Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Kucyki  (Przeczytany 15930 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

glukoza

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #30 : 2005-11-18, 16:58 »
czemu nikt sie nie wypowiada? :lol: chcecie zeby ten poscik spadl na dol? o nie, nie :lol: kucyki the best... wiec piszcie o swoich przygodach z nimi  :jupi2:
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #31 : 2005-11-18, 17:01 »
no wiec hmm.. nio nie weim...ja i kucyk......???
jeden sie kiedyś na mnie uwziął  :lol: :lol:
na obozie jak przychodziłam karmic z innymi konie to ten zawsze kiedy mu nasypywałam owsa to mnie po ręce gryzł innych nie tylko mnie...... :;p:
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

glukoza

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #32 : 2005-11-18, 18:19 »
ja na ostatnim treningu (na czcionce) myslalam ze sie zabije :P mloda miala odpalki i sie jeszcze czegos bala przy budce sedziowskiej :| wiec nie dosc ze odpalki to jeszcze odskakiwanie w bok :P ale i tak jest koffaniutka :kocham: a co do czarnucha to miala rope w kopytku i stala troszku... kulala strasznie :/ no ale na szczescie juz wszystko w porzadku i dalej trenujemy  :kocham: jutro trening... ciekawe co bedzie tym razem...hmmmm...<-- po nich sie mozna wszystkiego spodziewac  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kucyki
« Odpowiedz #32 : 2005-11-18, 18:19 »

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #33 : 2005-11-20, 13:21 »
no kucyki mają todo siebie..te humorki....
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

glukoza

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #34 : 2005-11-20, 18:09 »
MadiM masz racje... te ich humorki... no ale dzisiaj trening mialam udany... nie powiem chodzily bosko ;) obie :D najpierw jezdzilam na czcionce --> skoki... supcio ;) nie miala zadnych odpalkow ani nic... po prostu cod miod :kocham: a pozniej z kolezanka poejchalam w teren na czarnej ;) tesh wszystko ladnie pieknie :lol: nawet sie poscigac moglusmy ;) czasem one mnie tek pozytywnie zaskakuja ze mozna plakac ze szczescia a czasem niestety mozna tylko usiasc i plakac :/ no ale mniejmy nadzieje ze wiecej bedzie takich treningow ;) we wtorek z czarnuchem zaczynamy treningi :) ciekawe jak bedzie po takiej przerwie... hihihi... mam nadzieje ze nie bedzie wylamywac jak to ona lubi :roll:
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #35 : 2005-11-20, 18:59 »
"mam nadzieje ze nie bedzie wylamywac jak to ona lubi"
no fakt Rebeka tez miała ten problem..ze łydkami trzeba było cały czas pracować.. i poprostu koszamar trzeba było tez zapory ustawiac ale pod koniec obozu juz nie wyłamywała.
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

glukoza

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #36 : 2005-11-20, 20:53 »
ja mam w sumietrzku inny problemik ;) jak sa niskie przeszkody (takie do 80cm) to idzie na wszystko, nawet jesli nie pasuje... wystarczy dac jej kopa przy odskoku jak sie waha i idzie bosko, ale jak sie ustawi np 90-100cm to juz wylamuje :/ keidys chetniej skakala... a teraz... moze to i dlatego ze ma juz swoje lata (rocznik 91:/) no ale neiwiem... w koncu skoczylam na niej 140 :D ale to juz troszku dawno ;) a ona ma 137cm :D ona jest super, tylko moze ja po prostu nie umiem na niej jezdzic :/ no ale jak kolezanka (jezdzi o wiele lepiej ode mnie) na niej skakala to tez jej wylamywala... :/ wiec to chyba jednka nie zalezy od jezdzca :roll: to jest po prostu cwaniak ;)
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #37 : 2005-11-20, 20:56 »
Niestety nie miałem z kucykami przygód :( :oops:
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #38 : 2005-11-21, 17:06 »
. wystarczy dac jej kopa przy odskoku jak sie waha i idzie bosko,
oj oj oj.....ty ty ty łobuziaku jeden....
moze to i dlatego ze ma juz swoje lata (rocznik 91:/) no ale neiwiem...
no ja przepraszam w takim razie ja tez mam swoje lata...ja tam sie czuje rześko!!!!
Niestety nie miałem z kucykami przygód :( :oops:
mniemam ze jestes młody i wszystko przed tobą..jak coś to zapraszam na oboz pod poznaniem ...przynajmniej sie poznamy...hehe
MAdiM
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Forum Zwierzaki

