Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Taste of the wild  (Przeczytany 4727 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

chamsti

  • *
  • Wiadomości: 460
Taste of the wild
« : 2011-08-04, 19:46 »
Jako, że acana bezzbożowa dość mocno podrożała rozważam przejście na taste of the wild - skład ma bardzo ładny, a cena znośniejsza (109zł za 6,8kg, najtańsza acana obecnie kosztuje 120zł za 7kg, a podejrzewam, że niedługo pójdzie w górę). Czy ktoś karmi lub karmił tą karmą? Możecie się wypowiedzieć na jej temat?
Zapisane

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: Taste of the wild
« Odpowiedź #1 : 2011-08-04, 20:10 »
Ja karmię tym mojego jamnika no i chyba jest ok. Z tym że ja sucha karme daje moim psom tylko jako dodatek, a tak to sama gotuje im
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Taste of the wild
« Odpowiedź #2 : 2011-08-05, 14:13 »
Moim nie smakowalo .
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Forum Zwierzaki

Odp: Taste of the wild
« Odpowiedz #2 : 2011-08-05, 14:13 »

aha

  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Taste of the wild
« Odpowiedź #3 : 2011-10-05, 16:13 »
mój poszedł dobrze na tą karmę , widziałam , że pałaszuje i nie  ma po tym żadnych problemów, po za tym chętnie ją jadł, także wydaje mi się , że mu smakuje, ale też mieszkam karmy, żeby się do jednej nie przyzwyczajał
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Taste of the wild
« Odpowiedź #4 : 2011-11-19, 07:54 »
Moja właśnie zjadła drugi czy trzeci worek tej karmy , ja zamawiam 13kg wory, sunia zadowolona, ja nie widze niczego nie pokojącego ;) ale trzeba uważać bo po tej karmie jak i innych bez zbożowych pies ma więcej energii.
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

chamsti

  • *
  • Wiadomości: 460
Odp: Taste of the wild
« Odpowiedź #5 : 2011-11-20, 00:12 »
Na razie jednak zostajemy przy acanie, może przy następnym zamówieniu kupię dodatkowo TOTW.
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Taste of the wild
« Odpowiedź #6 : 2011-11-30, 18:50 »
My, jak na razie - pełne zadowolenie z Josery, zarowno dla psow jak i kotow :)
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

yeti

  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Taste of the wild
« Odpowiedź #7 : 2012-05-03, 14:50 »
TOTW jest bardzo dobrą karmą dla psów :)  Ze swojej strony bardzo polecam :)
Zapisane

gocha_12

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Taste of the wild
« Odpowiedź #8 : 2016-01-26, 10:29 »
Moje psy bardzo lubią tą karmę. Jedzą ją już od roku i nie marudzą. Przy innych karmach był już problem przy drugim/trzecim worku. Widać, że TOTW bardzo im spakuje bo mogę ją także wykorzystywać jako smakołyki do ćwiczeń.

TOTW wagowo daję im mniej na jeden posiłek niż poprzedniej karmy (bozzita original).
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Taste of the wild
« Odpowiedz #8 : 2016-01-26, 10:29 »

Clarias_pl

  • *
  • Wiadomości: 57
Odp: Taste of the wild
« Odpowiedź #9 : 2016-02-15, 14:24 »
Ja z doświadczenia mogę jeszcze polecić karmę 1st Choice jako tą dobrą i godną zaufania o pewnym składzie,na pewno każdy z Was już o niej słyszał. Zresztą generalnie warto szukać karm w sklepach internetowych,gdzie znajdziecie ich największy wybór przy niższej cenie.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 26 zapytaniami.