Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Bravo Girl  (Przeczytany 30902 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

EDŹKA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 659
  • Tego AV nie opuszcze >:)
Bravo Girl
« : 2007-01-03, 17:23 »
*Bravo Girl - Best of da Best*

Drogie Bravo! Mam na imie Kasia i mam 14 lat. Piszę do Was bo mam duży problem.
Od jakiegoś czasu masturbuje się świeczką. Powiedziałam o tym swojej najlepszej przyjaciółce. A ta mi powiedziała, że od tego można zajść w ciążę. Czy to prawda
Pomóżcie!

Darek, 16: Może wyda Ci się to dziwne, ale chodzę z trzynastoletnią dziewczyną.
Bardzo się kochamy i mamy wiele wspólnych zainteresowań. Jestem w takim wieku, że chciałbym już współżyć. Kilka razy próbowałem zbliżyć się do Marty, ale ona wciąż tłumaczy, że nie ma ochoty. Myślę, że poprostu nie chce jeszcze rozpocząć życia seksualnego. Nierozumiem dlaczego tak postępuje, zwłaszcza, że jest już dojżałą i ma miesiączkę. Nie chce jej rzucać dla innej dziewczyny, bo naprawde ją kocham. Jak ją przekonać, by chciała tego samego co ja?

KAROL 18 Długo zastanawiałem sie aby napisac ten list do Wasej Redakcji , ale śadze ,że możecie pomóc rozwiązać mi mój problem. Otóż w wakacje poznałem pewną cudowną dziewczyne Monike , jest w moim wieku i jest już doświadczona. Po tygodniu zaproponowała mi abyśmy zaczeli sie kochać , ale ja sie boje i przed tym "pierwszym razem" mam pytanie czy mój członek może utkwić w jej pochwie ?
I co mam zrobić i jak sie zachować jeśli tak sie stanie i nie będe mógł go wyjąć.
Prosze o szybką odpowiedz , bo jesli nadal bede bał sie tego zrobić to ona przestanie mnie kochać.

MISS 16
-Droga redakcjo!Byłam u przyjaciółki na prywatce i poznałam cudownego chłopaka!
Nazywał sie damian i był taki słodki!Wszystkie koleżanki mi zazdrościły!
Zaproponował mi wspołżycie lecz ja odmówiłam!Teraz sie do mnie nie odzywa i puszcza plotki po szkole!Czy dobrze zrobiłam??Może gdybym sie zgodziła to kochałby mnie tak ja jego!??POMÓŻCIE!zrozpaczona czytalniczka!

Aneta 15lat:
Droga redakcjo nigdy do was niepisalam ale zdarzylo sie cos okropnego kiedy rozmawialam z kolezanka doradzila mi zebym sie zmasturowala i kiedy to robilam poczulam przebicie sie blony czy to oznacza ze niejestem juz dziewica??czekam na odpowiedz

Olek 17lat:
Mój problem polega natym ze po nocach sni mi sie ze uprawiam seks ze swoim mlodszym bratem. Sen ten powtarza sie dosyc czest czy to oznacza ze jestem gejem??

Marcin 18lat
Koledzy smieja sie ze mnie ze jeszcze niepilem alkocholu ani nie calowalem sie z dziewczyna co mam iim odpowiadac POMOCY

Drogie BRAVO! Nazywam się Joanna i mam 14 lat,ostatnio byłam na imprezie i pierwszy raz w zyciu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata...wszystko widziała moja starsza siostra która wezwała policje i Konrada aresztowali.Po paru dniach wezwano mnie na komende,dowiedziałam się,że Konrad,którego bardzo pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś takiego..nie wiem co mam o tym mysleć...Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??

Drogie Bravo mam 17 lat i straszny problem.Ostatnio koleżanka powiedziala mi ze przez pocałunek można zajść w ciązę.Czy to prawda?? I czy chodzi tylko o taki w usta czy w policzek też? Prosze o szybką odpowiedź wierna czytelniczka Małgosia z Pcina Dolnego

Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż !

