Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: Narzeczona nie cierpi mojego psa  (Przeczytany 36104 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Narzeczona nie cierpi mojego psa
« Odpowiedź #90 : 2014-09-25, 22:16 »
Mopj też :) Dlatego koty sa jego a psy moje :)
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: Narzeczona nie cierpi mojego psa
« Odpowiedź #91 : 2014-10-04, 08:37 »
Ciekawe rozwiązanie:) Tylko pytanie czy psy nie są agresywne w stosunku do kotów,bo jeżeli od małego nie były wychowywane razem to mogą być problemy z niechęcią w stosunku do siebie.
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Narzeczona nie cierpi mojego psa
« Odpowiedź #92 : 2014-10-06, 19:22 »
Chodzi ci o moje stadko ? One się uwielbiają :)
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Forum Zwierzaki

Odp: Narzeczona nie cierpi mojego psa
« Odpowiedz #92 : 2014-10-06, 19:22 »

Dawcio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 110
  • Witam Wszystkich animalsów :):):)
Odp: Narzeczona nie cierpi mojego psa
« Odpowiedź #93 : 2014-10-08, 13:44 »
Ja musiałem zaakceptować psa mojej narzeczonej :). Jak zamieszkaliśmy razem to miał 3 miesiące ledwo biegał. Teraz się zrobiła z niego łaciata krówka bo tak właśnie wygląda :). Nie miałem wyjścia bo żona go wzięła za szczeniaka,a zwierzęta kochamy oboje.
Zapisane
Popełniaj błędy i naprawiaj je gdy dotkniesz dna odbijaj się wykorzystaj czas drugiego już nie będziesz miał...

Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej zaczynam kochać zwierzęta...

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Narzeczona nie cierpi mojego psa
« Odpowiedź #94 : 2014-10-09, 13:43 »
Jak się kogoś naprawde kocha to się i kocha to co on kocha :)
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

jukin

  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Narzeczona nie cierpi mojego psa
« Odpowiedź #95 : 2014-10-15, 13:09 »
No cóż, wychodzi na to, że trzeba zmienić narzeczoną
Zapisane

Merula

  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Narzeczona nie cierpi mojego psa
« Odpowiedź #96 : 2014-10-16, 15:49 »
Zmień narzeczona , jak widać myśli ona tylko o sobie i szantażuje emocjonalnie, strach pomyśleć co będzie dalej, twój pies to twój wierny towarzysz, członek rodziny i w dodatku starszy, potrzebuje cię , zrujnujesz mu życie dla kaprysu egoistki, są na tym świecie dziewczyny które kochają zwierzęta, sa takie które akceptują, a i sa takie co godzą sie na obecność zwierzaka z miłości dla jego wlasciciela. Twoja narzeczona do żadnych z nich sie zalicza. Znajdziesz swoje szczęście.Dobrze, ze napisałeś o tym na forum, przemysl to dobrze, to życie twoje i twojego przyjaciela...
Zapisane

graficzny121

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Narzeczona nie cierpi mojego psa
« Odpowiedź #97 : 2014-11-14, 08:16 »
Dokładnie. Zwierze nie jest przecież żadną kotwicą, ani uciążliwością. Każdy normalny człowiek jest w stanie zaakceptować każde zwierze. Sam musiałem to zrobić, kiedy okazało się że mam poważne uczulenie na szczurki mojej dziewczyny. 2 lata bez najmniejszego gadania wytrzymałem kichając i prychając w ich pobliżu, ale nie było to dla mnie żadną przeszkodą.
Zapisane
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Narzeczona nie cierpi mojego psa
« Odpowiedź #98 : 2014-11-15, 20:32 »
Ja sobie nie wyobrazam jak mozna zmuszac swojego , rzekomo kochanego partnera do pozbycia się wieloletniego przyjaciela. Jesli  będzi na to przyzwolenie, to potem ten partner zobaczy co szanowna narzeczona zrobi z nim- w drugiej kolejnosci.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Forum Zwierzaki

Odp: Narzeczona nie cierpi mojego psa
« Odpowiedz #98 : 2014-11-15, 20:32 »

Robert Janek

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 56
Odp: Narzeczona nie cierpi mojego psa
« Odpowiedź #99 : 2015-09-28, 18:34 »
i jak sobie poradziles z tym problemem ? zaakceptowala psiaka ?
Zapisane
Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie.

Małgorzata

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Narzeczona nie cierpi mojego psa
« Odpowiedź #100 : 2016-12-06, 21:14 »
Podejście do psa świadczy o człowieku i może być dla nas cennym drogowskazem. Człowiek z miłości jak koń ma klapki na oczach to przynajmniej piesek sprowadza nas na ziemię. Ja nie miałam takiego przypadku by sympatia nie akceptowała mojego pieska :)

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Narzeczona nie cierpi mojego psa
« Odpowiedź #101 : 2016-12-07, 14:05 »
Nie akceptuje psa/kota czy inną żywinę - do odstrzału :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Dumciak

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 3
    • WWW
Odp: Narzeczona nie cierpi mojego psa
« Odpowiedź #102 : 2016-12-09, 14:30 »
Powiem szczerze, że nie każdy musi lubić zwierzęta. Szczególnie jeżeli są to takie, które się narzucają jak psy :)
No, ale powinna zaakceptować go, skoro jesteście razem a on jest ważny dla Ciebie.
Zapisane

Romano

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Narzeczona nie cierpi mojego psa
« Odpowiedź #103 : 2017-01-04, 13:23 »
@Dumciak ma rację. Są ludzie, którzy zwierząt nie cierpią (czego osobiście nie rozumiem) i trzeba to zaakceptować. Ale związek wymaga pewnych kompromisów, narzeczona powinna zrozumieć Twoje przywiązanie do psiaka... 
Zapisane

kruszyna

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Narzeczona nie cierpi mojego psa
« Odpowiedź #104 : 2017-01-09, 00:05 »
Dziewczyna nie lubiła psów pewnie zanim została narzeczoną, więc chyba był już czas na rozmowy o tym? Jeśli od początku mówiła, że nie toleruje psów (może to być fobia, strach, złe wspomnienia - cokolwiek - należy to uszanować, to nie jest powód, żeby zmieniać ją na inną :D wszystko zależy od sytuacji...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Narzeczona nie cierpi mojego psa
« Odpowiedz #104 : 2017-01-09, 00:05 »

Petshooop

  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Narzeczona nie cierpi mojego psa
« Odpowiedź #105 : 2017-02-17, 10:52 »
Oczywiście, że wszystko zależy od konkretnej sytuacji i każdy przypadek jest indywidualny. Jeżeli tak jak mowa powyżej: narzeczona od początku nie ukrywała iż boi się psów i nie toleruje ich- musisz ten wybór uszanować.
Zapisane

enzo

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Narzeczona nie cierpi mojego psa
« Odpowiedź #106 : 2017-02-20, 08:52 »
Zmień narzeczoną, to jedyne wyjście. Pamiętaj, że nie należy ufać ludziom, którzy nie lubią psów, za to należy ufać psom, którzy nie lubią ludzi. Przekonałam się już o tym wielokrotnie.
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 25 zapytaniami.