Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: kuc macha głową  (Przeczytany 757 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zuzika

  • Gość
kuc macha głową
« : 2005-04-10, 17:41 »
No wiec mam pewien problem a w zasadzie ma go kuc. Już sporo osób pytałam i troche szukałam w necie ale może wy mi coś poradzicie. Wiec sprawa jest taka: w stajni jest kuc feliński który długo chodził w wypinaczach :? Oczywiscie dzieki mnie juz to dziadostwo "przpadkowo" zgineło. Ale nie w tym senk... Kuc okropnie macha głową na jazdach, ostatnio jeszcze gorzej niz zazwyczaj. Zarzuca tym łbem, przez to nie skupia sie na treningu i z tej jazdy to jest wiecej stresu niż pożytku. Moim zdaniem to taki jagby tik nerwowy od wypinaczy. Podczas jazdy jest to naprawde męczące nei tylko dla jeźdzca ale i dla niego. Biedak strasznie sie męczy przez to. Staram sie jeździć na lekkim kontakcie. Domyślam się ze moze gdybym zaczeła jeździc na luźnej wodzy i powoli stopniowo z jazdy na jazde zwiększać kontakt to by cos pewnie pomogło ale nie da rady... Po pierwsze nie tylko ja na nim jeżdże a po drugie nie mam zbyt wiele czasu bo koń juz od dawna jest wystawiony do sprzedarzy a na moje proźby do własciciela żeby coś z tym zrobic słysze: "Ale po co? Po co się trudzic przeciez ja chce go sie pozbyć" :? Aż mi szkoda kuca, bo naprawde sam sie przez to meczy. Zreszta wątpie czy go ktoś kupi :? Jejku co ja mam zrobić bo juz nie wiem a zrobic coś trzeba...?
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
kuc macha głową
« Odpowiedź #1 : 2005-04-10, 18:49 »
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
kuc macha głową
« Odpowiedź #2 : 2005-04-10, 22:27 »
nic więcej ponad to co powiedziałam ci już kiedyś na ten temat na gg nie wymyślę

Forum Zwierzaki

kuc macha głową
« Odpowiedz #2 : 2005-04-10, 22:27 »

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
kuc macha głową
« Odpowiedź #3 : 2005-04-11, 21:41 »
ile za tego kuca, jak można wiedzieć ?

może wygram w totka  :lol:
Zapisane

Kamelia

  • Gość
kuc macha głową
« Odpowiedź #4 : 2005-04-15, 22:15 »
a może jezeli jest taka możliwość niech wsiądzie na niego ktoś doświadczony - Gingerowi to pomogło
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 23 zapytaniami.