A teraz najlepsze:

Drogie bravo !
Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę.POMOCY

Zapisane
Jesteś jak srebrna kropla deszczowa,
Jesteś miłością, natchnieniem, słodyczą
Lecz czasem lodem, złem, goryczą
Jesteś złym diabłem co serce łamie,
Jesteś wampirem co z grobu wstaje
A kiedy w usta moje się wpijasz
Jesteś Aniołem co mnie zabija...

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #1 : 2007-01-03, 17:36 »
to ostatnie najlepsze :lol:
juz wiem dlaczego takich gazet nie kupuje xD
chociaz jest sie z czego posmiac :lol: :lol:
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #2 : 2007-01-03, 17:38 »
cóż przypuszczam że większość jest "dla jaj" ale w sumie to jest na poziomie inteligencjji czytelników "bravo girl" (pewnie wiele osób mnie zabije ale ja tak uważam :P )
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Bravo Girl
« Odpowiedz #2 : 2007-01-03, 17:38 »

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #3 : 2007-01-03, 17:47 »
O jesssssu  :hahaha: Przecież to juz przekracza wszelkie granice  :lol: :lol:
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #4 : 2007-01-03, 17:54 »
bosz :lol: :hahaha:
normalnie ostatnie najlepsze :hahaha:
weż ja mam 12 lat... może czwegoś nie wiem o swojej klasie :lol:
:hahaha:
trener pokemonów :hahaha: :hahaha:
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #5 : 2007-01-03, 19:06 »
cóż przypuszczam że większość jest "dla jaj" ale w sumie to jest na poziomie inteligencjji czytelników "bravo girl" (pewnie wiele osób mnie zabije ale ja tak uważam :P )

Ta, ja też tak uważam :lol:

Mi tam się najbardziej podobała ciąża pozamaciczna koło kolana... Masakra normalnie :lol:
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #6 : 2007-01-03, 19:17 »
taaa.... ciaza pozamaciczna koło kolana, ciazowy pocalunek, plodna masturbacja... i co to jest pedofil - BUAHAHAHA...

kiba, dory - nie jestescie jedyne z takim zdaniem :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #7 : 2007-01-03, 20:43 »
Omg.. nie wiem czy śmiać się, czy załamać że są ludzie którzy naprawde mają problemy typu 
Cytuj
"-Droga redakcjo!Byłam u przyjaciółki na prywatce i poznałam cudownego chłopaka!
Nazywał sie damian i był taki słodki!Wszystkie koleżanki mi zazdrościły!
Zaproponował mi wspołżycie lecz ja odmówiłam!Teraz sie do mnie nie odzywa i puszcza plotki po szkole!Czy dobrze zrobiłam??Może gdybym sie zgodziła to kochałby mnie tak ja jego!??POMÓŻCIE!zrozpaczona czytalniczka!"

Ale wybieram opcję śmiania sie z ich głupoty.  :lol:
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #8 : 2007-01-03, 20:47 »
Nie nawidze tego typu czasopismn :/
glupty, tokio ciotel, doda, , glupty, tokio ciotel, doda,  i tak w kolko
ale te porady to juz sie prosza o pomste do nieba....
:lol:
rozwalilo mnie to 10 z guzem pod kolanem xD
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Forum Zwierzaki

Odp: Bravo Girl
« Odpowiedz #8 : 2007-01-03, 20:47 »

