Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jaki transporter wybrać? - poradźcie  (Przeczytany 3049 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

flow

  • Gość
Jaki transporter wybrać? - poradźcie
« : 2005-11-06, 01:42 »
Mam taki kłopot. Otóż jestem posiadaczką dwóch kocurków, które przy okazji wyjazdów zabieram ze sobą w podróż. I wkrótce właśnie będę musiała wyjechać - wobec czego muszę zaopatrzyć się w jakiś adekwatny transporter. Do tej pory starczał mały kontener, z którego korzystałam, ale kociaki już trochę podrosły, więc chciałabym im kupić coś większego i przyszłościowego. Wolę bowiem, by podróżowały w jednym kontenerze, gdyż wtedy są spokojniejsze i mniej się stresują.

Moją uwagę przykuły dwa transportery, Ferplast Atlas Deluxe 20 Open, który jest w ofercie Ferplasta na jego stronie, bodajże www.ferplast.pl Jest on o tyle ciekawy, że ma klapkę otwieraną z góry, która jak wiadomo przydaje się w sytuacjach awaryjnych lub kiedy trzeba podać żarełko :)

Drugi transporter to Marchioro Aran 2, którego znalazłam tutaj: http://www.animalia.pl/produkt.php?kat=50&id=2700
Też jest otwierany z góry, o podobnych wymiarach tylko droższy o jakieś 20 zł.

Pytanie więc brzmi, który wybrać? Pierwszy mam Ferplasta i do tej pory sprawdzał się doskonale, ale może dopłacić trochę i kupić Marchioro? Pomóżcie w wyborze :)
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Jaki transporter wybrać? - poradźcie
« Odpowiedź #1 : 2005-11-06, 09:07 »
Ferplast mnie się osobiście bardziej podoba.
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Jaki transporter wybrać? - poradźcie
« Odpowiedź #2 : 2005-11-06, 18:00 »
Napewno tego nie wolno kupować przez internet, najpierw obejrzyj sobie w sklepie jak wygląda w realu. Dlaczego? Część transporterów jest reklamowana dla kota, ale wieksze osobniki maja problemy ze zmieszczeniem sie do środka, nie mówiąc juz o wygodzie. Moja kotka chociaż gigantem nie jest nie mieści się to transporterów Trixie, dopiero rozmiar psi jest dobry.
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Odp: Jaki transporter wybrać? - poradźcie
« Odpowiedz #2 : 2005-11-06, 18:00 »

Abakus

  • Gość
Odp: Jaki transporter wybrać? - poradźcie
« Odpowiedź #3 : 2005-11-06, 20:36 »
witajcie:)
podpisuje sie  pod tym co napisali Myszka i Ekoteczka i doda od siebie koniecznie sprawdz racze tz mocowanie uchwytu za ktory bedziesz nosic kontenerek!!! skad moja rada, otoz widzialem jak kobieta szla z kotem w kontenerku  i  kontenerek spadl a raczka zostala w dloni:(, kotu nic sie nie stalo na szczescie poza wielkim strachem. Bo jednak jak sie wlozy doroslego kota to waga jest dosc pokazna.
pozdrawiam
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: Jaki transporter wybrać? - poradźcie
« Odpowiedź #4 : 2005-11-07, 15:23 »
niestety ferplast chyba zamknął stronę wiec nie moge zobaczyc tego pierwszego.. (albom ślepa? :P )
Zapisane

glorrria

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 415
  • moja MorrriA
    • WWW
Odp: Jaki transporter wybrać? - poradźcie
« Odpowiedź #5 : 2005-11-08, 21:01 »
ferplast to firma wloska, adres to http://www.ferplast.it/pl
Zapisane
PatiS Moria Carina i akwa

kate8828

  • Gość
Odp: Jaki transporter wybrać? - poradźcie
« Odpowiedź #6 : 2006-01-23, 13:46 »
Polecam ci marchioro jest przez hodowców chwalony jako najlepszy i jeszcze savic. Ferplast ma ciekawe kształty jednak polecam marchiora. Sama posiadam marchioro tonga1, a ten aran otwiera sie i od góry i z przodu. Polecałabym tonge poniewaz maz na górnym zamknieciu taka jakby plastikowa ,,kieszeń" i tam w czasie wyprawy do weta zawsze mozesz włozyc np. ksiazeczke ja tak robie i nigdy jej nie gubie. Do marchioro mozesz dokupic pasek który sie przydaje-sama go posiadam, kułka które przy wiekszych transporterach sa bardzo wygodne i plastikowa miske na czas podrózy. Mysle jednak że sama dokonasz trafnego wyboru a to ci jedynie pomoze.
Pozdrawiam
Zapisane

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Odp: Jaki transporter wybrać? - poradźcie
« Odpowiedź #7 : 2006-01-23, 19:20 »
Ja nie zabieram nigdzie kota. Po prostu zawsze ktoś jest w domu, nawet w trakcie wakacji. Ja pracuje ale kotem opiekuje się wtedy siora. Potem wracam a ona idzie do pracy. Całe szczęscie że pracuje tylko 4 godz :) ( wiadomo wakacyjna praca dla nastek )
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 27 zapytaniami.