Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: POMOCY!!  (Przeczytany 3836 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

pauula

  • Gość
POMOCY!!
« : 2007-04-20, 18:35 »
ghej! ludzie pomocy! od dzos mam fretke ale jest jakas dziwna cigle sie gryzie i nie daje do siebie dojsc.. cala sie trzesie. Czy to normalne????
Zapisane

[Mika]

  • Gość
Odp: POMOCY!!
« Odpowiedź #1 : 2007-05-05, 22:23 »
Ehm można bardziej wyrazniej napisać??? Bardzo prosze :/
ghej! ludzie pomocy! od dzos mam fretke ale jest jakas dziwna cigle sie gryzie i nie daje do siebie dojsc.. cala sie trzesie. Czy to normalne????
Jeśli z tego co zrozumialam to .... Musisz tą fretkę oswoić :/ Bo się boi ale jak mozesz to napisz jeszcze raz prosze:/
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: POMOCY!!
« Odpowiedź #2 : 2007-05-05, 22:53 »
jak się gryzie to może być to jakaś choroba. poprzedni właściciele ją głaskali/ była oswojona??
może poprostu się boi albo coś jej dolega. jeśli da sie złapac to zobacz może ma świerzb albo pchły lub inne pasożyty. może weterynarz(ja nie wiem ze to takie długie słowo po prostu wet :P) cos poradzi
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: POMOCY!!
« Odpowiedz #2 : 2007-05-05, 22:53 »

fretka3

  • Gość
Odp: POMOCY!!
« Odpowiedź #3 : 2007-06-27, 22:11 »
mam pytanie, czy frecia trzesie sie kiedy sie budzi?jesli tak to jest to najzwyczajniejsze zjawisko, a jesli to cos innego to pisz
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: POMOCY!!
« Odpowiedź #4 : 2007-06-28, 00:10 »
dlaczego tylko ja widzę ze ten watek powstał w kwietniu a wątkotwórca zniknał po napisaniu dwóch ostów only? :mysli:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 24 zapytaniami.