Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: taki mój dziwny problem  (Przeczytany 11682 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: taki mój dziwny problem
« Odpowiedź #90 : 2006-02-03, 17:32 »
no własnie.. nad czym..??

wiem ze ja coś robie źle.. tylko powiedzcie mi co.
ja chce dla epony dobrze i jezeli sobie ona czegos nie zyczy.. no to wiadomo nie mozna jej OT tak ulegać.. ale no własnie..
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: taki mój dziwny problem
« Odpowiedź #91 : 2006-02-04, 18:51 »
a ja do was skrobie w przerwie kursu na odznake,bo udało mi sie na dzisiaj wpasc do domu.
ja zrozumiełam jak niewiele umiem jak trudne jest pkjechanie parkluru nawet tego mojego 70.we wtorek mi kon chodził tragicznie prawie 20 min jechałam dwie przeszkody bo mi tak uciekał,prawie juz ryczałam ze zmeczniea i z wkurezenia ale skoczyłam.disiaj nei dałam za wygrana i poprawiąłm pare błedów iu wylamał tylko dwa razy i przejechałam.
ale codziennei zdaje sobie sprawe ze nic nie umiem.buźka for all
Zapisane

Ritka

  • Gość
Odp: taki mój dziwny problem
« Odpowiedź #92 : 2006-02-04, 19:46 »
heh, a ja w ferie jeździłam ten parkur co jest na odznake brązową.. jak dla mnie jest ok :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: taki mój dziwny problem
« Odpowiedz #92 : 2006-02-04, 19:46 »

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: taki mój dziwny problem
« Odpowiedź #93 : 2006-02-05, 09:17 »
dla mnie tez gdyby konik chciał współpracowac a raczej gdyby nasza wspolpraca bardziej nam sie udawała..oczywiscie nie udaje sie z mojej winy wiem.w sumie raz jest lepiej raz gorzej,trudno go naprowadzic prostopadle,trzeba go mocno w łydkach trzymac ale jest ok chociaz pewnosci nie mam zadnej ze w dniu egzaminu nie będzie wyłamywał przy kazdym podejsciu jak to mu sie ostatnio zdarza.
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: taki mój dziwny problem
« Odpowiedź #94 : 2006-02-05, 11:26 »
ej o co tak właściwie chodzi w wtej odznace??
jaki trzeba poziom osiągnąć??
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: taki mój dziwny problem
« Odpowiedź #95 : 2006-02-10, 17:27 »
wróciłam. :mrgreen:
o to że jedziesz najpierw czworobok później parkur 4 przeszkody 70 później pytania teoretyczne i wsyzstko oceniają jacyś kolesie z pzj i jak zdasz to dostajesz odznake brązową.bez tej odznaki nie mozesz od przyszłego roku startowac w zawodach a do zrobienia instrukltora tez chyba musisz miec wszystkie 3.wydaje sie to łatwe,szczególnei jak sie obserwuje kogoś "aa taki łatwy parkur phi co to dla mnie" ale dla mnie to takie banalne nie jest tymbardziej ze przez 3 lata jeździąłm praktycznie bez instruktora.
jestem nieziemsko zmęczona i szczęsliwa  :) chociaz i tak na pewno nei zdam to duzo sie nauczyłam i własnie z tego jestem zadowolona
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: taki mój dziwny problem
« Odpowiedź #96 : 2006-02-10, 19:56 »
Nie zakładaj z góry, że nie zdasz ;) Trzeba się dobrze nastawiac do takich rzeczy :)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Princessa

  • Gość
Odp: taki mój dziwny problem
« Odpowiedź #97 : 2006-02-10, 22:38 »
Newada brawo !! ciesze sie razem z toba. to jest na pewno fajne i niezapomniane przezycie :) i Koniulka ma racje. nie zakladaj z gory ze nie zdasz i ja juz nie bede wiecej wmawiac ci jakie masz umiejetnosci bo widzialam, choc to bylo kupe lat temu ;) :P
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: taki mój dziwny problem
« Odpowiedź #98 : 2006-02-11, 19:20 »
a czym się różni odznaka od licencji ??
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Forum Zwierzaki

Odp: taki mój dziwny problem
« Odpowiedz #98 : 2006-02-11, 19:20 »

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: taki mój dziwny problem
« Odpowiedź #99 : 2006-02-22, 19:42 »
Nie wiem na czym polega licencja.To jest to ze mozesz startowac cxzy jak?nie wiem serio..
No a w ogole to moja odznaka poszła sie bujac bo mam złamany serdeczny(czyli ten którym sie trzyma wodze)palec..
CZujecie jaka ja musze byc wkurzona?!!!yhh!!!! :sciana: :motz: takie gówno ze nawet na rentgenie prawie nie widac ale złamany na tym zgieciu i w ogole nie moge palca wyprostowac ani zgiac.Jeszcze tyle rozumu mam zeby nie jechac na ten egzamin i nie robic z siebie posmiewiska ze konia nie umiem utrzymac.Co to kogo obchodzi przeciez nie bede wszystkim mówic kto bedzie na mnie patrzał"boli mnie palec i dlatego nie moge konia utrzymac".Poza tym mam gips nie wiem po co,zreszta mogłabym go jakos cichaczem zdjac ale nie wiem cxzy bym w ogfole wodze złapała,a mam przewizianego konia któru bardzo ciagnie.
Tak wiec jestem cała happy... :?
Zapisane

pterodaktyl

  • Gość
Odp: taki mój dziwny problem
« Odpowiedź #100 : 2006-02-22, 20:00 »
 licencja to taki papierek, gdzie pisze w barwach jakiego klubu się startuje na regionalnych zawodach i że się ma pozwolenie na start w danym roku w konkretnej dyscyplinie A i B. (ujeżdzenie i skoki).

przykładowo odznaka brązowa; ze strony pzj:
'Od dnia 01.01.2007 posiadanie Brązowej Odznaki (lub odznaki specjalistycznej w powożeniu albo w woltyżerce) jest warunkiem koniecznym rozpoczęcia udziału we współzawodnictwie sportowym i do pierwszej rejestracji zawodnika w WZJ lub PZJ, a od dnia 01.06.2006 również warunkiem przyjęcia na podstawowy kurs sędziowski.'
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 24 zapytaniami.