Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: 16-17 grudnia Warszawa wystawa myszek rasowych, pokaz swinek rasowych i kotów!  (Przeczytany 5298 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kate8828

  • Gość
Serdzecznie zapraszam na I Klubową Wystawe Myszy Rasowych, która odbędzie się dnia 16-17 grudnia w Warszawie - Blue City w godzinach od 10.00 do 19.00.
Zwycięzcy Best in Show otrzymują tytuł: Mł. Zwycięzca Klubu'06 lub Zwycięzca Klubu'06.
Imprezy towarzyszące - Pokaz Rasowych Świnek Morskich oraz Miedzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych.

W imienia Polish Mouse Club serdecznie zapraszam.....ja bede ze swoimi 3 myszkami mam nadzieje że zwiedzajacy dopiszą!!!
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
a gdzie jest blue city :P? bo moze, moze sie wybiore...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Na przeciwko Reduty... :lol: (Jestem zdolna w wyjaśnianiu.)
Wpisz sobie w wyszukiwarce to będziesz miała jego stronę i plan.
Wiem, że da siętam dojechać z centrum, ale nie znalazłam odpowiedniego przystanku, więc trzeba spróbować z pól mokotowskich... :P Mam już 3 powody, żeby tam pojechać... :P
(Mam nadzieję, że mi się nie pomyliło... :P )
Zapisane

Forum Zwierzaki

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Szkoda, że takie imprezy sa tylko w Warszawie. No może w innych miastach też są, ale dużo zadziej. Chętnie bym sie wybrała. Liczę na jakies fotki po wystawie.

ps. Fajne połaczenie wystawy myszy i kotów. :lol:

Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Bardzo częto tak jest... :P Arystokracja nie próbuje się mordować.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Domyślam się, że myszy i koty nawet siebie nie widzą i wiem, że nawet gdyby były bliżej siebie to nie zwracałyby na siebie uwagi i w niczym im nie przeszkadza obecnosc "wroga", ale to dosyć śmiesznie brzmi takie połączenie. :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Bardzo częto tak jest... :P Arystokracja nie próbuje się mordować.

Ja myślę, że one najzwyczajniej się nie widzą, tak jak powiedziała Kasia :P Prawdę powiedziawszy w BC na wystawie kotów juz byłam, ale wystawy myszy tam jeszcze nie było (a przynajmniej ja nic o tym nie wiem :P) więc moooże, może się wybiorę ;)
Zapisane

Wilczyca_77

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 786
  • I love wolves
« Ostatnia zmiana: 2006-12-07, 17:33 autor Wilczyca_77 »
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 24 zapytaniami.