Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 16 17 [18] 19   Do dołu

Autor Wątek: sny-najzwyklejsze i inne  (Przeczytany 83115 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #510 : 2009-08-25, 19:46 »
kiedys tego próbowałam, ae nie jest mi to jakieś szczególnie potrzebne :P


dziś mi się śniło jak katowali i zabijali ludzi niewiernych i palili ich w piecach...
« Ostatnia zmiana: 2009-08-26, 11:00 autor Kostka »
Zapisane
emocjonalne kanapki

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #511 : 2009-08-26, 23:22 »
Kostka współczuje Ci takich snów, spróbuj ich nie pamiętać. :P
Jak się budzisz, nie przypominaj sobie o czym śniłaś.
Zapisane
Podpis bez przekazu.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #512 : 2009-08-26, 23:35 »
dlaczego? takie sny tez są dla nasz ważne a często bardzo oczyszczające jeśli emocje wejdą w poczucie rzeczywistości. oki, mało to przyjemne, ale wciąż to tylko sen. oglądając horrory ludzie gorsze rzeczy widzą ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #512 : 2009-08-26, 23:35 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #513 : 2009-08-26, 23:40 »
ja sie czasami tylko zastanawiam czy mi sie nie śnia czyjes przezycia czy coś, bo niektore sny z kataklizmami czy cos są aż dziwne, boje sie isc spać ;P

ppx, ja nie umiem nie pamietac, pamietam każdy sen...
Zapisane
emocjonalne kanapki

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #514 : 2009-08-26, 23:43 »
kostka, to w pełni wykonalne. i to zarówno obejmując przyszłość, przeszłość jak i teraźniejszość. równie poprzednie wcielenia o ile gotowa jesteś założyć istnienie reinkarnacji :) no i jeszcze kilka innych opcji, ale to już dalekie rozważania ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #515 : 2009-08-26, 23:46 »
te sny typu tsunami/palenie w piecu są bardziej 'zamazane' niż te całkiem moje, np. ten z tatą...
ale to sie głównie w tym tygodniu mnie jakieś dziwoty doczepiły, tak to mam jakieś idiotyczne nieskładne sny...
Zapisane
emocjonalne kanapki

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #516 : 2009-08-26, 23:52 »
powiem na moim przykładzie - raczej bez kłopotu rozdzielam wizje (piszę o wizjach bo to nie tylko sny)
mam zarówno wizje przyszłości jak i przeszłości jak i teraźniejszości. mam wizje symboliczne i bardzo dosłowne i najczęściej wiem co jest co. ale nie było tak od razu i początkowo to się nieźle mieszało ;) teraz czasem zdarzają mi się wizje których nie umiem zinterpretować, ale to najczęściej bardzo poważne sprawy
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #517 : 2009-08-27, 00:06 »
nie no, ja aż tak sie nie zagłębiam żeby wiedziec co jest czym i to interpretować...
Zapisane
emocjonalne kanapki

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #518 : 2009-08-27, 00:14 »
może warto zacząć;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #518 : 2009-08-27, 00:14 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #519 : 2009-08-27, 00:35 »
wole chyba nie, boje sie, ostatnio czuje się jak nawiedzona i tak po tym jak gadałam z tatą we śnie, a się nasłuchałam, ze to jakies objawienie mogło być, brr...
Zapisane
emocjonalne kanapki

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #520 : 2009-08-28, 10:57 »
Dzisiaj śniło mi się, że byłam w ciąży. :roll: Brzuch mnie bolał i myślałam, że zaraz urodzę więc pojechałam do lekarza. Dopiero wtedy dowiedziałam się, ze to 1 miesiąc ciąży. A brzuch był już dobrze widoczny. :lol:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #521 : 2009-09-10, 15:58 »
Śniło mi się coś ze szkołą, czy tam wycieczką, ale nie pamiętam dokładnie co. :P
Wróciłam do domu.
Mama z siostrą oglądały "M jak miłość". XD' I ono było takim koszmarem, nagle stało się takie jak horror/thiller bardzo straszne, co chwile ktoś umierał, miał depresję etc.
Hanka prawie zabiła Marka. :lol22: Dzięki temu stało się popularniejsze, bo z MjM zrobił się jeden z lepszych horrów. :lol:
Potem śniło mi się, że "Mój Pies" i "Przyjaciel Pies" się połączyły i powstał "Mój Przyjeciel Pies". XD"
Zapisane
Podpis bez przekazu.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #522 : 2009-09-11, 08:21 »
a mi ostatni tydzień śniły się (ale nie tylko bo wizje też miałam) akcje ratownicze podwodne, wybuchy podwodne, miny, niewybuchy , niewypały i inne takie. wszystko pod wodą i wszystko jakoś ze sobą powiązane.