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #9 : 2007-01-03, 20:50 »
Cytuj
glupty, tokio ciotel, doda, , glupty, tokio ciotel, doda,  i tak w kolko
No... albo z kim zerwała jakaś tam gwiazdka i z kim kręci inna gwiazdka. ._. i tysiące zaczytanych dzieci ._.
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #10 : 2007-01-03, 20:52 »
no dorze mowisz.
i jeszcze ucza jak sie ubrac zeby wygladac jsak zdzira bo wg mnie ta 'moda' ktora tam sie znajduje to jakis syf. Nie wyszlabym tak na ulice....
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #11 : 2007-01-04, 08:34 »
wreszcie taki temat ;d ;d
boskie :lol:
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #12 : 2007-01-04, 13:21 »
Mam 16 lat i na razie nie chcę rozpoczynać współżycia. Ale mój chłopak ma już za sobą swój "pierwszy raz", mówi, że z powodu braku seksu strasznie boli go dół brzucha. Głupio się wtedy czuję, bo Adam przeze mnie cierpi. Ale ja naprawdę nie chcę jeszcze "tego" robić. Wyjaśniłam mu to.
No i usłyszałam: "Byłem u lekarza i on kazał mi się z kimś przespać, żeby te bóle ustąpiły". Mówił coś jeszcze o tym, że plemniki zalegają mu w nasieniowodach i dlatego go boli. Podobno lekarz nawet przepisał mu specjalne przeciwbólowe tabletki hormonalne!
Ale, niestety, powodują one bezpłodność, jeśli chłopak długo je łyka. Adam na razie bierze te pigułki, jednak prosił, żebym szybko się zdecydowała, bo nie chce stać się bezpłodny. Nie bardzo chce mi się w to wszystko wierzyć, ale Adam zapewnia mnie, że to prawda! Co robić?
Justyna, 16 lat

Droga redakcjo!
Mam 15 lat i chłopaka którego bardzo kocham.
Chciałabym już z nim wspolżyc ale on jest ode mnie o 2 lata młodszy,
co robić?
Magda, 15 lat

Mam na imię Ewelina, mam 16 lat. Piszę do was bo nie wiem do kogo mam się zwrócić. Chciałabym się dowiedzieć czy dziewica może zajść w ciąże?

Zauważylem ze kiedy zsuwam napletek, przeszkadza mi jakas żyłka. Troche mnie to boli. Mam nadzieje że nie będe IMPOTENTEM. Zastanawiam się czy chłopcy też mają błony dziewicze na penisach?

Wiem że to co piszę moze się wydać śmieszne, ale moim ulubionym zespołem jest Ich Troje. Kocham ich nad życie. A szczególnie Michała. Ciągle mi się śnią. Na lekcjach myślę o nich. Nawet kiedy nie byli jescze tacy sławni, byłam ich fanką. Ostatnio byłam na koncercie ale ryczałam cały czas. Nie bardzo wiem co robić, by sie z nimi spotkać. Gdy na nich patrzę, to ściska mnie w gardle. Proszę abyś zrobiła coś, bym mogła się z nimi spotkać. Bez nich dłużej nie wytrzymam.
Anna, 14 lat

Mam powazny problem. Od jakiegos czasu ubzdurałam sobie, że można zajść w ciąze bez odbycia stosunku. Boję sę, że podajac chłopakowi rękę na powitanie mogę zajść w ciąże. Bo przecież na jego ręce mogą się znajdowąc plemniki (wiem, że niektórzy chłopcy nie myją rąk po wyjściu z toalety), które przeniosą się na moją rękę. Następnie ja korzystajac z toalety mogę te plamniki przenieść na moje majtki, a potem do pochwy. I z tego powodu obsesyjnie potrafię nawet 15 razu dziennie myć ręce. mam juz tego dość, ale wstydze się powiedzieć o tym rodzicom lub iść do psychologa. Prosze napisz na łamach jaka jest mozliwość zajśia w ciąże...
Kaśka, 17 lat

Mam 16 lat i mam wielki problem od pewnego czasu śnią mi sie zboczone rzeczy otóż śni mi sie jak mój dziadek wali konia. Nie wiem co mam zrobić, to zarazem mnie podnieca ale też jest mi wstyd, że mój dziadek jakoś się dowie że śnię o nim. O czym to świadczy, o tym ze chce to zrobic z dziadkiem?

