Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu

Autor Wątek: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'  (Przeczytany 131934 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #60 : 2007-05-24, 17:20 »
granulat - w rogu klatki, w ktorym krolik sie zalatwia - jest potrzebny, bo chcialoby ci sie zmieniac material kilka razy dzziennie, otrzasac go z odchodow i prac? W miejscach gdzie krolik sie nie zalatwia - czyli wszedzie oprocz danego rogu - moze byc jakis material.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Klaudusia

  • Gość
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #61 : 2007-05-24, 18:55 »
Mam takie pytanko..... Mój króliczek jest barankiem ale ma tylko jedno uszko opadnięte a drugie nadal stoi i nie wiem czy jej opadnie czy poprostu mnie oszukano.
Zapisane

roksanaaaa

  • Gość
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #62 : 2007-05-24, 21:41 »
Zakochałam się dosłownie w miniaturowych lewkach. Czy ktoś ma zdjęcie młodziutkiego lewka, żebym ewentualnie mogła go rozpoznać? :) Zdjęcia innych młodych króliczków też mile widziane ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedz #62 : 2007-05-24, 21:41 »

Kira

  • Gość
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #63 : 2007-05-24, 22:15 »
Zapisane

roksanaaaa

  • Gość
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #64 : 2007-05-25, 17:51 »
A czy mozna dac kroliczkowi do klatki jakas maskotke, zeby mial sie do czego przytulic?
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #65 : 2007-05-25, 18:02 »
krolik nie przytuli sie do maskotki - porozrywa ja, wypatroszy i przy okazji zapcha sie wlokami, ktorych nie jest w stanie strawic....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

roksanaaaa

  • Gość
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #66 : 2007-05-25, 21:41 »
No i nasz Kicuś jest już u nas w domku :) Jest prześliczny, ma półtora miesiąca. W sklepie zoologicznym dowiedziałam się, że broń boże nie można mu dawać nic mokrego, żadnych owoców, warzyw ani mokrego sianka. Więc będzie miał do jedzenia tylko pokarm i siano. Jeśli chodzi o siano i wodę to wiem, że musi to mieć nieograniczone. Ale jak z pokarmem? Czy jest jakiś specjalny harmonogram podawania mu tej karmy?
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #67 : 2007-05-25, 22:08 »
poltora miesiaca? za mlody, mam nadzieje, ze chociaz powiedzieli ci prawdziwy wiek...

Co do mokrych pokarmow - mozna dawac - tyle, ze starszym - twoj jest jeszcze oseskiem....

jednak moze nie klamali co do wieku skoro ostrzegli przed podawaniem owocow i warzyw - bo mokrego siana/trawy nie wolno podawac nawet dojrzalemu krolikowi (ryzyko wzdecia) . Jesli chodzi o podawanie jedzenia - rano i wieczorem - nie martw sie ze moze bc glodny czy cos - jesli bedzie glodny, zawsze ma siano zeby sie najesc :]
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

roksanaaaa

  • Gość
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #68 : 2007-05-26, 07:21 »
Przeglądałam różne strony i gdzieś wyczytałam, że:
- granulat jest lepszy od mieszanki i można go nią zastąpić. Jak narazie Kicek ma w miseczce mieszankę, jest tam kukurydza, jakieś płatki, kolorowe kółeczka itp. Więc powinnam kupić mu granulat do jedzenia?

- na stronce: http://ulpu.siec2000.pl/dieta.htm znalazłam:

"Oprócz tego naszego ulubieńca powinniśmy karmić dwa a nawet trzy razy dziennie po trochu, tj. np. rano, popołudniu i wieczorem wsypujemy do miseczki trochę paszy, dajemy królikowi i zabieramy miseczkę po upływie około pół godziny. Podczas tego czasu zwierzak zje ile i co chce. Chodzi o to, aby królik nie miał dostępu do np. granulatu, który akurat jest bardzo kaloryczny, przez cały czas, bo wtedy nie będzie zbyt chętnie jadł siana i w przyszłości może się kulać zamiast chodzić (dokładniej: upasie się ;).

Ja moje króliki karmię według takiego oto harmonogramu:
Rano (między 6 a 7) 5 łyżek pokarmu
Popołudniu 4 łyżki tej samej paszy, co rano
Pod wieczór owoce i warzywa (sporo)"

Czy taki sposób podawania jedzenia jest dobry? I czy na noc mam zabierać mu miseczkę z jedzeniem i zostawić siano i wodę?

I jeszcze jedno pytanie, można podać mu trochę wilgotne siano? Wczoraj wieczorem niestety zapomniałam kupić, potem pozamykali mi sklepy i postanowiłam poszukać coś koło domu. Znalazłam, ale było wilgotne więc bałam się mu podać i nie dostał na noc, dopiero dzisiaj rano mu dałam, bo przez noc wyschnęło.

