Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: PASZPORTY dla kotów  (Przeczytany 2677 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

studentkaweterynarii

  • Gość
PASZPORTY dla kotów
« : 2005-04-19, 07:33 »
Witam wszystkich i z przyjemnością informuję, że na stronie lecznicy OAZY otworzono wątek dotyczący wydawania PASZPORTÓW dla zwierząt:

http://www.lecznica-oaza.strefa.pl/forum/viewtopic.php?t=807&sid=b37161f0ec3d3ba3b810ac846618feb1

gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam do lektury i zadawania pytań lekarzom  :wink: .
Zapisane

Auriedicy_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 239
PASZPORTY dla kotów
« Odpowiedź #1 : 2005-04-19, 15:43 »
Dzięki, ale nam się narazie nie szykuje podróż z kotką. Chociaż może.
Zapisane
...

Ash

  • Gość
Odp: PASZPORTY dla kotów
« Odpowiedź #2 : 2005-04-24, 10:06 »
A ja z tych informacji być może skorzystam, dzięki  :) troche mnie tylko przygnębiło, ile z tym zachodu - i ile stresowania zwierzaka  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: PASZPORTY dla kotów
« Odpowiedz #2 : 2005-04-24, 10:06 »

weronika

  • Gość
Odp: PASZPORTY dla kotów
« Odpowiedź #3 : 2005-07-09, 14:35 »
No wlasnie - stresowanie zwierzaka ! W tym roku wybieram sie na wakacje do Polski,oczywiscie nie ma nawet mowy o tym , aby pozostawic tutaj kotka pod czyjas opieka , wiec kotek jedzie ze mna. Przeraza mnie ten tatuaz , wiec postanowilam go absolutnie nie narazac na stres i bol i wyjechac stad ( Wlochy ) bez tatuazu. Co o tym myslicie ? Poniewaz nie ma teraz granic , zostaly zniesione , wiec kto ma mnie prawo sprawdzic? Jak myslicie , czy uda mi sie przejechac do Polski bez problemow? Kot ma porobione wszysciutkie szczepienia , wczoraj zrobilam mu przeciw wsciekliznie,dostalam od weterynarza certyfikat o bardzo dobrym stanie zdrowia , tylko ten tatuaz ... potwornie nie chcialabym tego robic mojemu kotkowi... I jeszcze jedno bardzo wazne pytanie : czy gdyby ewentualnie ktos mnie zatrzymal ( i kto ma do tego prawo przede wszystkim ) i doczepil sie o ten brak tatuaza , to czy maja takie prawo , aby zabrac mi kota , czy tylko cofna mnie z powrotem , ewentualnie wymierza jakas kare? Bo chyba nie ma takiej mozliwosci , aby zabrali mi kota? Bardzo prosze  o odpowiedz , jesli ktos cos wie na ten temat , bardzo to jest dla mnie wazne.
Zapisane

Rincevind

  • Gość
Odp: PASZPORTY dla kotów
« Odpowiedź #4 : 2005-07-10, 08:34 »
no wiec prawo zatrzymac maą cie, zaczynajac od strazy graniczne i sluzby celnej po policje , ale na granicy to jest cos takiego jak sluzba wetreynaryjna.
Nie musza ale mogą. To jedno w momencie jak juz to kot jest  zatrzymany do wyjasnienia sprawy. Nie spodziewaj sie ze nasze sluzby beda znaly jezyki obce typu wloski, angielski i lacine. I ile jeszcze nieludzkie doktory troche o tyle inni raczej nie. Lepiej miec kwity ok, bo po to je wymyslili i mozesz  trafic na sluzbiste, a ukrywac kota nie ma co bo za przemyt zwierzaka sa gorsze kary. Poza tym to bylby gorszy stres niz wszczepienie czipa. Przemysl co sie bardziej oplaca. Zaznaczam, ze to wszystko moze sie wydarzyc ale nie musi
Zapisane

weronika

  • Gość
Odp: PASZPORTY dla kotów
« Odpowiedź #5 : 2005-07-11, 15:27 »
a czy takie wszczepienie czipa jest bolesne? Moj drze sie w nieboglosy i trzesie jak galareta gdy tylko wchodze do poczekalni , a gdy uslyszy glos weta !!! Lepiej nie mowic.....
« Ostatnia zmiana: 2005-07-11, 15:31 autor weronika »
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 27 zapytaniami.