Chyba stała się straszna rzecz. Kilka dni temu weszłam na taboret, żeby zdjąć książkę z półki, źle stanęłam i spadłam. Nie potłukłam się bardzo, ale zahaczyłam kroczem o ostry kant i potem zobaczyłam plamkę krwi na majtkach. Czy to możliwe, że straciłam wtedy dziewictwo? Moja koleżanka uderzyła się kiedyś w podobny sposób w ramę roweru i też nie wie, czy coś jej się wtedy nie stało...



Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Wunderwaffe

  • Gość
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #13 : 2007-01-04, 13:32 »


Mam 16 lat i mam wielki problem od pewnego czasu śnią mi sie zboczone rzeczy otóż śni mi sie jak mój dziadek wali konia. Nie wiem co mam zrobić, to zarazem mnie podnieca ale też jest mi wstyd, że mój dziadek jakoś się dowie że śnię o nim. O czym to świadczy, o tym ze chce to zrobic z dziadkiem?

Chyba stała się straszna rzecz. Kilka dni temu weszłam na taboret, żeby zdjąć książkę z półki, źle stanęłam i spadłam. Nie potłukłam się bardzo, ale zahaczyłam kroczem o ostry kant i potem zobaczyłam plamkę krwi na majtkach. Czy to możliwe, że straciłam wtedy dziewictwo? Moja koleżanka uderzyła się kiedyś w podobny sposób w ramę roweru i też nie wie, czy coś jej się wtedy nie stało...

Taaa...
Dawno się tak nie uśmiałam  XD
Zapisane

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #14 : 2007-01-04, 14:05 »
Ciąża pozamaciczna :lol:
Guz pod kolanem :lol:
Świeczka :lol:
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

Forum Zwierzaki

Odp: Bravo Girl
« Odpowiedz #14 : 2007-01-04, 14:05 »

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #15 : 2007-01-04, 14:06 »
o dżizys buahahaha <hahaha>
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #16 : 2007-01-04, 14:09 »
Dziadek wali konia... :lol:
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #17 : 2007-01-04, 16:46 »
Drodzy przyjaciele z FZ!

Po przeczytaniu listów nadesłanych do czasopisma "Bravo Girl" przez jego czytelników, cierpię na bóle przepony. Czy to może być ciąża? Może pozamaciczna, skoro to przepona? Proszę Was o odpowiedź, ja nie wiem, oc mam robić!  :|


Z drugiej strony- to smutne i żałosne, że ludzie w tym wieku mają tak żałosną wiedzę na te tematy... Chociaż mozliwe, że częśc listów to kant  :P
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #18 : 2007-01-04, 17:13 »
Chyba stała się straszna rzecz. Kilka dni temu weszłam na taboret, żeby zdjąć książkę z półki, źle stanęłam i spadłam. Nie potłukłam się bardzo, ale zahaczyłam kroczem o ostry kant i potem zobaczyłam plamkę krwi na majtkach. Czy to możliwe, że straciłam wtedy dziewictwo? Moja koleżanka uderzyła się kiedyś w podobny sposób w ramę roweru i też nie wie, czy coś jej się wtedy nie stało...

Moja koleżanka pytała się o coś podobnego jakiś miesiąc temu :P
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #19 : 2007-01-04, 17:52 »
Miałam też kiedyś jakieś stare bravo i tam był list od jakiejś 17-19letniej laski. Nie pamiętam już jak to szło dokładnie ale ona miała owsiki i tam było jakoś tak: "(...) w końcu nie wytrzymałam. Po prostu wsadziłam rękę w majtki i podrapałam się. Spojżałam na dłoń, a na moim palcu byly dwa białe, około dwumilimetrowe, ruszające się robaczki. Omało nie zwymiotowałam. Co to oznacza? Nie wiem, czy to ma coś wspólnego z okresem? A może z ciążą? Pomocy!"
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #20 : 2007-01-04, 17:58 »
Nie wiem, czy to ma coś wspólnego z okresem? A może z ciążą? Pomocy!"

