Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: jak bawic sie z krolikiem? cz sa dla niego do kupienia jkaies zabawki???  (Przeczytany 73245 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ginkinka

  • *
  • Wiadomości: 1
Mój Kicuś dostaje też jakiejś zagranicznej firmy (Cuni Indoor Nature) i to są jedyne jakie lubi.  Nie wiem, może ktoś z Was wie czy jest jakaś inna opcja poza kastracją , jeżeli mój króliś tylko czeka żeby Go wypuścic i odrazu leci do przedpokoju i robi tam przy samym wejściu do mieszkania ok.50 bobków i wielkie siusiu?
Zapisane

alison1628

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 23
Jest podobno bardzo duzo-ale najlepiej sprawdza sie tzw.kula smakula-jeszcze jej nie kupilam i nie wyprobowalam.Jak zamowie to dam odpowiedz czy to taka rewelacja?
Zapisane
Alicja

fsamras

  • *
  • Wiadomości: 51
mam problem, musze wyjechać na miesiąc za granicę i nie wiem czy wlec Wacię ze sobą ( 1600 km ) czy oddać ją pod opiekę ( kobita ma kota i trochę sie boję ), czy są jakieś wymogi na granicy ? co robić ? mam mało czasu ..... jak wygląda transport w tak daleką podróż
Zapisane

Forum Zwierzaki

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
ja mogę przyjąć i się zaopiekować :D
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

fsamras

  • *
  • Wiadomości: 51
bardzo dziękuję agnes211za dobre chęci, ale bez obrazy, nie oddam Waciny osobie, której nie znam :))
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Waciny ?? :lol: :D:D:D
miałaby kumpla :D
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

fsamras

  • *
  • Wiadomości: 51
czy ktoś słyszał o  E.Cuniculi ? jestem załamana Wacinie wkręciło głowkę, z tym że po paru dniach się wyprostowała, ale teraz dostała niesymetryczny pyszczek, jakby spuchła po jednej stronie, trochę mniej je, zwłaszcza twardej karmy, pije mniej i jest bardziej ospała, prosze o pomoc
Zapisane

alison1628

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 23
GINKINKA-Twoj kroliczek dojrzewa bez kastracji sie nie obejdzie-moja Balbinka juz tydzien po sterylizacji.Wszystko sie udalo a co do pyszczka FSAMRAS to moze jej wiklina gdzies utknela w pyszczku-bylas u weta. :!!!:
Zapisane
Alicja

fsamras

  • *
  • Wiadomości: 51
oczywiście że byłam, ona nie ma styczności z wikliną, narazie dostała antybiotyk, jak nie przejdzie robimy badanie krwi na obecność E.Cuniculi
Zapisane

Forum Zwierzaki

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
i jak??
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
uuuu... ty to masz pecha z tymi chorobami. o;
Zapisane
Podpis bez przekazu.

fsamras

  • *
  • Wiadomości: 51
właśnie teraz nie wiem, czy Wacina jest zdrowsza i ma okres, czy to cos bardzo niefajnego, otóż co jakiś czas z odbytu wylatuje jej kałuża krwi, jak wygląda okres u królika ? proszę Was o szybką odp. bo nie wiem co robić
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Raczej chyba nie powinno tak być...
Króliki nie mają okresu... (ruję mają)
Na pewno z odbytu? Czasami mocz może być czerwonawy...
Najlepiej iść do weta...
Zapisane
Podpis bez przekazu.

fsamras

  • *
  • Wiadomości: 51
byliśmy, albo sprawa neurologiczna, albo e.cuniculi, albo nowotwór, dostaje sterydy, musimy obserwować, bo narazie dzięki Najwyższemu ma wilczy apetyt i jest turbo żywa ( ale to niestety spowodowane jest tym że ma kręcz szyi, niedowidzi na jedno oko i w związku z tym ma zaburzenia ruchu ) może jej się wydaje że kica, a tymczasem pędzi jak waryjat i po drodze traci parę razy równowagę tzn. przewraca się, kałuże się skończyły i mam nadzieję nie wrócą
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
o ja cie ty to sie masz z tym królikiem :|
nasz sikał na poczatku na czerwono jak żarcie mu zmieniliśmy ale wyczytałam w necie ze to norma no i sie unormowało.
zycze duzo zdrówka dla Waciny :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Moja co jakiś czas robiła na czerwono podczas rui
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

natka43

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 77
  • KoChAm Kooniieee!i króliczki:*
no to niezły OT:/
Zapisane
Koń jest bogiem.Galop nałogiem,kłus zabawą a stęp podstawą!!

kagome19

  • *
  • Wiadomości: 13
Na specjalnych zabawkach się nie znam, ale moja Pusia ma piłkę do tenisa i uwielbia nią rzucać po całej klatce :) a jak gania po mieszkaniu to jej zabawką jest najczęściej mój kapeć :P
Zapisane

karolink@

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 17
mój królik kiedy pada deszcz to biega po domu i bardzo lubi obgryzać nitki od dywanu  prosze napiszczie czy to bezpieczne???????????
Zapisane

mimipixel

  • *
  • Wiadomości: 2
Tak :D mozna kupic kulki metalowe do zawieszenia w klatce (wypełnia się je sałatą) oraz roznego rodzaju podesty, "schodki" itd.
ale najlepszą zabawą ZAWSZE jest głaskanie przez właściciela lub wypuszczenie, żeby sobie pokicał, ale oczywiście pod opieką właściciela ;)  :wink:  :kocham:  :VoV:
Zapisane

mimipixel

  • *
  • Wiadomości: 2
mój królik kiedy pada deszcz to biega po domu i bardzo lubi obgryzać nitki od dywanu  prosze napiszczie czy to bezpieczne???????????
No wiesz, to nigdy nie będzie bezpieczne podgryzanie nitek :P
ale najczęściej są wydalane przez królika, choć to nie najzdrowsze, więc go pilnować ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

bingo

  • *
  • Wiadomości: 17
Jako, że byłam kiedyś posiadaczką królika, wiem, że dobrym sposobem na zapewnienie mu rozrywki jest kupno drewnianej kuleczki z dzwoneczkiem lub huśtawki. Pamiętam, że po nabyciu tych akcesoriów miałam problem z ich umieszczeniem. W związku z czym musiałam zaopatrzyć się w klatkę dla królika, która byłaby wystarczająco duża, by zmieścić wszystkie zabawki. W internecie znalazłam dobrą ofertę w atrakcyjnej cenie, z której postanowiłam skorzystać. Wybór okazał się prawidłowy, ponieważ dzięki niej mój pupil mógł poruszać się o wiele swobodniej i cieszyć się dodatkową przestrzenią.
« Ostatnia zmiana: 2014-07-15, 18:38 autor IBDG »
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.111 sekund z 27 zapytaniami.