Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: siusianie  (Przeczytany 4596 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rotti

  • Gość
siusianie
« : 2003-03-10, 09:55 »
Znowu proszę o pomoc.
Mój schroniskowy persik nie zawsze załatwia się do kuwety. Mniej więcej co drugi dzień mam nasiusiane jakieś 0,5 m obok. Zawsze w tym samym miejscu. Ja można temu zaradzić ?
Zapisane

myszka

  • Gość
siusianie
« Odpowiedź #1 : 2003-03-10, 12:55 »
Co drugi dzień? Może po prostu brudno ma i nie pasuje mu załatwianie się do już osiusianej kuwety. Jak często sprzątasz?
Zapisane

Czuczi

  • Gość
siusianie
« Odpowiedź #2 : 2003-03-10, 19:07 »
A jeśli kuweta jest czysta to może przesuń mu tą kuwetę
 :lol: Może malutkowi tak chce sie siusiu ze nie może dobiec do kuwety  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

siusianie
« Odpowiedz #2 : 2003-03-10, 19:07 »

SKR

  • Gość
siusianie
« Odpowiedź #3 : 2003-03-11, 13:02 »
Zgadzam sie z myszką. Może kosiak ma brudno. Jeśli nie to może kuwetka jest za mała albo cos??? ;)
Zapisane

Emilka

  • Gość
siusianie
« Odpowiedź #4 : 2003-03-11, 14:21 »
Oh..biedna Rotti..ja też to przeżywałam..długi czas..
Moja kotka początkowo siusiała dosłownie zaraz obok kuwety mimo, że miaław  niej czysto..a potem przerodziło sie to w siusianie gdzie popadnie. :roll:  Jeśli kotek siusia tylko obok kuwety to radze kupić "krytą kuwete" Sama taką mam i się świetnie sprawuje..kotek już nie siusia poza kuwete....
Ale jelsi nie w tym problem to jednak tak samo jak pozostali radze czesciej czyscic kuwete  :wink:
Zapisane

Rotti

  • Gość
siusianie
« Odpowiedź #5 : 2003-03-11, 14:41 »
Dzięki Wam serdeczne. W kuwecie ma czysto, z resztą chyba nie w tym rzecz, bo nawet jak nasiusia do kuwety to i tak potrafi to zrobić znowu do kuwety a nie obok. Kuwetę sprzątam i stosuję dobry żwirek więc chyba nie o to chodzi. Nie chodzi też o to, że w nią nie trafia. Po prostu upodobał sobie jedno miejsce tak jak pisałam jakieś pół metra obok. Jestem zupełnie wygłupiona i bezradna. Kotek nie jest jakimś brudasem ale to miejsce widocznie mu się podoba.
Zapisane

Czuczi

  • Gość
siusianie
« Odpowiedź #6 : 2003-03-11, 14:44 »
Nikt nie napisał że twój kotek jest brudasem!
Może po prostu spróbuj na tym upodobanym miejscu postawić kuwete!
Powodzenia  :wink:
Zapisane

myszka

  • Gość
siusianie
« Odpowiedź #7 : 2003-03-11, 14:54 »
Dokładnie - spróbuj przesunąć kuwetę. Może postaraj się zaobserwować też, w jakich sytuacjach siusia na podłogę, może to coś wyjaśni?
Zapisane

Emilka

  • Gość
siusianie
« Odpowiedź #8 : 2003-03-11, 18:02 »
Może sie czegoś boi, moja kotka na poczatku nie chciala siusiac do kuwety bo stala nad umywalką..gdzie kompaliśmy kota, poprostu miala zle wspomnienia :roll:
( a teraz kuweta lezy przy moim lozku..wiec nie musze dodawac ze mam ciekawie kolo nosa  ;)  :roll: )
Zapisane

Forum Zwierzaki

siusianie
« Odpowiedz #8 : 2003-03-11, 18:02 »

Czuczi

  • Gość
siusianie
« Odpowiedź #9 : 2003-03-11, 19:06 »
Z tym stawianiem kuwety koło łóżka to uważaj bo jak w nocy zdarzy sie że kotuś bedzie chciał zrobić coś tą częścią ciała :twisted: to współczuję  :lol:  :lol:
Zapisane

Emilka

  • Gość
siusianie
« Odpowiedź #10 : 2003-03-11, 19:11 »
o..tak juz raz mi kocisko na papcie przy lozku nasiusiaalo..a jak rano zaspana wstawalam..to..hym..domyslcie sie
Zapisane

kareena

  • Gość
siusianie
« Odpowiedź #11 : 2003-03-19, 20:37 »
rany  :lol:  współczuje .. więc papcie trzymaj na półce ;) a poza tym to proponuję w danym miejscu rozłożyć folię a na folii dywanik który "to" wchłoni ;)
Zapisane

