Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Szafka  (Przeczytany 4547 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Szafka
« : 2009-04-01, 22:31 »
Niezdecydowany człowiek znów w rozterce!


Szafki pod akwa brak, ściągnęłam do domu człowieka wykonującego meble na wymiar, pomierzył, poszczebiotał, że sam blat powinien mieć ze 4 cm grubości, całość aby to( 100 l) utrzymać ze 70 kg ważyć, 300 zł sobie zażyczył(konstrukcja bez  drzwiczek) :hmmm:

Wiedziona niedawnym doświadczeniem, że w sieci taniej poszukałam i znalazłam np. cuś takiego:

zdjęcie z allegro.

Wymiary odpowiadają, cena odpowiada... a tu mnie familia straszy, że to lada moment pod naporem akwarium się rozkraczy, bo jak coś tańsze to badziew zapewne... mogę mieć nadzieję, że szafka o takiej konstrukcji nie zrobi "bum"

I jeszcze jak u Was z szafkami: macie specjalne, czy moze akwa stoją na 'zwykłych" meblach?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Szafka
« Odpowiedź #1 : 2009-04-01, 22:47 »
To wygląda trochę jak szafka pod telewizor - mam podobną,tylko że z dwiema pułkami i na nóżkach,niestety,nie wiem jaka ma wagę przeciętny telewizor 21 cali.

Estel

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1610
  • "...Nie zatrzymuj wilków, bo jest ich coraz mniej"
Odp: Szafka
« Odpowiedź #2 : 2009-04-01, 23:51 »
moje 65l stoi na zwykłej komodzie :)
Zapisane
"Wilk nie jest zwierzęciem ziejącym nienawiścią, ani też nie jest maskotką do przytulania, nie jest ani niebezpieczny, ani sympatyczny. Jest po prostu jednym z  wielu interesujących gatunków prześladowanych przez człowieka od stuleci, który potrzebuje miejsca  do życia."
http://stobnica.wolf.wild.art.pl/       "Jest pewna przyjemność w lasach bez ścieżek; Jest upojenie na samotnym wybrzeżu;Jest społeczność gdzie nie ma intruzów,
http://www.wolfpunk.most.org.pl/ulve/       Przy głębokim morzu i muzyce jego szumu;Nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"- Lord Byron

Forum Zwierzaki

Odp: Szafka
« Odpowiedz #2 : 2009-04-01, 23:51 »

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Szafka
« Odpowiedź #3 : 2009-04-02, 02:39 »
nie masz jakiegos znajomego spawacza? i meblarza?
taniej. lepiej i estetyczniej by wyszlo...
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Szafka
« Odpowiedź #4 : 2009-04-02, 07:51 »
Gdybym znała to już bym go gnębiła ;)

Co do estetyki to raczej mało ważne - zbiornik ma stać w takim miejscu, że będzie widać tylko blat i i 10 cm kawałek pod nim. ]
Już bym sobie akwa zalała tylko ta szafka mnie blokuje :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Bard

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1029
  • Oel ngati kameie
    • WWW
Odp: Szafka
« Odpowiedź #5 : 2009-04-02, 13:29 »
Fatty taką samą szafeczke na allegro kupiłem 3 lata temu w kolorze olchy i do dziś się trzyma, ale się chwieje troche już i listwa przednia odpadła po nasiąknięciu wodą więc polecany zakup ale krótkotrwały, trzeba uszczelnić to bo to opłyta wiórowa , mocna ale jak naiąknie wodą to się chwiać będzie jak moja
Zapisane
The Beatles
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 24 zapytaniami.