no i nie tylko ja miałam takie jazdy bo mój mąż też a i mój przyjaciel również.

przyjaciel utopił sprzęt badawczy za 3500 i załatwił pozwolenie na nurkowanie w turkusowym (do już nie sny ale faktyczne dane) w tym jeziorze jest całkowity zakaz kąpieli, nawet na ponton trzeba mieć pozwolenie. nurkowie mają podania odrzucane od razu. myśmy poszli pod wodę zgodnie z przepisami.

ale...

po pierwsze mój przyjaciel miał niemałe schizy jak weszliśmy do wody (na śmierć was posłałem potem mi mówił) ja pod wodą widziałam olbrzymie ilości bytów, do tego mój mąż był w wojski nurkiem-minerem zatem od razu rozpoznał broń pod wodą, w tym pociski i to niemałe. ja zaś widzę aurę i takiego syfu i zagrożenia to dawno nie widziałam... cieszę się ze wróciliśmy żywi. po przeskanowaniu jeziora czerpak został zgubiony w najbardziej niebezpiecznym miejscu z możliwych. nawet zlokalizowałam energetycznie ten cholerny czerpak, ale obok zlokalizowałam jakieś naprawdę  mało przyjemne przedmioty a wizja wybuchu po podniesieniu czerpaka wystarczająco mnie zniechęciła do jego wyciągania.

tak wiec szukałam, prawie znalazłam ale wolałam przeżyć niż ryzykować. sny i wizje na szczęście nie były prorocze a tylko ostrzegawcze, ale przyznam, ze takie adrenaliny dano nie miałam :)

no ale część nurkowania była miodna, bo przy brzegu, z tej bezpieczniejszej strony pełno ryb i takie widoki że nie chciało się z wody wychodzić. zresztą mammy fajne fotki :D
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #523 : 2009-09-11, 19:00 »
O to możesz pokazać te zdjęcia jak chcesz. :D
Zapisane
Podpis bez przekazu.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #524 : 2009-09-11, 20:03 »
http://picasaweb.google.com/paoizm/Nurkowania02# - są foty z różnych nurkowań, ale po opisach widać gdzie się turkusowe zaczyna.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #524 : 2009-09-11, 20:03 »

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #525 : 2009-09-11, 20:28 »
fajne fotki, brat dużo nurkował, ma III stopień, tylko nie wiem czy liczy się od dołu czy od góry. Mówił, że najpiękniejsze są jaskinie, kręcił tam filmik i czerń, która tam panuje z niczym nie da się porównać.

Jako dziecko miałam parę razy sny, które potem się sprawdzały, dotyczyły jakiś głupstw, ale zawsze ogarniało mnie przerażenie, gdy następowały zdarzenia, które wcześniej widziałam. Pamiętam sen o starej maszynie do szycia i na następny dzień u koleżanki była taka sama, na dodatek ja zachowywałam się i mówiłam wszystko to co we śnie, budziło to we mnie strach. Na szczęście te parę razy zdarzyło się tylko gdy byłam dzieckiem.
Siostra dziadka była jasnowidzem i po wojnie szukała ludzi, zazwyczaj po zdjęciach czy przedmiotach, nie zdarzyło się by się pomyliła. Niestety nigdy jej nie widziałam, była dziwaczką i unikała kontaktów z ludźmi.
Zapisane
Bożena

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #526 : 2009-09-12, 13:27 »
ech ten stereotyp - dziwaczka...

ja też jestem dziwaczką :) (na szczęście nie kaczką) bo dziwactwo to wszystko to co niezrozumiałe i nielogiczne i inne takie, a dziwacy najczęściej po prostu mają tylko inny punkt odniesienia :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #527 : 2009-09-12, 18:50 »
a ja wcale nie uwazam twoich zdolnosci za dziwactwo wrecz przeciwnie
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #528 : 2009-09-12, 19:10 »
Ja również nie uważam zdolności Pao za dziwactwo, pisałam jedynie o sposobie zachowania, w kontekście żalu, że nigdy nie miałam okazji się spotkać z siostrą dziadka, a była to nietuzinkowa osoba, o której krążyły legendy.
Ale nie uważam, że bycie dziwakiem to coś negatywnego, to stan taki jak np. że jestem grubasek, a ktoś inny płaksa (mam taką znajomą, ciągły wodotrysk). Bycie dziwakiem oznacza inność, a to w dzisiejszych czasach zaleta, bo nikt nie chce być taki sam jak ogół.
Zapisane
Bożena