Odp: Kucyki
« Odpowiedz #38 : 2005-11-21, 17:06 »

glukoza

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #39 : 2005-11-21, 17:37 »
oj oj oj.....ty ty ty łobuziaku jeden....
czasem trzeba... bo inaczej zrobi stopke i bedzie dupa... a tak skoczy i pozniej juz sie nie wacha tak  :lol:
no ja przepraszam w takim razie ja tez mam swoje lata...ja tam sie czuje rze&para;ko!!!!
chodzilo mi o lata klaczy  :lol: czarna jest z rocznika 91 :P bo z czcionka (2001) niemam takich problemow... czasem sie boi niektorych przeszkod ale to normalka (przynajmniej moim zdaniem) bo mlody kon to ma prawo... ona pierwsze zawody jechala w czerwcu wiec krotko staruje ;)
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #40 : 2005-11-21, 19:50 »
glukoza po co ty mi sie tłumaczysz przeciez wcale mnie to nie uraziło.... :lol:
co do tego "kopania" to masz racje.....poza tym nie jestesmy idealni i nerwy czasem tez puszczaja...(to moj najwiekszy problem)
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

glukoza

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #41 : 2005-11-21, 20:48 »
ehhe... swieta racja MadiM :lol:
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #42 : 2005-11-21, 21:48 »
Jak już pisałem na kucyki jestem za duży aczykolwiek przygody moge jeszcze mieć 8)
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #43 : 2005-11-22, 15:26 »
Jak już pisałem na kucyki jestem za duży aczykolwiek przygody moge jeszcze mieć 8)
nie wątpie...:D
a tak wogole to widywałam typkow ktorzy mając 185cm wzrostu i 90kg sie na kuca pakowali...porazka.. :(

ehhe... swieta racja MadiM :lol:
jejejeje
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

ESIO

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #44 : 2005-11-22, 17:08 »
Porażka :oops:
Dokładnie :P

nie w&plusmn;tpie...:D
a tak wogole to widywałam typkow ktorzy maj&plusmn;c 185cm wzrostu i 90kg sie na kuca pakowali...porazka.. :(



Ale i tak można mieć z nimi nie na nich przygody nawet mając te 185 cm. :idea:
Tylko żeby tu nikomu nie przysły jakieś nie na miejscu skojażenia co do wypowiedzi :nono:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kucyki
« Odpowiedz #44 : 2005-11-22, 17:08 »

martaska

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #45 : 2005-11-22, 17:44 »
madim glukoza ja czytam to co piszecie to  mnie szlak trafia.
kopanie??
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #46 : 2005-11-22, 17:53 »
Kopnąć kucyk też umie kopnąć jeśli tobie o to chodzi martaska
I to dość mocno
« Ostatnia zmiana: 2005-11-22, 17:57 autor ESIO »
Zapisane

Pustułka

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #47 : 2005-11-22, 18:13 »
Ooo, uwielbiam kucyki. Często są takie zabawne... Moja przygoda z kucykiem zdarzyła się w nadmorskim Mielnie. Był taki piękny, złocisty. W dzień, kiedy zapisałam się na jazdę na pełnowymiarowym koniku, karmiłam go chlebkiem. W dzień jazdy kucyk zabawnie tarzał sie po ziemi. Raz z jednej strony, raz z drugiej...non stop. Przyszedł nawet drugi i patrzył się na niego. Świetnie to wyglądało, bo czarny kucyk (nie ten tarzający) stał jak słup soli, zaś złocisty tarzał się radośnie. Jak wstał, nie wyglądał za ciekawie, bo ziemia była czarna. Jeszcze wspomnę, że w przeddzień jazdy, gdy go głaskałam, też miałam rękę jak po włożeniu do węgla...
Aha, tak na marginesie, ciekawe zdjęcia:
http://www.plener.wizja.net/lomza/michal/kucyk.jpg
http://www.paszkowscy.wroclaw.pl/assets/images/kucyk1.jpg
http://www.ga.com.pl/foto11/04187x.jpg
http://www.runninghorseranch.com/images/PONY%20SELL_Ko_Ko.jpg
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #48 : 2005-11-22, 19:12 »
Bardzo ładne zdięcia :serce:
Zwłaszcza te:
http://www.ga.com.pl/foto11/04187x.jpg
« Ostatnia zmiana: 2005-11-22, 19:21 autor ESIO »
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #49 : 2005-11-22, 19:14 »
no cóz kopanie.......ja nigdy konia jeszcze TAK nie kopnełam ..nie miałam powodów...
..ja nie bede naskakiwac na ludzi co to robia to ich sposob......nie wiem czy jakbym miała do czynienie z koniem ktory wyprowadził by mnie z równowagi co w zyciu POZAKONNYM mi sie zdarza.....to sama  nie wiem...
« Ostatnia zmiana: 2005-11-22, 19:16 autor MadiM »
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