Przepraszam, że zawracam głowę z tymi pytaniami, ale chciałabym żeby było mu jak najlepiej ;)
Dzięki Iras za odpowiedzi :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedz #68 : 2007-05-26, 07:21 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #69 : 2007-05-26, 07:36 »
nie no - jasne - pytaj - nie ma problemu.

powiem ci tak - tak - jesli chodzi o granulat - to jest on o wiele mniej kaloryczny niz ziarna - ktore tylko i wylacznie tucza, a dla krolika nie maja zadnych wartosci odzywczych. a jesli chodzi o zabieranie - prosciej jest po prostu zobaczyc ile krolik zje i tyle mu dawac. U mnie kroliki dostaja rano pelna miske, wieczorem pelna miske i zarce zostaje na noc - siano wcinaja chetnie, spasione nie sa  a warzywa czy owoce dostaja pomiedzy granulatem jako przekaska (szybciej krolik utuczy na owocach niz na granulacie - owoce zawieraja bardzo duzo cukrow - ldlatego nie powinny stanowic normalnego posilku, ale przkaske - podobnie jest z niektorymi warzywami - np marchewka.) Zostawianie jedzenia na noc ma jeszcze swoj dodatkowy cel - krolik nie zacznie ci szarpac pretow domagajac sie jedzenia.

Jesli zas chodzi o wilgotne siano - dobrze zrbilas ze poczekalas :] doroslemu mogloby nie zaszkodzic - jednak dla takiego malucha jak masz mogloby stac sie przyczyna powaznych problemow.

Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

roksanaaaa

  • Gość
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #70 : 2007-05-26, 08:56 »
Z tym jego jedzeniem narazie to jest dziwnie. Wczoraj koło 16.00 dałam mu do klatki tak koło 1/3 dość dużej miseczki pokarmu, tak jak poradziła mi sprzedawczyni. Do tej chwili zjadł chyba z pare ziaren, w misce jest prawie tyle co było, a siana też nie za dużo. Więc narazie nie mogę określić ile je, bo chyba raczej tak malutko zawsze jadł nie będzie. Więc radzisz, żeby rano napełnić mu całą miskę (jest duża, jak dla psa doslownie) i zostawić do wieczora, a na wieczór znów zapełnić i zostawić na noc? Zaznaczam, że mam zwykły pokarm, nie granulat. :)
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #71 : 2007-05-26, 18:40 »
nie no - nie cala - dawaj mu lyzke jedzenia - wiecej i tak nie zje.  w tej chwili wazna rzecza jest aby wogole jadl  - i zeby sie zalatwial - patrz zawsze czy sa swieze bobki w klatce i czy nie ma rozwolnienia. Co do jedzenia niewielkiej ilosci - o ile dobrze zrozumialam masz go od wczoaj - w takim razie nic dziwnego - otoczenie nowe, rece nowe, wszystko inne - jest po prostu zestresowany
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

roksanaaaa

  • Gość
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #72 : 2007-05-26, 18:57 »
A jeśli siano jest tylko troszeczkę wilgotne to można mu podać? Bo cały czas mam wrażenie, że ta wilgoć jest, bo siano jest zbierane z ogródka ze skoszonej, wyschniętej trawy. I czy rzeczywiście można mu podawać je nieograniczone? Bo wszyscy cały czas mówią, że się upasie.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #73 : 2007-05-26, 19:03 »
na sianie? w zyciu - siano sluzy do scierania zebow, jako czynnik wspomagajacy diete itp - siano to jedyna rzecz oprocz wody, ktora jesrt krolikowi niezbedna do zycia i do ktorej powinien miec nieograniczony dostep. wilgotnego - nawet troche wilgotnego, z racji na bardzo mlody wiek nie podawaj jednak -  jest to zbyt niebezpieczne.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

roksanaaaa

  • Gość
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #74 : 2007-05-27, 10:11 »
Co ile trzeba zmieniać ściółkę?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedz #74 : 2007-05-27, 10:11 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #75 : 2007-05-27, 18:17 »
jak bedzie brudna - roznie to bywa - zalezy od krolika. srednio wychodzi co dwa-trzy dni
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Gabi_d

  • Gość
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #76 : 2007-05-28, 21:50 »
Hej :) ja tez mam pytanie :) moj królik czesto skacze z łóżka na podloge i nie wiem czy to dla niego bezpieczne... Czy on przypadkiem moze zrobic sobie krzywde takim skakaniem??  no i mam jeszcze jedno pytanie :) czy królik moze "bawić" sie z chomikem??
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #77 : 2007-05-29, 07:08 »
to zlaezy jakiej wysokosci jest twoje lozko - jest bez problemu laduje na 4 lapach - to jest to jak najbardziej normalne. jesli chodzi o drufgie pytanie - w zadnym wypadku - chomiki to po1. zwierzeta nocne, 2. majace bardzo silny instynkt terytorialny, 3. wiekszosc gatunkow chomikow t samotnicy. wypuszczenie krolika i chomika mogloby byc dla chomika co najmniej niebezpieczne.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Klaudusia