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #529 : 2009-09-12, 21:37 »
wydaje mi sie ze pao chodzilo o tych ludzi ktorzy spowodowali to ze siostra twojego dziadka nie lubila kontaktow z ludzmi - mnie nie chodzilo o twoja wypowiedz :)
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #530 : 2009-09-13, 09:45 »
Mojej mama ma teraz sny, które oznaczają jej "pragnienie posiadania potomstwa swojego lub u najbliższych krewnych", i faktycznie, co jakiś czas pojawia się temat "A ja bym już babcią chciała być".
Olaboga jakie to straszne. Gdy zaczyna ten temat z moją siostrą, radochę mam wielką, gdy zwraca się do mnie nie wiem gdzie uciekać ;p
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #530 : 2009-09-13, 09:45 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #531 : 2010-10-03, 17:31 »
Snił mi się dziś Grzesiek89 :hmmm:  - śniłam, że dzwoni do mnie, bo robią u mnie jakąś drogę i pytał czy znam jakiś objazd...
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #532 : 2010-10-03, 19:36 »
Fatty xD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Mimose

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8
  • Moja ślicznotka:)
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #533 : 2011-02-23, 13:46 »
A ja ostatnio zasypialam i udalo mi sie wyjsc z ciala :D ale mialam stracha, bo to moje pierwsze OBE bylo i nie wiedzialam za bardzo co robic. troche szkoda bo ostatecznie tylko sobe powisialam nad soba, bylam na granicy innego wymiaru. potem probowalam sobie wmowic ze to byl po prostu bardzo realistyczny sen.... ale fakty mowia same za siebie- widzialam wszystko naokolo- pokoj i w ogole, no i oczywiscie caly czas bylam swiadoma co sie dzieje. jako ze pasjonuje sie naukami scislymi, byl to dla mnie dosc spory szok, ze jednak OBE to prawda :) ale mam nadzieje to powtorzyc :) zwykle sny juz nie robia na mnie takiego wrazenia, wiedzac ze moge wszystko przezyc swiadomie :)
Zapisane
ja jestem Akane!!

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #534 : 2011-03-05, 11:37 »
Dzisiaj śniłam, że jestem w ciąży i byłam zszokowana ja to się mogło stać :hmmm:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #535 : 2011-03-08, 21:48 »
Fatty uświadomię Cię ;P Doszło do spotkania kom jajowej i plemnika i reszta się potoczyła ;D ot :D tak to się stało :D
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

misiakov

  • *
  • Wiadomości: 33
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #536 : 2011-03-14, 22:45 »
Mi się śniło, że walczyłem z Rockym Balboa i że walka zakończyła się remisem po 18 rundach :D (a czemu akurat po tylu? - nie wiem :D )

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #537 : 2011-03-24, 09:27 »
Fatty uświadomię Cię ;P Doszło do spotkania kom jajowej i plemnika i reszta się potoczyła ;D ot :D tak to się stało :D

ale właśnie ja wtedy wrota miałam zamknięte, nie wiedziałam kto go do tej komórki wpuścił i kiedy i dlatego byłam w szoku :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #537 : 2011-03-24, 09:27 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #538 : 2011-11-13, 10:53 »
Ludziska zauważyłam, że istotnym wątkiem w moich snach o tematyce rozmaitej jest TOALETA :shock:

Za każdym razem załatwienie potrzeby jest problemem ponieważ albo jest dużo ludzi, albo muszla klozetowa umiejscowiona jest tak, iż wszyscy załatwiającego sie delikwenta widzą, albo drzwi są za krótkie, albo brak deski, albo kibel się rozpada, albo ktoś się dobija.... w śnie dzisiejszym nie było klamek, więc drzwi przytrzymywałam poprzez zakleszczenie pazurów w dziurze po klamce, a i nie było kibelka, więc stałam nad... wiadrem z mopem, lekko się przepełniającym już :shock:


Nie chcę nikogo obrzydzić, ale w każdym śnie te dyskomfortowe toalety są, więc to chyba musi coś oznaczać :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #539 : 2011-11-13, 23:21 »
To chyba jak chce Ci się sikać naprawdę, to tak jest. :P
Zapisane
Podpis bez przekazu.
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.176 sekund z 28 zapytaniami.