Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pytanie --> wazne! Ropa w kopycie  (Przeczytany 6050 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

glukoza

  • Gość
Pytanie --> wazne! Ropa w kopycie
« : 2005-11-05, 20:54 »
mam problem... co jest gdy kon po luznej jezdzie wraca stoi, trzesie sie, ma jedna noge strasznie zesztywniala i nie stawia jej na ziemi? czy to moze byc naderwanie sciegna?  :cry: pomozcie!!!
Zapisane

Euphoria

  • Gość
Odp: Pytanie --> wazne!
« Odpowiedź #1 : 2005-11-05, 21:03 »
a nie wpadlas na to zeby zadzwonic po weterynarza?
Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: Pytanie --> wazne!
« Odpowiedź #2 : 2005-11-06, 18:47 »
wpadlam na to, ale wlasciciel stajni (trener) powiedzial ze jakby dalej bylo albo cos sie jeszcze stalo to zadzwoni po weta jeszcze dzisiaj a jak nie to jutro (jak nie ustapi) :( sama niewiem... to jest kon kumpeli wiec :/ a ten trener to jej brat i on sie zna na koniach... na razie nie mam nowych wiadomosci... jakby sie cos stalo to maja mnie powiadomic --> zajmuje sie ta kobyla... KURCZE! oby ustapilo :(


Data wysłania: 2005-11-05, 21:07
juz sie dowiedzialam... dostalam nowe wiadomosci --> kobyla ma rope w kopycie... na szczescie tylko to... a moze az :/


Data wysłania: 2005-11-05, 21:51
wlasnie wrocilam ze stajni ;) klaczka ma sie juz dopsz :) w stepie juz nie kuleje... ale w klusie strasznie... ma zaropiale kopyto i tyle... na szczescie nie nic wiecej ;) mam nadzieje ze sie jej nic wiecej nie stanie... jutro zobaczymy
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pytanie --> wazne!
« Odpowiedz #2 : 2005-11-06, 18:47 »

Ritka

  • Gość
Odp: Pytanie --> wazne!
« Odpowiedź #3 : 2005-11-06, 18:55 »
chyba jak koń ma rope w kopycie to nie może chodzić, nie?

PS
to nie jest nic strasznego, dość często sie zdarza :)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Pytanie --> wazne!
« Odpowiedź #4 : 2005-11-06, 18:56 »
spuścili jej tą ropę chociaż?

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Pytanie --> wazne!
« Odpowiedź #5 : 2005-11-06, 18:59 »
spuścili jej tą ropę chociaż?

No właśnie, bo tak czytam i wnioskuję, że zostawiono konia w takim stanie, w jakim był... :eh:
Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: Pytanie --> wazne!
« Odpowiedź #6 : 2005-11-06, 19:31 »
nie... byl wet i spuscil ;) a co do chodzenia to sprawdzalismy czy kuleje... bo w stepie juz powoli przestaje... jakos tak dziwnie ;)
Zapisane

awangarda

  • Gość
Odp: Pytanie --> wazne!
« Odpowiedź #7 : 2005-11-08, 22:43 »
u nas kon sie tak zachowywal jak mial noge zlamana tzn stal trzesac sie i caly spocony bylo no i na noge nie stawal straszny widok:(:(:(:(
Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: Pytanie --> wazne!
« Odpowiedź #8 : 2005-11-09, 18:19 »
ale moj misiak niema nogi zlamanej ;) na szczescie ;) tylko (a moze az?) ropa w kopytku byla... straszliwie kuleje, ale juz jej humorek wrocil :P nawet sie tarzala :) misiaczek koffany :*
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pytanie --> wazne!
« Odpowiedz #8 : 2005-11-09, 18:19 »

Princessa

  • Gość
Odp: Pytanie --> wazne!
« Odpowiedź #9 : 2005-11-09, 18:26 »
to o tyle dobrze sie to skonczylo...Awangarda ale jak kon mial noge zlamana to chyba nie brali go na jazdy?? bo cos mi sie wydaje ze jak jest noga zlamana to kon kuleje....nie wiem ale co w koncu z tym koniem??
Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: Pytanie --> wazne!
« Odpowiedź #10 : 2005-11-13, 18:10 »
chcialam owiedziec ze moje sloneczko juz sie czuje dobrze... humorek jej wrocxil i nie kuleje :) juz na niej jezdzilam... tak luzno na razie, bo po "kontuzji" ale niedlugo trening :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.297 sekund z 27 zapytaniami.