Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 7   Do dołu

Autor Wątek: Sylwek: strzały ze śmietnika  (Przeczytany 27332 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Sylwek: strzały ze śmietnika
« : 2004-12-19, 20:06 »
Im bardziej szukam, tym bardziej nie znajduję, a napewno były wątki na temat... oczywiście psów i sylwestra... a konkretnie hałasów petard itp.

Dwie sprawki mom... po pierwsze dajecie swoim psom środki uspakajające, jakie?

Po drugie, w mądrych książkach piszą, że jak pies panikuje przz hałasy to należy go olać, to wtedy pomyśli, że jak pan na nic nie reaguje to jest ok, a jak się psa zacznie pocieszać, to tak jakby chwaliło się jego zachowanie/strach... Co wy na to? Specjalnie nie idę na sylwka, żeby się psam zająć, ale nie wiem jak... :oops:
« Ostatnia zmiana: 2005-12-19, 15:26 autor charon »
Zapisane

Elfi

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #1 : 2004-12-19, 20:09 »
Moj Elfi panicznie boi sie wystrałów. Nie pomaga ani pocieszanie, ani "olewanie".
Ale fakt faktem,że w miare jak częściej strzelaja troszke mniej panikuje!
Juz teraz nie chce wogole wychodzic na dwór. Długie spacery robimy tylko raniutko i późnym wieczorkiem. dzień odpada!!
W Sylwestra dostanie tabletke , która kupiłam u weta.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #2 : 2004-12-19, 20:12 »
Raptus nie boi się chałasów. Zawsze o północy wychodzi na balkon podziwiać fajerwerki.
Jeśli pies boi się hałasów można zamknąć go np. w łazience (gdzie dochodzi najmniej odgłosów).
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedz #2 : 2004-12-19, 20:12 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #3 : 2004-12-19, 20:15 »
Cytuj

 jak się psa zacznie pocieszać, to tak jakby chwaliło się jego zachowanie/strach

prawda
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #4 : 2004-12-19, 20:17 »
Mój tam nie boi się fajerwerków:)
Zapisane
emocjonalne kanapki

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #5 : 2004-12-19, 20:22 »
tez tak słyszałam ze nalezy psa olewać ale jak mój u weta się boi, nie chce wejśc to nie dam rady go tak po prostu olać

mój na szczęście petard się nie boi, wiem że można u weta kupic jakieś specjalne środki na sylwka
Zapisane

Nicka

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #6 : 2004-12-19, 20:25 »
Cytat: VioaoiV
Cytuj

 jak się psa zacznie pocieszać, to tak jakby chwaliło się jego zachowanie/strach

prawda

Popieram... ja z moim pieskiem nie mam takich problemów... ona ma głęboko gdzieś, czy słychać strzały, czy nie... śpi sobie w najlepsze ;) Heh nie przestraszyła się nawet, kiedy jakiś idiota rzucił jej perardę pod łapki :roll: ... na szczęscie nic sie jej nie stało  :o  :)
Zapisane

tymon

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #7 : 2004-12-19, 21:33 »
Mojej cioci psu nie pomagają środki uspokajające on sie panicznie boji huków.....Biedny mojej cioci jest tak jego żal że nie może mu pomóc zresztą mi tez  :cry:
Zapisane

k_lap

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #8 : 2004-12-20, 00:52 »
:evill:  :killer:  :evill:  :killer:  :evill:  :killer:  :evill:  :killer:  :evill:  :killer:  :evill:  :killer:
Mój Rocky jeszcze nie przezyl Sylwestra w swoim zyciu, ale jak ostatnio dzieciaki na podworku nakupowaly petard i bombowaly osiedle przez 2 godziny, to Rocky najpierw nasluchiwal, a po chwili polozyl sie spac jak gdyby nigdy nic. Wiec mam nadzieje, ze jego ten problem leku przed wystrzalami nie bedzie dotyczyc !!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedz #8 : 2004-12-20, 00:52 »

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #9 : 2004-12-20, 01:10 »
Moje psisko jak słyszy jakieś huki to od razu leci do łazienki i się za muszlą klozetową chowa  :lol: , albo wsadzi łepek pod stołek, tyłek jej cały wystaje. ale myśli że jej nie widać  ;)
Zapisane

tymon

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #10 : 2004-12-20, 07:31 »
A mój pies jak soebie jakieś dzieci na podwórku kupiły petard to on maluszek taki mały uciekał biedaczek :lol:
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #11 : 2004-12-20, 07:48 »
Snoopy zeszłorocznego sylwestra przeżył olewając huki... teraz gdy gdzieś strzelają też się nie przejmuje...
w sylwestra najprawdopodobniej będzie ze mną więc będę go mieć na oku, ale myśle że nie zacznie sie nagle bać... :roll:
Zapisane

monikaa

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #12 : 2004-12-20, 08:16 »
Aria w sylwka "nie zyje" -nie je, lezy tylko pomimo środków na uspokojenie wiec nie lubimy jak strzelają.

