Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: rajd konny po gorach :)  (Przeczytany 814 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Emilka

  • Gość
rajd konny po gorach :)
« : 2005-04-23, 23:11 »
znalazlam w necie taka ciekawa oferte http://www.megawakacje.pl/lista_lato.php?nr=OPKL
Chcialabym sie zapytac czy slyszeliscie o tym,czy wiecie cos na ten temat? Ja bym chetnie sie na taki rajd przejechala to moze byc ciekawe doswiadczenie,cos innego niz zwykle obozy jezdzieckie.
pozdrawiam


Zapisane

aga...

  • Gość
Odp: rajd konny po gorach :)
« Odpowiedź #1 : 2005-04-24, 10:25 »
hmm nawet ciekawe.. :)

ja mam zamiar jechac w te wakacje na rajd,ale myslalam raczej o huculach i bieszczadach
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: rajd konny po gorach :)
« Odpowiedź #2 : 2005-04-24, 17:27 »
Tez to widziałam, tylko cena mnie odstraszyła ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: rajd konny po gorach :)
« Odpowiedz #2 : 2005-04-24, 17:27 »

Emilka

  • Gość
Odp: rajd konny po gorach :)
« Odpowiedź #3 : 2005-04-24, 19:44 »
z ta oferta raczej nie wypali glownie z powodu terminu w jakim trzeba sie zglaszac :roll:

Mam do Was prosbe gdybyscie znalezli gdzies jakies info o tego typu rajdach to prosze o namiary :)

pozdrawiam
Zapisane

Alii

  • Gość
Odp: rajd konny po gorach :)
« Odpowiedź #4 : 2005-04-24, 21:01 »
Ja jestem za dużym mieszczucham, aby na taki rajd pojechać, ale tak na trzy dni... czemu nie :P Cena jest straaasznie wysoka
Zapisane

Zorba

  • Gość
Odp: rajd konny po gorach :)
« Odpowiedź #5 : 2005-04-25, 14:34 »
Tak cena wysoka :/
No ale ja bardzo lubie rajdy zwykel pod koniec jestem wykończona :PI anglezowac mi sie nawet nie chce :P
Dla mnie rajd powinien być organizowany gdzies max 6-5 koni wtedy sie naprawdę czuje "teren" i konia i można przeżywac całą wycieczke. A nie ze 10 koni jedzie ;/
Alii moze wybierzemy sie gdzieś razem hm =) ;) ?
Zapisane

Alii

  • Gość
Odp: rajd konny po gorach :)
« Odpowiedź #6 : 2005-04-25, 15:22 »
Ja pewnie bedę z rodzicami jechać gdzieś na wczasy :( jeszcze zobaczę, ale nie przepadam za obozami, wolę gdzieś na weekend pojechać.
Zapisane

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
Odp: rajd konny po gorach :)
« Odpowiedź #7 : 2005-05-05, 13:15 »
przeczytałam.. tu u kogoś o chęci wyjazdu typu "ale myslalam raczej o huculach i bieszczadach" jek chcesz to moge ci podać namiary na fajne miejsce spełniakące twoje wymaganie< te ktore widać> do znajomego w miejscowości 10km od suchej beskickiej. tanio przyjemnie na centralnym zadu..piu..... jesli sie nie myle to tan za dobe z wyrzywieniem brali 40 zl od doroslych... tylko za jazde placisz oddzielnie 20zl za godzine piękna sprawa........... MIODZIO jak coś do czekam na wiadomosc na pw.... no i rajdy terz tam robią.. tak po górach kilka godzin. świerze powietrze. itp..... ZAPRASZAM :jupi2: :jupi2:
« Ostatnia zmiana: 2005-05-05, 13:18 autor MrOcZnA »
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.128 sekund z 24 zapytaniami.