glukoza

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #50 : 2005-11-22, 20:51 »
ale kopnac to mi chodzilo o to ze przy odskoku, zeby sie nie zawachala... a ten kop to nie jest taki mocny jak mozna sobie wyobrazac... koni to przeciez nie boli, a raczej 'motywuje' do skoku... inaczej wylamuje lub staje... no chyba ze znasz jakies inne wyjscie ktore bedzie rownie dobre...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kucyki
« Odpowiedz #50 : 2005-11-22, 20:51 »

martaska

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #51 : 2005-11-22, 22:31 »
mój kon sie uczy skakac i tez czasami wyłamuj nie pewnie idzie itp.Ale nigdy bym go nie kopneła a zwłaszcza w tym co kon sie uczy.Jade aktywnie,gdy trzeba daje mocniejsza łydke,cmokam ewnetualnie klepie ja palcatem.
Najezdzam na przeszkode w półsiadzie a 1-2 fule przed wsiadam w siodło i ja wypycham krzyzem.I kon idzie ładnie.Spróbuj moze ci pomoze a nie kopanie
Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #52 : 2005-11-23, 18:33 »
ale ja jezdze bez palcata ;) a kopanie rzecz normalna... to tak jak lydka jakiegos faceta ;) tyle ze slaby kop... a to nie jest mlody kon i sie dopiero nie uczy wiec troche ni kumam... ona kiedys Lki chodzila ale poszla do skzkolki i sie popsula... teraz sie wacha i wylamuje wiec trzeba ja jakos przekonac... a palcat - moim zdaniem nie jest najlepszym rozwiazaniem, bo wczesniej dzieci ze szkolki uzywaly bata i ja regularnie bily bo nie chciala zagalopowac czy cos :| wiec teraz ucieka od palcata...
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #53 : 2005-11-23, 19:09 »
Jeju ludzie, przeciez ona dziesiec razy pisze, ze to nie jest doslowne kopanie :P
Nie zejdzie z konia i go nie skopie :P
Tylko mocniejsze dociśnięcie łydki, żeby koń się nie wachał, potocznie zwana kopnięciem ;) Zresztą byłam nei raz swiadkiem.
glukoza chodzi o Czarnucha?
Taaa widać co z nia szkolka robiła. Dzieci, które zatrzymując konia ciągną wodze w góre, bądź też je szarpią. Czy popedzaja rowniez wodzami :| To jest porpostu horror...



Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #54 : 2005-11-23, 19:35 »
tak chodzi o czarnucha ;) Viz wyjelas mi to z ust :lol: a co do tych dzieciakow to najgorsza jest 'kierownica' czyli skrecanie koniem tak jak kierownica samochodu oraz szarpanie... przeciez te dzieciaki doszczetnie zniszcza tego konia :( i na co sie zdaja te treningi?
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #55 : 2005-11-24, 16:07 »
tak samo bylo w stajni z kyórej sie wyniosłam....
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

glukoza

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #56 : 2005-11-24, 19:01 »
tak samo bylo w stajni z kyórej sie wyniosłam....
ale ja sie niemam zamiaru na szczescie wynosic ;) mi tam bardzo pasuje :P tylko ta szkolka mnie dobija... bo to co wycwiczymy na treningach wyniszcza bachory jezdzace w szkolce i ciagnace za wodze :| jak byly obozy to kasix zerwala tranzelke czarnuchowi i protestowalam zeby troskzu pochodzila na kantarku :P taki kuba na niej jezdzil... i fajnie go wywozila... w ogole fajnie to wygladalo jak jezdzil w siodle na kantarku :lol: nie mowie zebym ja tez tak nie jezdzila ale ja to raczej na kantarku i na oklep :lol:
Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #57 : 2005-11-27, 16:09 »
wczoraj i dzisiaj moje sloneczko (czcionka) byla na zawodach w sopocie.. pierwszego dnia jechala PONY <-- pierwszy przejazd- dwie stopki= elimka, drugi przejazd na czysto= 2 miejsce :D
dzisiaj odwolali PONY wiec jechala LL <-- na czysto, ale nie byla na dekoracji...
mam fotke z wczoraj jak stanela bo sie przestraszyla tych kropek :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kucyki
« Odpowiedz #57 : 2005-11-27, 16:09 »

Raven

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #58 : 2005-11-27, 16:21 »
glukoza, a to Ty na niej jesteś?
Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #59 : 2005-11-27, 17:10 »
nie :P kolezanka ;)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 28 zapytaniami.