Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: dinus- kochany kundelek i przyjaciel  (Przeczytany 5898 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
dinus- kochany kundelek i przyjaciel
« : 2009-03-22, 14:12 »
to stalo sie 1.06.2006 ale wczesniej nie bylam tu zapisana wiec teraz chce poswiecic mu chwilke-to byl naprawde kochany piesek
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: dinus- kochany kundelek i przyjaciel
« Odpowiedź #1 : 2009-07-19, 00:40 »
pamietam [ * ]
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: dinus- kochany kundelek i przyjaciel
« Odpowiedź #2 : 2009-08-02, 23:53 »
[* ]
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Forum Zwierzaki

Odp: dinus- kochany kundelek i przyjaciel
« Odpowiedz #2 : 2009-08-02, 23:53 »

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: dinus- kochany kundelek i przyjaciel
« Odpowiedź #3 : 2013-08-25, 19:31 »
dzisiaj pochowaliśmy pieska przyjaciół to była śliczna sunia Bernenczyk przyjazna i ufna miała 9 lat, jak byla szczeniaczkiem potrącił ją samochód, niedawno przeszła dwie operacje na skręt jelit i ropo macicze, to był naprawde smutny dzień...
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

tomekwapisz

  • *
  • Wiadomości: 3
    • WWW
Odp: dinus- kochany kundelek i przyjaciel
« Odpowiedź #4 : 2013-11-03, 16:12 »
  • Sam wiem jaki to żal i smutek. Szczególnie jak się jest przywiązany do niego od kilku lat. Ale cóż taka jest kolei, rzeczy. W tym przypadku chyba dobrym rozwiązaniem było dla mnie klina zabić klinem...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 24 zapytaniami.