Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Czyszczenie uszu  (Przeczytany 2088 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eli

  • Gość
Czyszczenie uszu
« : 2005-07-01, 11:32 »
Tak ostatnio zauwazylam ze Olimp drapie sie strasznie po uszach. Sprawdzilam - czyste. Ale moze profilaktycznie dobrze bedzie jak mu wyczyszcze.
Czy wystarczy zwykla woda? I jak to zrobic ?
Zapisane

iwa

  • Gość
Odp: Czyszczenie uszu
« Odpowiedź #1 : 2005-07-01, 11:58 »
gdzieś już tu był temat o uszach i to tak dużo nawet pisaliśmy,ale iwa nie umie szukać tego :oops: eli, jak umiesz obsługiwać tą szukarkę, to poszukaj. ja z własnego doświadczenia powiem,że czyszcze patyczkami do uszu,ale suchymi i jest ok. niektórzy polecają oliwke dla dzieci- patyczek namoczyć, kiedyś tak robiłam,ale dudek drapał się strasznie po oliwce i przestał. w kazdym bądź razie lepiej nie wodą. może kotkowi zaczyną się jakiś świerzbik,a może tak po prostu coś go tam swędzi- jakiś brudek mały.jak drapanie będzie takie bardzo mocne, to pewnie świerzbik,więc wtedy to do weta. widziałam ostatnio w zoologicznym taki specjalny preparat do czyszczenia uszu- kropelki. to też dobre jest, bo weci takie mają i czyszczą:)
Zapisane

saremco

  • *
  • Wiadomości: 1564
    • WWW
Odp: Czyszczenie uszu
« Odpowiedź #2 : 2005-07-02, 22:31 »
Najlepszy do czyszczenia uszu jest żel firmy Hery ,jest bezpieczny,wygodny w użyciu i doskonale czyści uszki. :wink: :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Czyszczenie uszu
« Odpowiedz #2 : 2005-07-02, 22:31 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Czyszczenie uszu
« Odpowiedź #3 : 2005-07-02, 23:14 »
Tyle że kotom zwykle nie trzeba czyścić uszu. Jak Olimp sie drapie to raczej cos jest nie tak z uszkami.
Zapisane
BC + koci podrostek

Stefan

  • Gość
Odp: Czyszczenie uszu
« Odpowiedź #4 : 2005-07-11, 18:13 »
a może olimp nie ma brudnwego uszka tylku mu np wiatr przewiał??
Zapisane

Elven

  • Gość
Odp: Czyszczenie uszu
« Odpowiedź #5 : 2005-07-11, 22:13 »
Najlepszy do czyszczenia uszu jest żel firmy Hery ,jest bezpieczny,wygodny w użyciu i doskonale czy¶ci uszki. :wink: :wink:

Off: Koszt tego specyfiku...? :)
Zapisane

Alice

  • Gość
Odp: Czyszczenie uszu
« Odpowiedź #6 : 2005-07-14, 09:38 »
Ja mojemu kocurkowi czyszczę uszka tak mnie więcej co miesiąc. Biorę wacik kosmetyczny, moczę go ciepłą wodą, wyciskam żeby wody zbyt wiele nie zostało i delikatnie "wywijam" uszko i czyszczę małżowinkę :) Na końcu wycieram uszko suchym wacikiem... :) To wszystko.
Zapisane

Elven

  • Gość
Odp: Czyszczenie uszu
« Odpowiedź #7 : 2005-07-14, 11:36 »
Prkatyczny i chyba najlepszy sposób. Dzięki, spróbuję ;).
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 29 zapytaniami.