Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Eh:/ Wszystkie prawa zastrzeżone  (Przeczytany 9175 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Eh:/ Wszystkie prawa zastrzeżone
« Odpowiedź #60 : 2005-08-04, 19:56 »
Boże, jakby jeden i drugi dostał karę pieniężną, może bachory by się opamiętały...
Na psach miało powstać i powstanie, ale po wakacjach, gdyż teraz często się wyjeżdża no i ja osobiście nawet nie mam czasu na sprawdzanie blogów :;d: Ale na pewno powstanie ;)
Zapisane

xara

  • Gość
Odp: Eh:/ Wszystkie prawa zastrzeżone
« Odpowiedź #61 : 2005-08-04, 23:18 »
dzieciaki maja zabawę, 'adoptują' koniki i się cieszą,
wiem że to może być frustrujące jak bez zgody autora zapożycza się jego zdjęcia,
ale dziewczyny - trochę luzu, krzywda nikomu się nie dzieje, nie są to jakieś zdjęcia zastrzeżone
tak się składa, że cały internet opiera się na podprowadzaniu czyjejś własności ;)

P.S. Kiciek, a nasze foty to skąd pochodzą?  :P
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Eh:/ Wszystkie prawa zastrzeżone
« Odpowiedź #62 : 2005-08-05, 07:39 »
xarku, które? bo ja tam wiem które z mego aparatu :P

Forum Zwierzaki

Odp: Eh:/ Wszystkie prawa zastrzeżone
« Odpowiedz #62 : 2005-08-05, 07:39 »

xara

  • Gość
Odp: Eh:/ Wszystkie prawa zastrzeżone
« Odpowiedź #63 : 2005-08-05, 12:42 »
kiciuniu - ja też wiem, które z mego, ale cała reszta... ze strony...  :x  :P
Zapisane

Zorba

  • Gość
Odp: Eh:/ Wszystkie prawa zastrzeżone
« Odpowiedź #64 : 2005-08-05, 13:14 »
ale wy to czynicie w dobrej sprawie no :P wiedza ! :P(chyba że chodzi o inne zdjecia :P)i nie wypisujecie żadnych glupot :p
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Eh:/ Wszystkie prawa zastrzeżone
« Odpowiedź #65 : 2005-08-05, 15:23 »
z której strony?!lewej?prawj? ja nic nie wiem :P

xara

  • Gość
Odp: Eh:/ Wszystkie prawa zastrzeżone
« Odpowiedź #66 : 2005-08-05, 19:14 »
no to jak Ty nic nie wiesz to ja tym bardziej  :hehe:

tak btw to mam już ten katalog, jutro, pojutrze, albo popojutrze  :P zeskanuje co ciekawsze egzemlarze i Ci prześlę  :wink:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Eh:/ Wszystkie prawa zastrzeżone
« Odpowiedź #67 : 2005-08-06, 11:14 »
xaru starczą opiski!!!

misia btw sądzisz że 14cm po założeniu gumek bez problemu będzie robić za 13,5?... :?

Żołnierka

  • Gość
Odp: Eh:/ Wszystkie prawa zastrzeżone
« Odpowiedź #68 : 2005-12-30, 21:50 »
Odnowię troche temacik, jako że sprawa wirtualnych adopcji jest nadal aktualna... Mroczna pisała o tym, że stara sie takim osobom uswiaodmić, że kradziez jest jednka kradzieża... My z Zorbą założyłyśmy ostatnio blog, gdzie też staramy się oświecac niektóre dziewczynki:D Ale się bulwersuja na nasze komentarze.... CZasami to wrecz zabawne są...  jeżeli chcecie sie wypowiedzieć na ten tema, to wbijajcie http://adopppcje.blog.onet.pl (sorki za reklamę:P)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Eh:/ Wszystkie prawa zastrzeżone
« Odpowiedz #68 : 2005-12-30, 21:50 »

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Eh:/ Wszystkie prawa zastrzeżone
« Odpowiedź #69 : 2005-12-31, 12:09 »
"Wspaniały, bardzo zawrotny koń. Na torze nieźle mu odbija. Fire Speed kocha cwałować. Nawet mimo nakazu galopu on zawsze coś wykombinuje by rozpędzić się do cwału, albo galopu wyścigowego, oczywiście jeżeli miejsce, w którym się znajduje na to pozwala. Ogier raczej nie stara się zaprzyjaźnić z człowiekiem. Musi pierw bardzo dobrze poznać daną osoby by była mowa o jakiej kolwiek znajomości. Potrzebuje dużych pastwisk, na których mógłby biegać do woli. Sprawdzony ogier hodowlany, o bardzo ładnej budowie, idealnie ujeżdżony pod siodło. Koń profesor, wspaniale nadaje się dla wysoko zaawansowanych. Oprócz wyścigów sulky dobrze znosi rajdy klikudniowe oraz długodystansowe. Ma niesamowitą siłę w kopytach, dzięki czemu natychmiast po starcie galopuje/cwałuje pełną parą."

opis kłusaka francuskiego ( do adopcjii) czy mi sie zdaje czy coś tu jest NIE TAK ...??
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
Odp: Eh:/ Wszystkie prawa zastrzeżone
« Odpowiedź #70 : 2006-01-01, 10:34 »
no  może to  że kłusak kocha galopować i jest idealny :) ;)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Eh:/ Wszystkie prawa zastrzeżone
« Odpowiedź #71 : 2006-01-02, 09:38 »
nie wiem czy się śmia czy płakac, bosh na jakim poziomie trzeba byc żeby takie sprzeczne pierdoły pisac...juz mniejsza o galopującego kłusaka


Data wysłania: 2006-01-02, 07:31
a wasz blog...nie wiem czy ma sens prowadzony w ten sposób, napewno jest powodem i miejscem do kłótni

Raven

  • Gość
Odp: Eh:/ Wszystkie prawa zastrzeżone
« Odpowiedź #72 : 2006-01-15, 13:21 »
Może to trochę niemiło zabrzmi, ale normalnie spadłam z krzesła ze śmiechu jak czytałam komentarze niektórych miłośniczek adopcji :evil: :lol22:
Ten mnie powalił:
Cytuj
Może spróbujcie przekonać narkomanów, żeby przestali ćpać? Chyba wam nie wyjdzie, tak samo jak z nami - wirt adopcje to narkotyk, od którego już się uzależniłyśmy.
Boże, nie zaszkodzi poćwiczyć silną wolę :P :roll: Niech ten cały czas, który spędzają na wyszukiwaniu zdjęć, główkowaniu nad opisami koni etc., lepiej poświęcą na coś pożytecznego... :roll:
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Eh:/ Wszystkie prawa zastrzeżone
« Odpowiedź #73 : 2006-01-22, 09:54 »
Chyba zaczne szukac znajomych koni :|
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Odp: Eh:/ Wszystkie prawa zastrzeżone
« Odpowiedź #74 : 2006-03-15, 20:55 »
Ja na jednych takich adopcjach przypadkiem trafiłam na zdjecia mojej znajomej niedość że ukradzione to na zdjeciu był podpis tej znajomej ;P Nie no inteligencją nie grzeszą... Poza tym opisy do tych koni są często tak tragiczne że można się posikać ze smiechu :D Ach dzieci, dzieci...

Na volcie też mielą ten temat, wszyscy mają z tym problem :/
 
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Eh:/ Wszystkie prawa zastrzeżone
« Odpowiedz #74 : 2006-03-15, 20:55 »
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 27 zapytaniami.