Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Biedne konie:(  (Przeczytany 1496 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KittyPride

  • Gość
Biedne konie:(
« : 2006-01-23, 17:53 »
W gazecie Bravo Girl przeczytałam o zabijanych koniach.Konie zostają załadowane do samochodu,jadą ponad 90 godzin,bez jedzenia i picia.Ciągle biją je,żeby były posłuszne,a one nawet nie mają jak się ruszyć!Czas zatrzymania zostaje przeznaczony na podniesienie tych koni,które nie żyją,a gdy któryś utknął,to ucina się to,co utknęło,a konia zabierają.Przewrócone konie pobudza się prądem elektrycznym.Mam zdjęcia:Pomóżcie im!Wejdźcie na stronę www.viva.org.pl i przyłączcie się!Mam jeszcze zdjęcia farmy,która została uznana za wystarczającą zwierzętom: A tu zdjęcia biednych koni:
Nie pozwólmy,aby te pięknę zwierzęta były tak traktowane!
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Biedne konie:(
« Odpowiedź #1 : 2006-01-23, 18:36 »
kitty - o tym, że są transporty koni wiadomo od dawien dawna, sa ludze ktorzy probuja pomagac, ale brakuje pieniedzy. co do bicia - tu nie chodzi o posluszenstwo tylko o to, ze wlosi wierza, ze po tym mieso jest lepsze.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Vizsla

  • Gość
Odp: Biedne konie:(
« Odpowiedź #2 : 2006-01-23, 18:36 »
KittyPride, to wszystko, wywóz i sposób transportu zwierząt trfa od dawien dawna. Pomóc może jedynie czynny bunt człowieka przeciwko tym okrucieństwom. M.in. przystąp do fundacji Viva (nalezysz juz?), Pegasus, rozsyłaj petycje, a także organizuj akcje chcoiażby w szkołach, aby zbierano na wykupienie rzeźnych koni. Albo chcoiazby opiekuj sie końmi ze schroniska Tara. Mozna co jakis czas wplacac na swojego "podopiecznego".
Trzeba coś zrobić, ja poki co w swojej zkole przeprowadzam akcje na schroniska dla bezodmnych zwierząt, gdzie niestey koni nie ma, ale pod koniec roku zamierzam i taką akcje przeprowadzić.
Nawet symboliczna kwota wiele tu wspomoże.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Biedne konie:(
« Odpowiedz #2 : 2006-01-23, 18:36 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Biedne konie:(
« Odpowiedź #3 : 2006-01-23, 21:11 »
ile lat trzeba mieć żeby móc pełnić wolontariat w Tarze ??
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Biedne konie:(
« Odpowiedź #4 : 2006-01-24, 08:43 »
Anaas napisz maila do Tary ;) Myślę, że w kazdym wieku, z tymze osoby niepelnoletnie musza miec zgode rodzicow ;) Ale lepiej sie sama dowiedz :P
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Biedne konie:(
« Odpowiedź #5 : 2006-01-24, 09:38 »
Z tego co wiem przyjmuja mlodziez powyzej 16stego roku zycia. Wiecej informacji znajdziesz na stronce
http://www.tara.abc.pl/ na dole znajdziesz WOLONTARIAT i wszystko bedzie napisane ;)
« Ostatnia zmiana: 2006-01-24, 09:41 autor Agakonik »
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

kfiatek

  • Gość
Odp: Biedne konie:(
« Odpowiedź #6 : 2006-01-31, 21:45 »
zeby orzyjechac do tary jako wolontariusz musisz miec 16 lat i zgode rodzicow (chyba ze masz 18 wtedy juz nie potrzebujesz)
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Biedne konie:(
« Odpowiedź #7 : 2006-01-31, 21:49 »
no to lipa, bo chciałam w te wakacje pojechać :( akurat okoliczności w miarę sprzyjające by były. trudno, spróbuję kiedyś moze się uda.
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Biedne konie:(
« Odpowiedź #8 : 2006-01-31, 21:49 »
hm.. czyli ja jeszcze rok musze poczekać.. :(

co do ciebie Kitty to.. było już duzo takich tematów ale miło ze ktos jest na to wrażliwy :D
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Forum Zwierzaki

Odp: Biedne konie:(
« Odpowiedz #8 : 2006-01-31, 21:49 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 25 zapytaniami.