Tymon to faktycznie bardzo zabawne, że Twój pies sie bał-aż sie popłakałam ze smiechu.
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #13 : 2004-12-20, 08:35 »
Moja Beta zawsze bardzo się bała...Moja mama dawała jej tabletki uspakajajace, ktore dostawala od weta, ale to nie wiele pomagalo. Zawsze Beta się chowała za fotelem albo wskakiwała do wanny(raz przez przypadek odkrecila wode :P ). I strasznie się trzesła. Tak samo się bała burzy...ALe potem na Sylwestra woziliśmy ją do mojej babci, bo mieszka na osiedlu domkow na przedmiesciach miasta i tam nie wiele osob strzela.
a to Beta która się schowała w szawce(na zdjeciu juz z niej wychodzila), bo się bała strzałow:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #14 : 2004-12-20, 09:10 »
a jesli juz mowimy o swoich piechach.. wezyrowi wystarczy wziecie do domu ;) ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedz #14 : 2004-12-20, 09:10 »

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #15 : 2004-12-20, 09:16 »
Batus sie nie boi - na szczescie :) sylwka co prawda jeszcze w moim domQ nie przezył ale kiedys była impra w parku i były fajerwerki to sie nie bał :) szczekał :P :lol:
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

tymon

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #16 : 2004-12-20, 10:14 »
Cytuj

Tymon to faktycznie bardzo zabawne, że Twój pies sie bał-aż sie popłakałam ze smiechu

Sory pomyliłem minki!! Złą napisałem miała być ryk ta o  :cry:
Zapisane

Zwierzomaniaczka

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #17 : 2004-12-20, 11:06 »
Nie wiem czy mójn boi się strzałów Poprzedniego sylwestra obchodziłam jeszcze z Maxem :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

Nicka

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #18 : 2004-12-20, 11:22 »
No ale od czego to zależym że jeden opies boi się panicznie sylwesrtowych wystrzałów, a innemu jest to obojętne :roll:  :? ?
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #19 : 2004-12-20, 11:30 »
NIKA równie dobrze możesz zapytać czemu jeden pies woli sie bawic  pluszową maskotką a inny gumową piłką lub dlaczego Zosia boi sie ciemności a Kasia nie...

tak naprawde wiele zależy od tego jakie szczeniak miał dzieciństwo...
Zapisane

tymon

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #20 : 2004-12-20, 11:38 »
Mój piesek teraz sobie śpi i mu nie przeszkadzaja szczały on zawsze śpi tak głęboko!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedz #20 : 2004-12-20, 11:38 »

Nicka

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #21 : 2004-12-20, 11:44 »
Ehh... mniejesa o to,m ja tam się cieszę, że Puśka ma wszystko w tyele ;) :wink:
Zapisane

tymon

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #22 : 2004-12-20, 11:45 »
Ciesz sie ciesz ze nie musisz patrzec jak twój pies sie męczy !!
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #23 : 2004-12-20, 11:48 »
Kama też, ale czasem musi pokazać, jaka to ona jest groźna  :lol: i zaszczeka [zawyje] i pójdzie spać  :P
Zapisane

Atomic

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #24 : 2004-12-20, 11:50 »
Atomic  :roll: sie strasznie boi :( Zawsze chowa sie do łazienki bo jest tam najciszej..
Zapisane

tymon

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #25 : 2004-12-20, 11:51 »
Biedne psy  :cry:  zal mi ich !! Jak im nie pomagają srodki uspokajajace to ja nie wiem co może im pomóc......
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #26 : 2004-12-20, 11:54 »
tego chyba już za bardzo nie można zmienić... na szczęście sylwester jest raz do roku... (choć strzelają przez cały rok  :grr: )

BTW ja mam sylwestra cały rok  :lol:
Zapisane

Nicka

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #27 : 2004-12-20, 12:10 »
No niezmiernie się cieszsę... ale szczerze mówiąc dziwi mnie to, że nie jeden pies typu pity bull czy amstaff panicznie boi sie wystrzałów, a inny malutki psiaczek nie... no rosumiem, ze każdy pis, nie zależnie od wielkości ma własna psychiką,.,, ale tak jkoś dziwnie :oll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedz #27 : 2004-12-20, 12:10 »

Dalmafreciak

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #28 : 2004-12-20, 14:45 »
Przypuszczam, że moja sunia będzie panikować, bo jak w ostatnim czasie słyszała 'próby' wystrzałów, to wydawało mi się, że ona się tym stresowała...
A mogę tylko przypuszczać, dlatego, że to będzie nasz pierwszy wspólny Sylwester, jak i Gwiazdka zresztą. ;) Maja trafiła do nas pod koniec stycznia tego roku. :)
Zapisane

Nicka

  • Gość
Sylwek: strzały ze śmietnika
« Odpowiedź #29 : 2004-12-20, 15:26 »
Hehe moze nie bedzie tak źle ;) Wszyscy przypuszczali, że Puńka też bedzie zwiewać po kątach, ale nic ;) na szczęście;) a w pierwszego jej sylwka, wzięłam ją na ręce, przytuliłam mocno, bo myślałam, że bedzie sie bać, a tu nic :lol:
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.114 sekund z 31 zapytaniami.