Nie, obcy w nią wlazł i niedługo go urodzi, on się z takich robaczków składa xP
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Forum Zwierzaki

Odp: Bravo Girl
« Odpowiedz #20 : 2007-01-04, 17:58 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #21 : 2007-01-04, 19:02 »
Wiecie co? :P Wszystkiego się po tej lekturze odechciewa... :lol: Jak jeszcze pomyślę, że od pocałunku w policzek mogę być w ciąży podkolanowej... :P
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #22 : 2007-01-05, 17:28 »
Cytuj
Mam powazny problem. Od jakiegos czasu ubzdurałam sobie, że można zajść w ciąze bez odbycia stosunku. Boję sę, że podajac chłopakowi rękę na powitanie mogę zajść w ciąże. Bo przecież na jego ręce mogą się znajdowąc plemniki (wiem, że niektórzy chłopcy nie myją rąk po wyjściu z toalety), które przeniosą się na moją rękę. Następnie ja korzystajac z toalety mogę te plamniki przenieść na moje majtki, a potem do pochwy. I z tego powodu obsesyjnie potrafię nawet 15 razu dziennie myć ręce. mam juz tego dość, ale wstydze się powiedzieć o tym rodzicom lub iść do psychologa. Prosze napisz na łamach jaka jest mozliwość zajśia w ciąże...
Kaśka, 17 lat
nie mogę  :hahaha: myślałam, że padnę jak to przeczytałam :lol22:
Booże...oni sobie robią jaja czy ich inteligencja naprawdę ma poziom niższy niż umysł pięciolatka? :lol:
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #23 : 2007-01-05, 18:08 »
Eeee to jest raczej kant ^^
choc zalamujacy
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Semper.

  • Gość
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #24 : 2007-01-06, 11:54 »
Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż !

A teraz najlepsze:
Drogie bravo !
Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę.POMOCY

Buahahaha... <gleba> niech mnie ktos podniesie
:lol:

Niestety...nie kupuje bravo :D hahaha
Zapisane

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #25 : 2007-01-08, 15:41 »
dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.- niewątpmy że nauczycielka zwierza się dzieciom, co robiła a czego jeszcze nie ;P

Co za ludzie:PP Większość, jak to o z pokemonami i mariuszem, to jest na pewno dla polewki, ale niektóre.. można by porozważać. No cóż, są ludzie i parapety, ale żeby.. w ciążę podkolanową, och, sorry, pozamaciczną zajść poprzez masturbację świeczką :P
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #26 : 2007-01-08, 16:04 »
ja juz to czytalam ostatnio. smialam sie z kumplem z tego trenera pokemonow i stwierdzilimy ze to jest na poziomie mateusza z mojej klasy :lol: :lol: :lol:
ale za kazdym razem tak samo mnie to bawi...swieczka i ciaza podkolanowa :lol: :lol: :lol:
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #27 : 2007-01-10, 16:17 »
Drogie Bravo, drodzy koledzy i koleżanki. Mam na imię Dagmara i mam 19 lat. Moja sytuacja jest bardzo krepująca i nie wiem co teraz mam zrobić. Jestem już dorosłą dziewczyną i mam wspaniałego chłopaka o imieniu Marcin, którego kocham ponad życie i myślę ze on mnie również. Jesteśmy już razem 6 miesięcy i postanowiliśmy dokonać Aktu Miłosnego, aby umocnić nasz związek. Niefart polega na tym, że ja jestem dziewicą, a on już doświadczonym mężczyzną. Bardzo obawiałam się że nie spełnię jego oczekiwań , po prostu zawiodę! Na dodatek wszystkie moje koleżanki potraciły już dziewictwo i żeby mieć o czym rozmawiać z nimi, powiedziałam że ja również nie jestem jak to się mówi potocznie "cnotką". O tym fakcie dowiedział się Marcin od mojej koleżanki, Moniki, która jest jego dobrą znajomą. Gdy Marcin zapytał czy to prawda, nie zaprzeczyłam. Ustaliliśmy nasz Pierwszy Raz na najbliższy weekend, ponieważ Marcina rodzice jadą na wesele. Bardzo się obawiałam bólu, oraz tego że Marcin posądzi mnie o kłamstwo, więc postanowiłam jakoś sobie poradzić Nie chciałam przespać się z "pierwszym lepszym" gdyż kocham Marcina i chcę aby to on był moim Pierwszym Mężczyzną!!

