 2004-10-04, 08:55 »
Cytat: Czanga
a czy kotek 7-8 miesieczny,ktory rzadko ale sika na posciel to mozna nazwac " malym kotkiem".mnie sie wydaje ze nie bardzo....czyli wyrzucac z pokoju?? czy co??


Kocio znaczy teren. Jest już dojrzały. Jak go nie wykastrujesz, może sie tak dziać często.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 28 zapytaniami.