Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: Kucyki  (Przeczytany 15892 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #90 : 2005-12-09, 16:18 »
a ostatnie zdjęcie to nie przypadkiem FOTOMONTAŻ??
bo takie dziwne troszke...

co do tego drugiego zdjecia to konik jest potworny..jakby miał wogogłowie..potworny po prostu makabryczny :(:(
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

glukoza

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #91 : 2005-12-09, 18:16 »
MadiM to ostatnie to na bank nie jest fotomontaz... takie zwierzeta niestety sa... krzyzowka zebry i konia :/
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #92 : 2005-12-10, 17:49 »
prazaka i tyle
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Forum Zwierzaki

Odp: Kucyki
« Odpowiedz #92 : 2005-12-10, 17:49 »

glukoza

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #93 : 2005-12-10, 20:44 »
jestesmy w temacie o kucach ;) dzisiaj mialam trening na czcionku... chodzila supcio... nawet nie zmieniala nog na dragach na galop ;) malo skakalysmy dzisiaj ale i tak bylo fajnie ;) pozniej kasia poprosila mnie zebym wsiadla na jagodke (klaczka malutka na ktorej nikt nie chce jezdzic, bo sie boja, bo dopiero ujezdzona...) no to wsiadlam ;) ja tam do niej nic niemam... teraz mam na niej ciagle jezdzic jak bedzie mi sie chcialo :P wieczorem jeszcze wsiadlam na czarnucha tak na luzno... tez supcio chodzila ;)
w ogole u nas w stajni dzisiaj byli anglicy i sobie teren zamowili... przyjechala grupka 10 osob ktore w zyciu na koniu nie siedzieli i od razu w teren :lol: no to pojechali na stepa :P wszyscy mysleli ze sie pozabijaja... hihihi... ale nic sie nie stalo... tylkoc zart troche wariowal (brykal, obracal sie itp.)
ogolnie dzisiaj dzien udany ;) jutro jak bede to bede miala prawdopodobnie foty na jagodce i na czcionku jak dobrze pojdzie ;) to wstawie...
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #94 : 2005-12-12, 17:41 »
(klaczka malutka na ktorej nikt nie chce jezdzic, bo sie boja, bo dopiero ujezdzona...) no to wsiadlam ;)
noo.. takie najfajniejsze.. hehe

a ja w sobote spadłam.. (siara)i to tak zgrabnie na drąga... Eponka sobie pobrykała tym razem skutecznie.. niestety
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

glukoza

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #95 : 2005-12-12, 22:02 »
a ja zalamana :( Po wczorajszej jezdzie sie zdolowalam :/ Nic, kompletnie nic mi nie wychodzilo... miala chodzic zebrana to na zagalopowaniach sie wyryjala, patrzyla na wszystko jakby bylo koniorzerne, dragi to totalna masakra... Dodac potrafi, ale skrococ... nigdy w zyciu... na 10 m. (dragi na galop) zrobi 3 foule, jak duzy kon potrafi 4 :| Nic, kompletnie nic nie wychodzilo... pozniej w ogole zagalopowac nie moglam... Myslalam ze w srodku jazdy zsiade, ale dziewczyny mnie powstrzymaly i na hama ostrogi wlozyly... Co sie dziwic, jak Kasix zawsze na Czcione w ostrogach wsiada, a ja bez :( Gorszej jazdy jeszcze na niej nie mialam... (dziewczyny ktore byly na hali wiedza...) straszliwie bylo... Mam na niej zawody jezdzic, jak porzadnie dragow na galop niemoge przejechac, albo zagalopowac w zebraniu... Dol totalny...
Jezdzilam jeszcze na Jagodce... ciagle brykala... taka smieszna jest ;) Moze bede miala foty to wstawie :P
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #96 : 2005-12-12, 22:09 »
Oglądam te foty i aż... momentami czuje wstyd przed tymi zwierzakami, ze jestem człowiekiem :oops:
Ehh... ale co zrobić? Jeśli chodzi o TAKIE sprawy to nawet umoralnianie ludzi nic nie da. Oni sa swiecie przekonany, ze kazde zywe stworzenie moze byc tak wiernym kompanem w kazdym miejscu na swiecie, jak pies :|

Ps. Popiszę tu z Wami, bo po części to i dla mnie topic. Kocham MAŁE KONIE (arabiusze ;))
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #97 : 2005-12-13, 14:57 »
Te niektóre fotki... koniki w pościeli... aż żal za serce ściska :?

nie przepadam za kucami ani małymi końmi [do jezdzenia], ale tak to lubie ;) Kolo mojego domu jest hodowla szetlandow - przesmieszne zwierzaczaki ;) moja ulubiona rasa koni sa shire i clydestale, ale z mniejszych to moga byc araby, kuce szetlandzkie, fallabela ;) ale pamietam ze w wakacje jezdzilam na wczasach na malej klaczce i pamietam ulge, jak znow przenioslam sie na duzy grzbiet ;)
Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #98 : 2005-12-13, 18:57 »
momentami czuje wstyd przed tymi zwierzakami, ze jestem człowiekiem :oops:
dokladnie :oops:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kucyki
« Odpowiedz #98 : 2005-12-13, 18:57 »

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #99 : 2005-12-17, 14:31 »
poprostu tak sie złozyo ze jakiemus kretynowi zachciało sie miec w mieszkaniu konia i jak chciał tak i mógł... niestety

567 eksperymentów... i juz..... (straszne :( )
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

glukoza

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #100 : 2005-12-17, 19:10 »
jezeli juz o kucach to moje sloneczko (Czcionka) dzisiaj jechala PONY dwufazowe i miala 6 miejsce... 0 pkt.karnych ale inni byli szybsi... Kasia sie nie spieszyla :P
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #101 : 2005-12-17, 19:21 »
No poszło jej całkiem całkiem :)
Ale smiesznie wyglada teraz z tą zimową sierśćią :lol: Jak puszek.
Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #102 : 2005-12-17, 19:46 »
to ty chyba czarnej w zimie nie widzialas :lol: Czcionkusz wyglada normalnie... ;)
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #103 : 2005-12-17, 19:56 »
Nie, ma taką obrośniętą mordkę :P Wygląda jak koń zimnokrwisty przez to :D
Czarnucha widziałam ;) hacker też był długowłosy i puszysty :D
Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #104 : 2005-12-17, 19:58 »
obrosnieta mordka wiesz co :P jak kon zimnokrwisty :P ty chyba nie widzialas nigdy zimnokrwistego :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kucyki
« Odpowiedz #104 : 2005-12-17, 19:58 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #105 : 2005-12-17, 20:01 »
No jak nie :roll:
Widziałam ich masę ;)
Jak dzisiaj stała w stjni, jak ją Kasix ubierała to mordka zujpelnie inaczej wygladala jak kiedys ;) ;)
Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: Kucyki
« Odpowiedź #106 : 2005-12-17, 20:07 »
moze troszku :P ale tez ci sie moze tak wydawac bo wysiwiala na mordce :P
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.128 sekund z 26 zapytaniami.