Akurat zdarzyło się tak że byłam sama w domu i postanowiłam uporać się z moja błona dziewiczą. Nie chciałam robić tego palcami ani jakimś twardym przedmiotem a na wibrator niestety nie było by mnie stać. Poszłam więc do lodówki i zobaczyłam nadającą się do mojego czynu kaszankę. Odpowiadała mi rozmiarem i grubością, była trochę za zimna i za twarda więc postanowiłam ja podgotować. Kiedy nareszcie ostygła, nasmarowałam ja wazeliną, i zaczęłam wkładać ją do pochwy. Poddałam się chyba za bardzo chwili i za bardzo ją ścisnęłam. Wtedy stało się najgorsze co mogło się stać!! KASZANKA SIĘ ZŁAMAŁA!!!! Rozpaczliwie próbowałam ją wyjąć palcami ale chyba trochę za bardzo ją rozgotowałam i niektóre kawałki kaszanki zostały mi w pochwie i nie mogę ich wyjąć! Wstydzę się iść do ginekologa a za kilka dni wyczekiwany przez naszą dwójkę upojny weekend!! Nie wiem co mam zrobić i do kogo się zwrócić. Co teraz pomyśli o mnie Marcin!! BŁAGAM POMÓŻCIE!!!!!

Zrozpaczona

Odpowiedź redakcji:

Na wstępie pragniemy podziękować Ci za podzielenie się z nami swoim problemem. W twojej nader ciekawej sytuacji proponujemy Ci dwa rozwiązania:

1. Ekstrawaganckie w stylu new art.

2. Siłowe

Pierwsze wydaje nam się ciekawe lecz może nie przynieść spodziewanych efektów. Musisz pokroić cebulę w kostkę, a następnie podsmażyć ją na złocisty kolor na patelni (koniecznie na oleju z pierwszego tłoczenia). Następnie musisz dopchać ją do pochwy i zrobić 3-4 przysiadów tak aby zmieszała się z kaszanką. Potem zaproś swojego ukochanego na romantyczne spotkanie inicjujące. Przed pierwszym stosunkiem zaproponujesz mu więc kaszankę po staropolsku w wersji francuskiej. W ten sposób osiągniesz dwa cele: udowodnisz mu że bardzo go kochasz i jednocześnie pokażesz że świetnie gotujesz. Przypominamy Ci powiedzenie "PRZEZ ŻOŁĄDEK DO SERCA".

Rozwiazanie drugie jest jednak o wiele bardziej skuteczne.
Przygotuj patelnie na której mialas zarumienic cebulke. Nastepnie wez ja w prawa reke (jesli jestes leworeczna to w lewa) i pierdolnij sie nia z calej sily w glowe- bo tobie to juz chyba nic nie pomoze!

Z powazaniem
redakcja


:lol:
« Ostatnia zmiana: 2007-01-10, 19:49 autor dziul »
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Forum Zwierzaki

Odp: Bravo Girl
« Odpowiedz #27 : 2007-01-10, 16:17 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #28 : 2007-01-10, 16:33 »
to czytałam, ale rozwiązania siłowego nie dałaś ;)  abyło coś w stylu
"weź patelnie w której  podmażałaś cebulkę i walnij się nią w łeb bo tobie już nic nie pomoże"
^^
ale wiadomo ze to już są ewidentne jaja.
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Bravo Girl
« Odpowiedź #29 : 2007-01-10, 16:40 »
parsknęłam śmiechem jak przeczytałam kaszankę :P
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.114 sekund z 27 zapytaniami.