Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kranówa!?  (Przeczytany 2999 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fanta9

  • Gość
Kranówa!?
« : 2003-06-17, 20:42 »
Moja kotka pije tylko wodę z kranu.......najlepiej cieknącą .Może Ktoś z was zna sposób jak ją od tego oduczyć?Nie jet to dla niej zdrowe co widać nawet po zębach:)  a przegotowanej lub mineralnej nie pije wcale.( Dodam ,ze osobiście uwazam ,ze Wrocław ma najgorszą kranówę w Polsce :) )

Dziekuje za podpowiedzi   :wink:
Zapisane

SKR

  • Gość
Kranówa!?
« Odpowiedź #1 : 2003-06-17, 20:56 »
ja tak szczeże mówiąc to nie wiem jak go z tego "wyleczyć" bo moj kiciuś też pije tylko kranówę cieknącom z kranu do zlewu kuchennego. ;) (wymagający jest :))
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
Kranówa!?
« Odpowiedź #2 : 2003-06-17, 21:14 »
Widze,że nie tylko robi tak mój kot :lol: Jak leci woda z kranu najczesciej jej odkrecamy to schyla sie i pije tą kranówe.Nie wiem jak ją tego oduczyć ale czy to jest złe? :wink: Innej wody wogóle nie chce pic to co ze woda z kranu nie jest za zdrowa to mam kota doprowadzic do odwodnienia :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kranówa!?
« Odpowiedz #2 : 2003-06-17, 21:14 »

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Kranówa!?
« Odpowiedź #3 : 2003-06-17, 21:22 »
moja ma miseczke wspólnie z psiurką ale największą frajde ma w piciu kropelek z kranu, i tu pytanko, czemu mam jej zakazywać jak samemu w podstawówie chlało sie wode z kranu :lol:
Zapisane

kareena

  • Gość
Kranówa!?
« Odpowiedź #4 : 2003-06-17, 22:07 »
hm.. kranówa nie jest za zdrowa ale sama ją wolę od wody gotowanej.. więc.. ;)  ale mój kot nie pija za dużo. wystarczy mu woda z miski (przegotowana).. jednak nieraz z kranu łapie spadające krople  ;)
Zapisane

Gopi

  • Gość
Kranówa!?
« Odpowiedź #5 : 2003-06-18, 18:41 »
Moje koty z miski pija tylko mleko. Wody w misce nie ruszą, a nawet jej nie mają. Kranówę cieknącą czasem piją. Piją wodę stojącą w garnkach w zlewie, najbardziej lubią jak w garnku wcześniej było ciasto ;) A taką normalną wodę z filtra mają w byłym akwarium. Z całym wystrojem czyli jakimiś sztucznymi roślinkami, żwirkiem, glinianym ślimakiem ;) Moje koty polecają ;)
Zapisane

Maxim

  • Gość
Kranówa!?
« Odpowiedź #6 : 2003-06-19, 12:40 »
Moja kicia ma w miseczce wodę mineralną i taką chętnie pije. Czasami , chyba więcej dla zabawy , moczy łapkę w wodzie cieknącej z kranu i oblizuje ją.
Zapisane

Acik

  • Gość
Kranówa!?
« Odpowiedź #7 : 2003-06-24, 12:50 »
Mój dokładnie to samo. Wskakuje do umywalki i uwielbia patrzęc na wodę jak sobie leci, czasem łapką pogmera i tyle. Na szczęście, bo najgorsza kranówa nie jest we Wrcoławiu ale w Rudzie Śląskiej!!! ;-)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 27 zapytaniami.