Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Drapak - proszę o radę.  (Przeczytany 4175 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gazelcia

  • Gość
Drapak - proszę o radę.
« : 2005-08-09, 15:22 »
Już od kilku dni zastanawam się poważnie nad zakupem drapaka dla kota w wersji rozbudownaej z drabinkami, domkami itp. Jednakże patrząc na drapaki oferowane na rynku zastanawiam się czy są to bezpieczne zabawki, czy są stabilne w przypadku szalonego zwierzaka ??
Zapisane

@SiK113

  • Gość
Odp: Drapak - proszę o radę.
« Odpowiedź #1 : 2005-08-09, 15:35 »
Hmmm...powiem tak. Jeśli są z dobrej firmy to na pewno muszą być stabilne. Najlepiej kupić taka zabawkę z zaufanej i sprawdzonej firmy. Ale możesz też to sprawdzic sama. Proponuje np. usiąść na tym  :P, po przyciskać ręką. Jeśli wytrzyma to jest stabilne.  :lol:
Zapisane

Eli

  • Gość
Odp: Drapak - proszę o radę.
« Odpowiedź #2 : 2005-08-09, 17:24 »
. Ale możesz też to sprawdzic sama. Proponuje np. usiiasć na tym :P, po przyciskać ręk±. Jesli wytrzyma to jest stabilne. :lol:
A co jesli sie okaze niestabilne? Reklamacja? heh..
Ale fakt - dobra firma - dobry drapak.
Ja nie moge miec za duzego drapaka, bo mam maly pokoj.. mam tylko taki niewielki wiszacy na scianie, no i narazie sie sprawdza.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Drapak - proszę o radę.
« Odpowiedz #2 : 2005-08-09, 17:24 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Drapak - proszę o radę.
« Odpowiedź #3 : 2005-08-09, 20:19 »
Tak tak ale zwykle koty ignorują drapak i męcza meble, no przynajmniej moja tak robi i kilka zaprzyjaźnionych kotów. Dzisiaj widziałam drapaki w promocji, były wielkości barowego stołka a w tym jedna platforma i domek, obite pluszem i owiniete sznurkiem kosztowały 80zł. Ciekawe czy moja paskuda by doceniła taki wynalazek.
Zapisane
BC + koci podrostek

@SiK113

  • Gość
Odp: Drapak - proszę o radę.
« Odpowiedź #4 : 2005-08-09, 20:20 »
Mój kociak nie potrzebuje żadnego drapaka  :P U mnie w domu na ścianach jest wykładzina więc kociak sobie po tym skacze i ma ucieche  :D  8)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Drapak - proszę o radę.
« Odpowiedź #5 : 2005-08-09, 20:25 »
A moja demoluje pufek :) i jej wolno tylko ten jeden.
Zapisane
BC + koci podrostek

@SiK113

  • Gość
Odp: Drapak - proszę o radę.
« Odpowiedź #6 : 2005-08-09, 20:27 »
Heh...masz "czyste" zasady  :mrgreen: U mnie kociak jest "wolne jak ptak"  :P
Zapisane

Rincevind

  • Gość
Odp: Drapak - proszę o radę.
« Odpowiedź #7 : 2005-08-09, 21:15 »
zdaje mi się , że dobra firma od drapakow to wiklinka, ale ni epamietam dokładnie, przez pewien czas kica miała w poważaniu cały drapaczyk, który zbudowany był z budy, półki, rury i górnej półki. Zaglądała do niego mozna powieziec, przez pomyłkę. Teraz kot jest kotem rurowym, tzn przesypia dnie w rurze jak słonko na nią świeci. Tyle, że ta impreza nie jest tania(drapak ni esłonko) jak pamiętam kosztował około 160 zł z transportem spedycją. Co do stabilnosci to ja osobiscie nie upierał bym się na stwierdzeniu że jest bardzo stabilny, ale musze też przyznać,ze jak do tej pory nie przewrócił sie nawet przy najdzikszych wyczynach expresu Ida Łapacz Much. A ten który ty opisywałaś tel full wypas, to raczej stabilny bedzie bo jest "wieloskładnikowy", tyle ze tani to na pewno nie. A kot i tak woli a) kolana lub brzuch pod koszulką,b) słupek z trzema półkami zrobiony przezemnie, c)kołdrę, d) monitor
Zapisane

