Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: wymiotuje  (Przeczytany 4205 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eli

  • Gość
wymiotuje
« : 2004-11-18, 21:55 »
Olimp zjadł kolacje, a po 20 minutach zwymiotował płynem... się wystraszyłam ..
na kolacje zjadł jedzenie z puszki ... zawsze wszystko było ok ..
co może być powodem ? Martwie się bo to już nie 1 raz :(
Zapisane

myszka

  • Gość
wymiotuje
« Odpowiedź #1 : 2004-11-18, 22:41 »
Kłaki. Robale. Alergia pokarmowa. Nieświeża puszka. Za zimne jedzenie. Właściwe podkreślić ;)
Zapisane

Sal

  • Gość
wymiotuje
« Odpowiedź #2 : 2004-11-19, 08:47 »
Zastanawiam się, a może jakiś koci wurus? (nie daj Boze...). Ten sam problem miałam. Podobnie olc!a.

:mysli:
Zapisane

Forum Zwierzaki

wymiotuje
« Odpowiedz #2 : 2004-11-19, 08:47 »

myszka

  • Gość
wymiotuje
« Odpowiedź #3 : 2004-11-19, 08:49 »
Masz rację, także choroba z podrażnieniem gardła, typu zapalenie gardła lub angina, może objawić się wymiotami.
Zapisane

weronika

  • Gość
wymiotuje
« Odpowiedź #4 : 2004-11-19, 16:06 »
Moj tez wczoraj wymiotowal :( Ale gdy poszlismy na szczepienie , wet stwierdzil po zbadaniu go , ze wszystko jest w porzasiu , widocznie nie pogryzl dobrze mieska( rzeczywiscie , zwymiotowal takie spore kawalki).Ale po powrocie do domu zjadl puszke tunczyka i tez ja zwymiotowal.Na szczescie juz jest o.k.Dzisiaj pochrupal troche suchej karmy i jest dobrze.Ciesze sie bardzo , a moja corka jeszcze bardziej , bo jak jest cos nie tak z Oskarciem , ona boi sie podwojnie - raz o kotka a dwa o mnie widzac jak ja strasznie panikuje , gdy mu sie cos dzieje :o .Nie zapomne nigdy potwornej nocy , gdy Oskar po zjedzeniu rybki zaczal sie nagle czyms dlawic,myslalam , ze oszaleje,zaczelam plakac , klepac go po pleckach , corce kazalam dzwonic po weta i to szybko , ta zwariowala , pomylila numery i zamiast do weterynarza zadzwonila do mojej ginekolog, cale szczescie , ze o polnocy gabinet pani doktor byl juz zamkniety , w koncu ja zlapalam za telefon, znalazlam numer komorki weterynarza,ale tak mi sie rece trzesly , ze za pierona nie dalam rady utrzymac sluchawki , spadala mi na podloge , corka zglupiala do reszty i nie wiedziala kim ma sie w koncu zajac-kotkiem czy przerazona mama, w koncu zanim udalo nam sie wystukac ten nieszczesny numer kicia rybke zwymiotowala. Pojecia nie mam co sie stalo , mozliwe , ze byl w niej kawalek osci .Ale horror mielismy na calego :lol:
Zapisane

Sal

  • Gość
wymiotuje
« Odpowiedź #5 : 2004-11-20, 08:15 »
Niezła z ciebie panikara!  :P
Ja reaguję inaczej. Jestem idealnie opanowana, wiem, co mam robić, zero paniki. Mija stres i tak mnie "rozkłada", że potrafię nawet dostać gorączki.  :( Padam z nóg, wszystko mnie boli, nie mogę oddychać...

Sama nie wiem, która reakcja jest lepsza...
Zapisane

Raven

  • Gość
wymiotuje
« Odpowiedź #6 : 2004-11-20, 09:50 »
Może to też być zapalenie żołądka i jelit, albo pasożyty jelitowe, których obecność też objawia sie wymiotami.
Zakaźne zapalenie otrzewnej, białaczka kotów, zakaźna niedokrwistość, pilobezoary - ale to juz raczej nie jest powodem wymiotów Olimpa. Idź do weterynarza i się upewnij!!!!!
Zapisane

Naomi151

  • Gość
wymiotuje
« Odpowiedź #7 : 2004-11-20, 13:23 »
Ja niedawno przygarnęłam bezdomnego kota i też ostatnio wymiotował. W poniedziałek pójdę do weterynarza bo podejrzewam że to przez robaki.
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
wymiotuje
« Odpowiedź #8 : 2004-11-20, 18:51 »
Jeżeli kota sie odrobacza regularnie to nie powinien mieć z tego powodu problemów !! Poza tym zawsze trzeba sprawdzać date przydatności do spożycia na puszce, bo to różnie w tych sklepach bywa, sprzedają i stare. Olimp nie wygłupiaj sie i zdrowiej !! ;)
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

wymiotuje
« Odpowiedz #8 : 2004-11-20, 18:51 »

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
wymiotuje
« Odpowiedź #9 : 2004-11-20, 18:55 »
nie martwcie się  :D
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Eli

  • Gość
wymiotuje
« Odpowiedź #10 : 2004-11-20, 19:07 »
Cytuj

Olimp nie wygłupiaj sie i zdrowiej !!

Dokładnie, bo w Sobote na kastracje :]
Zapisane

Raven

  • Gość
wymiotuje
« Odpowiedź #11 : 2004-11-20, 20:03 »
I dowiedz się dokładnie Eli, co jest przyczyną wymiotów Olimpa!!!
Powodzenia!!!!
Zapisane

Kira

  • Gość
wymiotuje
« Odpowiedź #12 : 2004-11-20, 22:56 »
moja wymiotuje przez kłaki...ale  nie z innego powodu :lol: bedze dobrze   :wink:
Zapisane

Blanka

  • Gość
wymiotuje
« Odpowiedź #13 : 2004-11-26, 18:21 »
HELP!!!!!!!!!
Ryżyk najadł sie "kociej trawki" - dla nie wtajemniczonych - specjalny kwiatek dla kota - ma dosyć ostre krawędzie liści - jak łąkowa trawa - i wymiotował śliną o mocno krwistym zabarwieniu - czy nic mu nie będzie - zwymiotował razem kawałek trawy- więc przypuszczm, że od tego??????
Zapisane

Raven

  • Gość
wymiotuje
« Odpowiedź #14 : 2004-11-26, 21:00 »
Blanka! Jak najszybciej biegnij do weterynarza! Jeśli wymiotował krwią mógł uszkodzic sobie śluzówkę! Musi go dokładnie obejrzec specjalista!
Zapisane

Forum Zwierzaki

wymiotuje
« Odpowiedz #14 : 2004-11-26, 21:00 »

Maxim

  • Gość
wymiotuje
« Odpowiedź #15 : 2004-11-26, 21:38 »
Blanka, a nie lepiej wysiać kociawce specjalnej " kociej trawki" lub owsa  :? miękkie to i bezpieczne.
Zapisane

Blanka

  • Gość
wymiotuje
« Odpowiedź #16 : 2004-12-01, 07:45 »
Z Kitkiem już wszystko w porządku. Wet powiedział, że musiał sobie gardziołko zarysować. Krwi nie było dużo - bardziej czerwona pianka - ale się wystraszyłam  :)
Zapisane

Eli

  • Gość
wymiotuje
« Odpowiedź #17 : 2004-12-01, 11:55 »
U mnie w sumie też dobrze. Olimp wymiotował bo ma glisty :( ale go odrobaczam. Wiec w sumie jest dobrze..
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 30 zapytaniami.