Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Gdzie W SZCZECINIE ZNAJDĘ NAJLEPSZEGO WETERYNARZA!?  (Przeczytany 4435 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

basieq

  • Gość
Gdzie  W SZCZECINIE ZNAJDĘ NAJLEPSZEGO WETERYNARZA!?
Zapisane

Giovanna

  • Gość
Gdzie W SZCZECINIE ZNAJDĘ NAJLEPSZEGO WETERYNARZA!?
« Odpowiedź #1 : 2003-11-24, 23:17 »
Basieq zajrzyj sobie na swinkowe pogotowie (www.czwarta1.republika.pl), tam znajdziesz liste polecanych wetow, ewntulanie www.uszata.com albo www.forum.kroliki.com Ewentualnie popytaj znajomych ktorzy maja uszatki. Weterynarz, ktory leczy kroliki bedzie rowniez umial pomoc swince. A tak w ogole to chyba Tusia juz ci odpisala zebys zajrzala na jej strone...Czytaj, prosze nieco uwazniej...
Zapisane

Giovanna

  • Gość
Gdzie W SZCZECINIE ZNAJDĘ NAJLEPSZEGO WETERYNARZA!?
« Odpowiedź #2 : 2003-11-25, 22:05 »
Nie ma za co:) Tak w ogole to moze bylam zbyt ostra, ale od soboty nianczylam mojego chorego swinkersa, Niestety maluch odeszla po 19. :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gdzie W SZCZECINIE ZNAJDĘ NAJLEPSZEGO WETERYNARZA!?
« Odpowiedz #2 : 2003-11-25, 22:05 »

Giovanna

  • Gość
Gdzie W SZCZECINIE ZNAJDĘ NAJLEPSZEGO WETERYNARZA!?
« Odpowiedź #3 : 2003-11-26, 23:42 »
:( A propos wetow to naprawde lepiej czasami przejechac sie na drugi koniec miasta by byc pewnym ze swinek dostanie wlasciwa pomoc. Pierwszy weterynarz do ktorego trafila maluch naprawde bardzo sie staral ale zwyczajnie nie mial takiej wiedzy:( Np nie powiedzial mi ile tak naprawde mala powinna wypic, ja cieszylam sie ze udalo mi sie w nia wpompowac dwie 2ml strzykawki a tak naprawde powinna byla dostac ich 10, praktycznie powinna pic co 2 h....
Zapisane

Giovanna

  • Gość
Gdzie W SZCZECINIE ZNAJDĘ NAJLEPSZEGO WETERYNARZA!?
« Odpowiedź #4 : 2003-12-06, 00:13 »
O wlasnie Basiu jesli jeszcze nie zajrzalas na forum krolicze kopiuje dla ciebie post z polecanymi adresami. Tak na wszelki wypadek jakby tfu-tfu cos bylo nie tak, czego nie zycze...

przegladajac posty zauwazylam ze nikt nic nie wie o dobrych wetach ze szcecina ktoorzy znaja sie i na krooliczkach ,w takim razie podam adres do sprawdzonego weta :
witkiewicza 68 ,lek wet marek chmielewski tel:48 78 958(od10.30-13 i od 16-18.30),oraz
krakowska 60a dr n. wet.andrzej chmielewski tel:435 73 44(od 16-19)
znam jeszcze 1 weta znajacego sie na krooliczkach ale nie pamietam juz dokladnego adresu ani tel  niestety, ale jest to gabinet wet w palacyku na ul jarogniewa,os ksiazat pomorskich -od tego wlasnie weta trafilam do braci chmielewskich do ktoorych mialam duzo blizej (w swieta w palacyku przyjmuje w zastepstwie dr chmielewski) ,a co do 2 pierwszych adresoow to bracia i tak sie wymieniaja pool dnia tu ,pool tam wiec nie nalezy sie sugerowac zmiana imienia (nazwisko i podejscie do kroolisi tak samo zaangazowane) no i wiedza tez niemala ,zeby najdrobniejszego bledu nie popelnic przy mnie nawet (bez falszywego strugania wszechwiedzacego rutyniarza)zagladal do specjalistycznej ksiazki o kroolikach jak czegos nie byl pewien na 100% .
mam nadziieje ze pomoglam szczecinskim fanom kroolisioow ,nie polecam natomiast dla krooli wetoow ze schroniska ,podobno kompletnie nie znaja sie na uszatkach ,a na ostrawickiej w pogot. wet tez niewiele moga pomooc ,przynajmniej tak bylo jeszce 3 lata temu ,nie wiem jak teraz....
_________________
pozdroowki dla wielbicieli uszatych kicakow ))
Zapisane

kitka08

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Gdzie W SZCZECINIE ZNAJDĘ NAJLEPSZEGO WETERYNARZA!?
« Odpowiedź #5 : 2011-08-29, 17:55 »
NIE POLECAM!!!! Poszliśmy ze zdrowym kotem na pobranie zeskrobin ze skóry , zwierze zostało uśpione (Wcześniej było 2 razy usypiane bez kłopotów )i oddane głuche i ślepe na jedno oko. K.Czyż wątpliwa lekarka nic nie potrafiła ani pomóc ani powiedzieć co dalej,potraktował naszego kociaka jak rzecz, nie udało się i do śmieci. Tragedia

NIE POLECAM VETMEDIC W SZCZECINIE! A NA PEWNO NIE K.CZYŻ
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 23 zapytaniami.