Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kot i waleriana  (Przeczytany 14271 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alexis

  • Gość
Kot i waleriana
« : 2004-10-14, 15:05 »
Dawno już słyszałam, że koty lubią zapach waleriany. Podobno jak chce się przyzwyczaić kota, żeby drapał tylko w jednym miejscu to smaruje się to miejsce walerianą. Postanowiłam to sprawdzić.
Kupiłam w aptece krople. W domu posmarowałam sobie troszeczkę rękę, tak w jednym miejscu i zawołałam Alexa. Słuchajcie mało mi ręki nie zjadł :), lizał, gryzl, przytrzymywał łapkami, był bardzo ożywiony i nie chciał się  odczepić.
Potem mój syn roztarł kropelkę na zapomnanej przez Alexa futrzanej myszce. Ale kiciuś miał zabawę! Biegał z nią po mieszkaniu trzymając w pyszczku, gryzł, skakał do góry na czterech łapach. Normalnie kino w domu, uśmiałam się do łez.
A Wasze koty też lubią ten zapach?
Zapisane

Eli

  • Gość
Kot i waleriana
« Odpowiedź #1 : 2004-10-14, 15:11 »
W sumie nie sam zapach ale smak :) Olimp uwielbia ale nie daje mu, bo to na uspokojenie przeciez...
Ogólnie kazdy kot to uwielbia, my tak dzikuska łapalismy, dalismy mu na uspokojenie i złapalismy,b o bardzo mu smakowało :)
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Kot i waleriana
« Odpowiedź #2 : 2004-10-14, 15:12 »
Uwielbiają, ale przy pomocy waleriany nie nauczysz go drapać wyznaczone miejsce  :roll:
Będzie się o nie wycierał, lizał itd, ale prawdopodobnie nie zacznie drapać...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kot i waleriana
« Odpowiedz #2 : 2004-10-14, 15:12 »

Pleiades

  • Gość
Kot i waleriana
« Odpowiedź #3 : 2004-10-14, 16:50 »
A moja kota na walerianę zupełnie nie raguje.. Na kocimiętkę też nie.. Jakaś inna jest, czy co ? ;)

Dodam jeszcze ze waleriana, owszem, dobra jest, ale dla mnie.. Na uspokojenie, jak widzę, że mi kota sofę drapie  ;)
Zapisane

Eli

  • Gość
Kot i waleriana
« Odpowiedź #4 : 2004-10-14, 17:05 »
Cytuj

jak widzę, że mi kota sofę drapie


A Olimp drapie tylko dywany  :wink:
Zapisane

zojka

  • Gość
Kot i waleriana
« Odpowiedź #5 : 2004-10-15, 07:52 »
Cytat: Pleiades
A moja kota na walerianę zupełnie nie raguje.. Na kocimiętkę też nie.. Jakaś inna jest, czy co ? ;)

Dodam jeszcze ze waleriana, owszem, dobra jest, ale dla mnie.. Na uspokojenie, jak widzę, że mi kota sofę drapie  ;)


 8) widze, ze mamy ten sam problem, moj kot tez nie reaguje, ani na waleriane ani na kocimietke, za to namietnie drapie wszystkie futryny, specjalnych drapek dla kotow nie chce ruszyc.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 25 zapytaniami.