Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nasze Kochane Królisie.  (Przeczytany 4230 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Roni.

  • *
  • Wiadomości: 7
Nasze Kochane Królisie.
« : 2010-09-18, 18:53 »
Witam.
Jestem tutaj nowa :).Bardzo spodobała mi się ta strona :D.Lubię zwierzaki mam psa suczkę
, kotka i Króliczka Pysia.Niedawno przygarnęłam królika , który błąkał się na ulicy  :(
Ma pogryzione uszy i glowe przez jakies bezpanskie psy.
Mam pytanie nie wiem czy to miniaturka ?
Jest wielkości kartki A4 ,ale wyglada na dorosłego królika miniaturke.Albo na średniego hodowlanego.
Proszę o pomoc . Dziękuje , pozdrawiam. !  :krzywy:


NIE tolerujemy okaleczen polskiego.
« Ostatnia zmiana: 2010-09-19, 17:09 autor Iras »
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Nasze KoFFanne Królisie.
« Odpowiedź #1 : 2010-09-18, 21:24 »
To miniaturka dorosła, albo młody hodowlany. ;) A byłaś u weterynarza przebadać, odrobaczyć itd.? Masz może jakieś zdjęcia?
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Roni.

  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Nasze KoFFanne Królisie.
« Odpowiedź #2 : 2010-09-19, 07:41 »
To miniaturka dorosła, albo młody hodowlany. ;) A byłaś u weterynarza przebadać, odrobaczyć itd.? Masz może jakieś zdjęcia?
Wiesz , nie byłam jeszcze , ale chyba pójdę do weta.U mnie Wet jest dla zwierzat typu kot , pies.
Już kiedys u niego bylam to mi zły lek przepisał Mojemu Młodemu królikowi miniaturce.Ale żyje  :D Jest wesoły.
Zdjec nie mam ale może wrzuce tutaj. Dzieki  pozdro :]
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze KoFFanne Królisie.
« Odpowiedz #2 : 2010-09-19, 07:41 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Nasze Kochanne Królisie.
« Odpowiedź #3 : 2010-09-19, 17:08 »
zdjecie - to ci powiem co to.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Gracek20022

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Nasze Kochane Królisie.
« Odpowiedź #4 : 2011-02-05, 10:07 »
Mój królik nazywa się Łatek jest miniaturką ale jest bardzo duży rozwalił już jedną klatkę miał na początku takie coś co jest do ostrzenia ząbków ale w Żmigrodzie nie ma takiej rzeczy w sklepie zoologicznym mój królik otwiera klatkę głową zawiązaliśmy mu górny otwór ale otwiera sobie też dolny więc zastawiamy mu taboretem a jak mu nie zastawimy to sobie otwiera klatkę raz sobie otworzył i przegryzł  kabel od zmywarki dowiedzieliśmy się o tym że trzeba mu zawiązać górne wyjście na wakacjach nad morzem w Łebie wtedy sobie otworzył górny otwór i biegał sobie w nocy była tam straszna pogoda tylko dwa dni można było iść na plaże z dwóch tygodni a resztę  padało były tam wydmy ruchome które co rok się przesuwały się o metr dalej  :)

Zapisane

Gracek20022

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Nasze Kochane Królisie.
« Odpowiedź #5 : 2011-02-05, 10:11 »
Mój królik jest miniaturką ale jest bardzo duży
Zapisane

karolink@

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 17
Odp: Nasze Kochane Królisie.
« Odpowiedź #6 : 2011-07-03, 20:50 »
czesc ja niedawno kupilam królika i jest to miniaturka ale niewiem jak rozpoznac jego płeć moze mi podpowiecie
Zapisane

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: Nasze Kochane Królisie.
« Odpowiedź #7 : 2011-07-03, 21:08 »
Jeżeli kroliczek ma mniej niż 6tygodni jest to nie możliwe. Wogóle sprawdzanie płci nie jest przyjemną sprawa. Trzeba położyć sobie królika na kolanach tak żeby zwierzak leżał na plecach  namoczyć palce i bardzo delikatnie rozchylić futerko tak żeby królika to nie bolało. Wtedy ukażą ci się narządy płciowe
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

karolink@

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 17
Odp: Nasze Kochane Królisie.
« Odpowiedź #8 : 2011-07-03, 21:21 »
dziekuje bardzo na szczescie jescze nie musze sprawdzac bo nie ma 6 tyg.
 :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze Kochane Królisie.
« Odpowiedz #8 : 2011-07-03, 21:21 »

karolink@

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 17
Odp: Nasze Kochane Królisie.
« Odpowiedź #9 : 2011-07-03, 22:39 »
a własnie moze doradzicie mi jak nazwac krolika miniaturke jest biały i ma bardzo duze uszy
Zapisane

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: Nasze Kochane Królisie.
« Odpowiedź #10 : 2011-07-04, 06:42 »
Po co ci imię skoro nie znasz płci?
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

karolink@

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 17
Odp: Nasze Kochane Królisie.
« Odpowiedź #11 : 2011-07-04, 16:47 »
narazie czekam na propozycje płci męskiej i żenskiej potem wybiore
Zapisane

wetsklep_pl

  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Nasze Kochane Królisie.
« Odpowiedź #12 : 2011-07-22, 10:36 »
no tak, lepiej się zabezpieczyć i od razu nazwać malucha po poznaniu płci. Sprytnie :)
Ile jeszcze Ci czasu pozostało byś mogła sprawdzić płeć?
Zapisane

karolink@

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 17
Odp: Nasze Kochane Królisie.
« Odpowiedź #13 : 2011-08-07, 13:27 »
jescze dwa tygodnie
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Nasze Kochane Królisie.
« Odpowiedź #14 : 2011-08-07, 17:45 »
Z deka bezsensowne podejscie. jako wlasciciela masz gdzies czy masz sancaczy samice?Plec da sie sprawdzic niezaleznie od wieku.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze Kochane Królisie.
« Odpowiedz #14 : 2011-08-07, 17:45 »

Blacky

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Nasze Kochane Królisie.
« Odpowiedź #15 : 2011-11-24, 22:42 »
Maluch powinien być z matką do 8tygodnia życia, inaczej grozi mu szybka śmierć, osłabienie organizmu, biegunki. Kupowanie młodszych maluchów napędza proceder zbyt wczesnego zabierania ich od matki. Płeć królika stwierdza weterynarz [b[znający się na królikach[/b]. Ich wykaz można znaleźć na stronie Stowarzyszenia Pomocy Królikom. Konkretnie tu: http://www.kroliki.net/pl/weterynarze

Radzę też odwiedzić dział porady i dowiedzieć się co nieco o żywieniu i opiece nad królikami: http://www.kroliki.net/pl/porady
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 27 zapytaniami.