Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: co się z nią dzieje ??  (Przeczytany 2048 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mała

  • Gość
co się z nią dzieje ??
« : 2004-09-21, 14:59 »
Moja kotka 3-letnia jest agresywna do kociaków (jej dzieci) ,a ostatnio i do mnie. Do niedawna była łagodna. Kiedy jej małe już przestały być przez nią karmione ona zaczęła normalnie je maltretować. :(  Kiedy przechodzą koło niej spokojnie ta rzuca się na nie i zawsze od niej oberwą łapą, lub siedzi i cały czas fuka na nie. Dlatego woli siedzieć na dworzu niż w domu z kociakami. W domu jest tylko na chwilę w dzień, ale jest za to całą noc. Wtedy śpi ze mną ,a maluchy są w osobnym pokoju. Bo tylko tak jest spokój, kiedy ona ich nie widzi. :roll:  Od kilku dni jest agresywana też do mnie. Kiedy do niej podchodzę, aby ją pogłaskać to ta sie rzuca na mnie i mnie drapie. Dziś rano kiedy się obudziłam ona leżała koło mnie wyciągnęłam rękę by ją pogłaśkać a ona mnie podrapała. Później oberwało się mojej córeczce  :(
Już nie wiem co z nią zrobić. Jaka może być przyczyna takiego zachowania?? Najbardziej boję się o moją córeczkę. Czy jej kociaki tak na nią wpływają ??
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
co się z nią dzieje ??
« Odpowiedź #1 : 2004-09-21, 15:11 »
to maltretowanie kociakow to moim zdaniem po prostu ich wychowywanie- a co do Was- moze tez chce Was wychowac, ustawic? ;) ale to tylko moje przypuszczenia- lepiej poczekac z "diagnoza" na Myszki ;)

pozdrawiam
Zapisane

Kira

  • Gość
co się z nią dzieje ??
« Odpowiedź #2 : 2004-09-21, 15:13 »
mze to i wiem  a w jaki mwieku sa jej dzieci... :roll:  moze ma dosyc   :roll: n  kociakow i  ludzi poze ktoś ja mecz ... :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

co się z nią dzieje ??
« Odpowiedz #2 : 2004-09-21, 15:13 »

mała

  • Gość
co się z nią dzieje ??
« Odpowiedź #3 : 2004-09-21, 15:16 »
Cytat: Angevelinka
mze to i wiem  a w jaki mwieku sa jej dzieci... :roll:  moze ma dosyc   :roll: n  kociakow i  ludzi poze ktoś ja mecz ... :?


Kociaki skończą 1 października 6 miesięcy. Nikt jej w domu nie męczy , małe schodzą jej z drogi jak ją widzą , ale i tak zawsze im się oberwie.  :(
Ona w domu ma spokój jak nikt inny, ale chyba te maluchy tak na nią wpływają.
Zapisane

anneri

  • Gość
co się z nią dzieje ??
« Odpowiedź #4 : 2004-09-21, 21:10 »
To juz nie maluchy jak dla niej - na wolnosci juz dawno by je pogonila i teraz tez to probuje robic.

Nie wiem co doradzic...kotka jest zestresowana. A maluchy juz zostana. Byc moze nie bedzie juz tak chetnie przychodzila do domu i z czasem zupelnie sie odsunie?
Zapisane

Sal

  • Gość
co się z nią dzieje ??
« Odpowiedź #5 : 2004-09-22, 10:24 »
A czy kotka przeszła już sterylkę? Bo może nadciąga następna rujka?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 27 zapytaniami.