@SiK113

  • Gość
Odp: Drapak - proszę o radę.
« Odpowiedź #8 : 2005-08-10, 09:40 »
A kot i tak woli a) kolana lub brzuch pod koszulk±,b) słupek z trzema półkami zrobiony przezemnie, c)kołdrę, d) monitor
Heh...co prawda to prawda ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Drapak - proszę o radę.
« Odpowiedz #8 : 2005-08-10, 09:40 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Drapak - proszę o radę.
« Odpowiedź #9 : 2005-08-10, 19:34 »
W jaki sposób kot drapie monitor???
Moja kołdrę udeptuje z zabójczym mruczandem, i jeszcze jeden koc.
Zapisane
BC + koci podrostek

Rincevind

  • Gość
Odp: Drapak - proszę o radę.
« Odpowiedź #10 : 2005-08-10, 19:46 »
a kto powiedział, że drapie? śpi na nim i jets to jedyne miejsce gdzie nie mruczy. na pozostałych jakby odpalił agregat:-)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Drapak - proszę o radę.
« Odpowiedź #11 : 2005-08-10, 20:08 »
A ja zrozumiałam że drapie :) bo to temat o drapakach, więc myslałam że ty i monitor tez się do tego zaliczacie ;)
Zapisane
BC + koci podrostek

@SiK113

  • Gość
Odp: Drapak - proszę o radę.
« Odpowiedź #12 : 2005-08-10, 21:55 »
Mój kot zawsze leży na fotelu od mojego biurka...no nie dziwie sie mu do tam pod kolanami jest kaloryfer  :D Nie lubie monitora, ani telewizora  8)
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Drapak - proszę o radę.
« Odpowiedź #13 : 2005-08-17, 15:41 »
moj ktoek jak ktoek upatryzl pare meijsc ktore drapie i te meisca poswiecilismy dla niego :P niestety moj ktoek chyba by olal drapak ale w sumie moze by sporbowac z jakims malym niwinnym drapaczkiem :)
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Drapak - proszę o radę.
« Odpowiedź #14 : 2005-08-17, 15:57 »
sonki drapak wisi..jako ozdoba . A drapie hm.. już przedrapała bok szafki w przedpokoju , a od wczoraj zaczyna drapać wieszak,, tam gdzie nie dosięga wskakuje na komode i drapie zawzięcie.... Spi na  monitorze, i drapac też potrafi ekran ..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Drapak - proszę o radę.
« Odpowiedz #14 : 2005-08-17, 15:57 »

Robal

  • Gość
Odp: Drapak - proszę o radę.
« Odpowiedź #15 : 2005-08-17, 16:34 »
pracowity ten kotek w takim razie...O_O ciesze sie ze moj taki spokojny...
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Drapak - proszę o radę.
« Odpowiedź #16 : 2005-08-17, 17:07 »
marioka masz w domu Koci odpowiednik Boba Budowniczego :P Pamiętam jak mała kuzynka cieszyła się gdy to leciało:P Gorzej gdy kolega z saśiedztwa nauczył ja nowej wersji piosenki o Bobie :;p: Leciało to tak:
"Bob budowniczy wszystko spier***** " :)
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Drapak - proszę o radę.
« Odpowiedź #17 : 2005-08-17, 19:17 »
Ktoś musi robic za Bob'a budowniczego.. ehh, trudno.. papierem sciernym potraktuje  wieszak , a potem przemaluję.. :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 29 zapytaniami.