  • Gość
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #78 : 2007-05-31, 20:17 »
Mam problem z królikiem!!!
Jest a w zasadzie stała sie agresywna jest u mnie od marca i  nie wiem ile ma.
Dzisiaj sie w nia zaczepiałam tzn bawiłam sie a ona mnie atakuje i parska i gryzie.
a siostra jezdziła klapkiem po podłodze a ona znowu zaczeła sie rzucać i parskać ze złosci.
Co mam robic i o co jej chodzi?
Zapisane

Gabi_d

  • Gość
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #79 : 2007-06-01, 17:24 »
ja tez znowu mam problem :( ... mój królik ciagle sika mi na lozko... czesto skacze sobie po podlodze, wchodzi na lozko tylko zeby sie wysikac i znowu schodzi na podloge... jest jakis sposob zeby go tego oduczyc??
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #80 : 2007-06-01, 17:42 »
klaudusia - twoja prawdpododobnie jest w okresie dojrzewania - czyli broni swojego terytorium - na to zachowanie ylko kastracja/ sterylizacja. gabi - w twoim przypadku podejrzewam ze tu chodzi o znaczenie terenu - czyli rozwiazanie takie jak u klaudusi (o ile nie trwa to zbyt dlugo - tzn. nie weszlo w nawyk) albo po prostu - nie wpuszczac na lozko.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedz #80 : 2007-06-01, 17:42 »

Klaudusia

  • Gość
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #81 : 2007-06-02, 08:58 »
Mam ogromny problem moi rodzice nie chca jechac z moim królikiem do weterynarza a ja jestem bez kasy!!! Uważają ze to strata pieniędzy!! A dziunia zaczęła atakować i jak radzi Iras musze jechać do wetwrynarza a moi na to że zrobia jej klatkę na dworze albo oddadza do sklepu .
Co mam robić
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #82 : 2007-06-02, 09:13 »
sory - jestes pelnoletnia - masz 20 lat, kastracja kosztuje jakies 100 zl. - to nie jest wiele  - pozycz od kogos, idz do pracy,  Pomagaj rodzicom za pieniadze. od razu ci powiem ze nie masz co wymawiac sie brakiem czasu - studiujac, czy chodzac do jakiejs szkoly tez mozna pracowac - wiem bo tak robilam, wlasnie po to by miec pieniadze na zwierzeta i wciaz robie (zaoczne studia + praca na dwoch etatach).

Poza tym - to twoj krolik - rodzice nie powinni miec nic do powiedzenia w tym przypadku - jesli im przeszkadza ze jest agresywny - niech po prostu sie do niego nie dotykaja. jesli zs chodzi o oddanie do sklepu czy wywalenie na dwor - w obu przypadkach jest to skazanie krolika na smierc. jako ze nie jest tu juz "slodziutki, malusi kroliczek" w sklepie najpewniej pojdzie na karme dla weza, zas jesli chodzi o dwor - przy takiej pogodzie jaka panuje, albo zafundujecie mu zapalenie pluc, albo udar cieplny.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Kira

  • Gość
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #83 : 2007-06-03, 10:07 »
sterylkoa to jedeyny sposób na agresje :(
 a co sikania na łózko, mój jeden królik wyrósł z tego nawyku. Jak sie ssikał wsadzałmam go do klatki i wkońcu zaczał sikac do kuwety naroznej. :) moze warto spróbować- nagroda była marchewka
Zapisane

elaski5

  • Gość
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #84 : 2007-06-17, 00:39 »
Jestem załamana - dzisiaj kupiłam dzieciom króliczka i już nie żyje...
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #85 : 2007-06-17, 07:40 »
no niestety -  to sa "uroki" sklepow zoologicznych - zwierzeta, ktore sa tam sprzedawane niemalze zawsze sa chore, a i w dodatku zbyt mlode - kroliki najczesciej w sklepach maja nie wiecej niz miesiac - podczas gdy od matki moga byc dopiero oddzielone w weku 8 tygodni...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Gabi_d

  • Gość
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #86 : 2007-06-18, 12:42 »
a moze cos stalo sie kroliczkowi podczas transportu??
Zapisane

owlman

  • Gość
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #87 : 2007-06-18, 13:59 »
ja mam proste pytanie, jaka rasa miniaturek jest najmniejsza? :)

EDIT: albo ktore rasy sa najmniejsze
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedz #87 : 2007-06-18, 13:59 »

owlman

  • Gość
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #88 : 2007-06-19, 13:18 »
ok, odpowiadam sobie sam bo znalazlem odpowiedz a byc moze ktos bedzie pytal, najmniejszym jest karzeł niderlandzki (netherland dwarf) waga do 1,5 kg (przewazne 1)
Zapisane

Klaudusia

  • Gość
Odp: Królik - miniaturka i nie'miniaturka'
« Odpowiedź #89 : 2007-06-21, 22:28 »
mam takie pytanie moja Dziunia biega wokół moich nóg i to bez przerwy tzn oczywiście nie robi tego 24h no i ociera sie o moja stopę jak jest uniesiona i biega wokół niej co mam zrobić? o co jej chodzi
może chce faceta?
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.13 sekund z 31 zapytaniami.