Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Materace/materacyki/domki/innne? :P  (Przeczytany 3652 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eli

  • Gość
Materace/materacyki/domki/innne? :P
« : 2005-02-13, 22:36 »
Kupiłam dziś w Szczecinie mojej pociesze materacyk







W sumie mu się podoba.
Macie też jakieś siakieś takieś rzeczy dla swoich pociech? Korzystają znich ?
Zapisane

halina

  • Gość
Materace/materacyki/domki/innne? :P
« Odpowiedź #1 : 2005-02-14, 08:23 »
oj, ile ja próbowałam Matyldzie dawać takich "posłań" tyle razy na nie się załatwiala i ani razu nie chciała w czymś takimś spać....
Ona najbardziej lubi spać na komodzie, pod lampą, na podłodze albo na naszych łóżkach :)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Materace/materacyki/domki/innne? :P
« Odpowiedź #2 : 2005-02-14, 08:29 »
Teqila ma swoje posłanie ale uzywa go wyłącznie gdy nie ma dostepu do mnie, bo mimo wszystko najlepiej sie spi na swym opiekunie ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Materace/materacyki/domki/innne? :P
« Odpowiedz #2 : 2005-02-14, 08:29 »

myszka

  • Gość
Materace/materacyki/domki/innne? :P
« Odpowiedź #3 : 2005-02-14, 10:03 »
Kocica Pyśka nie uznaje miejsc do spania dla kotów, ona to w końcu mały ludzik :lol: Jeśli niedostępny jest człowiek do spania z/na, to opanowuje narożnik - ona też chce mieć własne łoże :lol:

Migdał chętnie natomiast śpi w koszyku z kocem. Oczywiście jednak nic nie przebija leżenia na miejscu osoby, która nieopatrznie opuściła na moment rozścielone łóżko... Wyobraźcie sobie, wstajecie w nocy do kibelka, a po powrocie stwierdzacie, że wasze miejsce w łożu (przed)małżeńskim zajął gruby kocur, można się zniechęcić :P
Zapisane

Alexis

  • Gość
Materace/materacyki/domki/innne? :P
« Odpowiedź #4 : 2005-02-14, 10:47 »
Dwa tygodnie temu kupiłam Alexowi budkę, największy rozmiar, bo średnią wypełnił całą (musiałam wymienić).
Budka wygląda tak:
http://www.daro.jgora.pl/image/art3m.jpg

Od razu mu się spodobała, nawet ręki nie daje tam wsadzić, a jak ktoś próbuje to gryzie. Teraz to najbardziej ulubione jego miejsce do spania. Rozkłada się w niej łapkami do góry i śpi jak lord :mrgreen:
Zapisane

Eli

  • Gość
Materace/materacyki/domki/innne? :P
« Odpowiedź #5 : 2005-02-14, 12:56 »
wlasnie chcialam mu kupic identyczny, ale kupilam materacyk.. dziś w nocy juz spał na nim :) ale potem przeniosl sie na fotel :lol:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Materace/materacyki/domki/innne? :P
« Odpowiedź #6 : 2005-02-14, 13:07 »
Zuzia sypia w koszu psa lub z domownikami ;)
Zapisane

Paulinka

  • Gość
Materace/materacyki/domki/innne? :P
« Odpowiedź #7 : 2005-02-14, 13:53 »
a moja Sonia spi ze mna,lub u babci.A wciagu dnia spi na szafie (mam tam pudelka ..)I nie lubi jak ma zamkniete drzwi ,wtedy "wnieboglosy"miauczy... :shock:
Zapisane

Emilka

  • Gość
Materace/materacyki/domki/innne? :P
« Odpowiedź #8 : 2005-02-14, 13:57 »
nic z tych rzeczy nie mam bo zaraz byloby to cos zasikane, u mnie koty (zwlaszcza Maja) chetnie korzystaja z koszyczka-transporterka, ale miekkich rzeczy typu materacyki nie lubia, mialam kiedys takie cos to musiala wyrzucic bo zniszczyly  :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Materace/materacyki/domki/innne? :P
« Odpowiedz #8 : 2005-02-14, 13:57 »

Ax

  • Gość
Materace/materacyki/domki/innne? :P
« Odpowiedź #9 : 2005-02-14, 15:13 »
mam kosz wilkinowy i taką poszuszkę pikowaną, jak kupiła Eli, ale Axel na nią sika :(
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Materace/materacyki/domki/innne? :P
« Odpowiedź #10 : 2005-02-14, 22:06 »
Moja Kocia miała kiedyś miękki domek, potem koszyk a potem kartonowe pudełko.
W domeku wydrapała dziurę, koszyk jej sie nie podobał-zlekceważyła, pudełko słuzyło do zasadzek do napadania na ludzi.
Teraz śpi w nocy na JEJ fotelu, albo na moich nogach (nigdy obok), a w dzień na krześle dostawionym do kaloryfera, albo na parapecie i piszczy do sikorek ;)

Śliczny materacyk ma Oli i w moim ulubionym niebieskim kolorze   :D
Zapisane
BC + koci podrostek

Eli

  • Gość
Materace/materacyki/domki/innne? :P
« Odpowiedź #11 : 2005-02-14, 22:14 »
Eko, dziękuje bardzo :] nam też się podoba hehe.
Ogólnie to teraz wygląda tak, że śpi na podłodze na materacyku w dzieńn, potem przenosi sie na fotel, potem znow na materacyk i tak ciągle. A dziś zakopał się w pościeli moich dziadków, tak że mu tyklo głowka wystawała. Słodko to wyglądało :lol:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Materace/materacyki/domki/innne? :P
« Odpowiedź #12 : 2005-02-14, 22:19 »
Bo on wogóle jest słodziutki  :)
Zapisane
BC + koci podrostek

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Materace/materacyki/domki/innne? :P
« Odpowiedź #13 : 2005-02-19, 01:22 »
u mnie to nie przeszlo. najwygodniejsze moje nogi lub cos wysokiego (ehh ten koci kompleks wyzzszosci  :lol: ) a wiec wszystkie szafy (szczegolnie moja z ciuchami, wnekowa na cala sciane - jak wieczorem zamkne to drapie w nia i drze sie wnieboglosy), oparcia kanap (glownie w dzien), no i wlasnie ja (ale oczywiscie musi byc NA mnie, bo obok to sie przeciez nie da.. :lol:)

M0j0_J0j00

  • Gość
Materace/materacyki/domki/innne? :P
« Odpowiedź #14 : 2005-02-19, 11:20 »
Mój kot tak samo nie uznaje takihc wynalazków, chyba jest straoświecki ale dobrze że chociaż uznał drapaczke jako dobry wynalazek i n szczęscie tępi na niej pazurki ale też sie ośmiela wyżyć na moich pufach skurzanych. ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Materace/materacyki/domki/innne? :P
« Odpowiedz #14 : 2005-02-19, 11:20 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 29 zapytaniami.