Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: łatki no i moze cechy charakterystyczne  (Przeczytany 737 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Emilka

  • Gość
łatki no i moze cechy charakterystyczne
« : 2004-01-16, 21:06 »
No coz... dzisiaj mam wene do robienie glupich tematow. Ale raz sobie mozna pozwolic  :P
Otoz zastanawiam sie czy znacie na pamiec wszystkie latki waszych kotow. ja stwierdzilam ze znam moze ze wzgledu na to ze moje koty nie maja ich za duzo :)
Ale napisze:
Maja= jest biala i ma buro-szare latki. Jedna glowna na grzbiecie ma ksztalt balwanka a wlasciwie polaczenie dwoch kolek jedno mniejsze drugie wieksze, dwie na glowie przechodzace przez srodek glowy jedna latka nachodzi na oko. Caly ogon tez jest w prazki dodatkowo jeszcze odbyt ( :oops: ) ma rudo-szare ciapki wiec mozna powiedziec ze moja kotka jest trikolorka  :lol:  A i jeszcze jedna jedyna cala CZARNA  latka na tylnej lapce

Szkaradka= jest cala czarna, ma kilka bialych wlosow na karku ktore tworza malutka kuleczke ale slabo widoczna. Kilka bialych wlosow tez jest pod pachami ( :lol: ) plus kilka ale naprawde kilka (mozna zliczyc) na bokach ciala. Najwieksza biala plamka znajduje sie na brzusiu, wyglada jak majtki.

Wszystko to pisalam z pamieci nie odchodzac od komputera ani ogladajac zdjecia ;) znam je na wylot


A teraz cos o cechach charakterystycznych. Jakie sa to cechy waszych kotkow. Charakterystyczna u Mai jest jedyna czarna ciapka na nodze  i czarny prazek przy oczku wyglada jakby miala pomalowane ;)
A Szkaradka ma na lopatce blizne po dawnej ranie, w pewnym miejscu gdzie byl strupek poprostu nie wyrosla siersc no i oczywiscie zmietnione oczko to tez jej cecha charakterystyczna

Pozdro i sorens ze sie tak rozpisalam ale sami wiecie...koty.. :roll:  :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 21 zapytaniami.