Emilka

  • Gość
siusianie
« Odpowiedź #12 : 2003-03-19, 21:44 »
Ej..ja tam już z kotkiem nie mam problemow  :wink:
Moj kotek jest grzeczny i siusia do kuwetki. Nigdy zadnych foli po domu nie rozkladalam bo to ja jeszcze bardziej kusilo a co do dywanow to nie bylo ani mowy. Teraz mam kota,dywan i papcie pod lozkiem
 :wink: (oczywiscie nie zasiusiane)
Zapisane

Rotti

  • Gość
siusianie
« Odpowiedź #13 : 2003-03-20, 08:51 »
Moje obserwacje:
1. ostatnio kotek siusia poza kuwetą tylko w nocy - rano zastaję kałużę;
2. nie mogę przestawić kuwety, bo miejsce w którym siusua to przestrzeń ograniczona wanną i sedesem, a odległość między nimi jest tak mała, że ledwo wstawiam tam nogę ( no cóż, nie każdy ma dużą łazienkę :) );
3. żwirek jest czysty, bo kuwetę sprzątam;
4. doszło nawet do tego, że kotek zrobił kupę do wanny  :shock:

HELP !!!
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
siusianie
« Odpowiedź #14 : 2003-03-20, 09:13 »
Moj pers czasem nie trafia do kuwety, tzn. wchodzi do niej odwraca sie tylem do brzegu i zalatwia sie zaraz za nia. Mysli biedaczka pewnie ze robi to do kuwety bo w niej siedzi a na prawde wszystko na zew.

Oczywiscie to tylko czasem sie jej tak trafia, powiedzmy raz na tydzien. Co ciekawe w mlodosci tego nie robila, a w doroslym wieku coraz bardziej wymyslne ma metody kuwetowania.
Zapisane

Forum Zwierzaki

siusianie
« Odpowiedz #14 : 2003-03-20, 09:13 »

Emilka

  • Gość
siusianie
« Odpowiedź #15 : 2003-03-20, 16:31 »
Mojej kotce tez sie wydawalo ze siusia do kuwety a tak naprawde wystawiala zadek i robila na zewnatrz :roll: ..chyba jedyna metoda na to jest kupno krytej kuwety :roll: ........ :wink:
a co do kupek w wannie to moj poprzedni kot tak robill...siusiu ladnie, pieknie do kuwetki a kupka..do wanny  :?  chociaz musze przyznac ze wolalam sprzatac kupke z wanny niz szorowac zasiusiany materac z lozka  :grr:
Zapisane

myszka

  • Gość
siusianie
« Odpowiedź #16 : 2003-03-20, 16:43 »
Rotti, a może kicia daje do zrozumienia, że chce drugiej kuwety? Niektóre mają takie "wymogi" ;)
Zapisane

kareena

  • Gość
siusianie
« Odpowiedź #17 : 2003-03-20, 17:49 »
moja kotka jak chciała żeby zmienić jej żwirek to siusiała do zlewu - taki był jej sposób wyrażania "mam syf w qwecie! umyjcie mi ją!" ;)

co do obecnego kota to czasami nie trafia i kałużę robi za qwetką...
Zapisane

milupa

  • Gość
siusianie
« Odpowiedź #18 : 2003-03-20, 19:17 »
Nasz Tofi gdy był młodszy też siuśkał obok kuwety i faktycznie od kiedy ma drugą kuwetkę nie ma problemu. On chyba po prostu lubi mieć wybór.
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
siusianie
« Odpowiedź #19 : 2003-03-20, 20:38 »
Cytat: Apophis
Moj pers czasem nie trafia do kuwety, tzn. wchodzi do niej odwraca sie tylem do brzegu i zalatwia sie zaraz za nia. Mysli biedaczka pewnie ze robi to do kuwety bo w niej siedzi a na prawde wszystko na zew.

Oczywiscie to tylko czasem sie jej tak trafia, powiedzmy raz na tydzien. Co ciekawe w mlodosci tego nie robila, a w doroslym wieku coraz bardziej wymyslne ma metody kuwetowania.


Chyba nadszedł czas na ciut większą kuwetę  :lol:  Simba, za czasów jak jeszcze używał kuwety, w pewnym momencie dostał ogrooomną miednicę, bo się do żadnej kuwety nie mieścił  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 29 zapytaniami.