Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ratunku - wirusy!!!  (Przeczytany 17050 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Ratunku - wirusy!!!
« : 2008-06-09, 15:29 »
Sorry,jeśli jest już coś podobnego,ale nie chciałem odświeżać starych tematów.
Ściągnął mi się jakiś wirus,pewnie spyware - ściągnął się pod postacią programu antywirusowego i od razu się zainstalował...wywaliło mi tapetę z pulpitu i jak uruchomię kompa to mam tak:

a jak przez chwilę nic nie robię,to mam tak:

Programy antywirusowe nic nie wykryły,pousuwałem błędne wpisy w rejestrze,zdefragmentowałem dysk i nic...
Chyba zrobiłem błąd,bo od razu wywaliłem to co mi się ściągnęło i przeleciałem programem CClaner - on usunął wszystko.
Nie da się też przywrócić systemu,bo znikły wszystkie punkty przywracania - jest tylko najnowszy,już po zainfekowaniu.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Ratunku - wirusy!!!
« Odpowiedź #1 : 2008-06-09, 15:33 »
łoo ile razy ja to ściągnęłam xD món brat to szukał programów jakiś o usuwania spyware'ów, ale błędy i tak mu wyskakuwały, więc pozostał format...

mi tez kurna ostatnio nie wiem skąd zaczął błąd z explorera wyskakiwać... ale ja nie używam explorera o_o no ale ja nie mam żadnego antywira, ostatni się zwalił, a potem żaden nie dał sie zainstalować... nie chciało się robić formata to mam ;P ale w sumie ja nie łaze po necie jakoś, wchodze tylko na te strony, które znam xp
Zapisane
emocjonalne kanapki

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ratunku - wirusy!!!
« Odpowiedź #2 : 2008-06-09, 15:47 »
Formata nie mogę zrobić,do tego jest potrzebny,chyba windows,znikną mi wszystkie programy ( sam nie wiem,co mam ),trzeba by od nowa instalować 23 gry...mógłbym wgrać kopię zapasową za pomocą programu ghost,ale tak długo tego nie robiłem,że zapomniałem jak to się robi... :roll:

Pffffffffffffff - znowu się zainstalował ten program antywirusowy - Advanced XP Defender,znalazł wirusy ale żeby je usunąć,trzeba kupić pełną wersję programu...:roll:

Forum Zwierzaki

Odp: Ratunku - wirusy!!!
« Odpowiedz #2 : 2008-06-09, 15:47 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ratunku - wirusy!!!
« Odpowiedź #3 : 2008-06-09, 18:39 »
Skanerem online już robiłem i nic z tego - znalazło jakieś wirusy i je usunęło,ale nic z tego...

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Ratunku - wirusy!!!
« Odpowiedź #4 : 2008-06-09, 21:47 »
miałam tak kiedyś... pamiętam tylko, że zrobiłam coś, że usunęłam tą planszę z pulpitu, a zamiast tego migało żółto-białe tło ://
a później to chyba format został...
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ratunku - wirusy!!!
« Odpowiedź #5 : 2008-06-09, 22:00 »
Tapetę zawsze sobie można dać na pulpit ale to jest wkurzające,że za każdym uruchomieniem kompa to trza robić - i jeszcze te niebieskie i czarne plamy z robakami,działające na zasadzie wygaszacza ekranu...

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Ratunku - wirusy!!!
« Odpowiedź #6 : 2008-06-09, 22:42 »
Też kiedyś coś takiego miałam x.x
Ale to już brat coś kombinował ;p I chyba format był z tego co pamiętam xD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Ratunku - wirusy!!!
« Odpowiedź #7 : 2008-06-10, 11:03 »
Tapetę zawsze sobie można dać na pulpit ale to jest wkurzające,że za każdym uruchomieniem kompa to trza robić - i jeszcze te niebieskie i czarne plamy z robakami,działające na zasadzie wygaszacza ekranu...
u mnie tak nie było - wirus zablokował panel sterowania...
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ratunku - wirusy!!!
« Odpowiedź #8 : 2008-06-10, 11:47 »
U mnie niby wszystko działa,znika tylko tapeta,rozłażą się te robale i plamy po ekranie i instaluje się sam jakiś antywirus,który usunie tego wirusa,ale jak kupię pełną wersję programu... :roll:

Forum Zwierzaki

Odp: Ratunku - wirusy!!!
« Odpowiedz #8 : 2008-06-10, 11:47 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ratunku - wirusy!!!
« Odpowiedź #9 : 2008-06-10, 15:53 »
no teraz moze jest tak, ale nie wiadomo czy z czasnm wirus sie nie 'rozrosnie' i czy komp bedzie dziaąłc, mam nadzieje z eformat nie ebdzie konieczny
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ratunku - wirusy!!!
« Odpowiedź #10 : 2008-06-13, 04:45 »
...Ja juz mam dość tego kompa - naprawdę...
Wirusa już nie ma,ale ściągnąłem sobie firefoxa 3 ( beta.lub demo ) a ponieważ mi się nie spodobał więc przywróciłem system i ... nie dało się uruchomić ani firefoxa ani opery - dopiero ponowna instalacja nowej opery i nowego firefoxa naprawiła problem ( nie da się wrócić do starych ),ale najdziwniejsze jest dopiero teraz - otóż,lewy przycisk myszy przestał otwierać aplikacje,skróty,ikonki - w ogóle nie działa,tylko w necie ... pierwszy raz mam coś takiego ... można tylko brać prawym i dawać otwórz ....  ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
Ech,już to jakoś naprawiłem...
Nowy firefox jest ...  :x ... w starym w pasku adresów miałem tylko to,co chciałem mieć 9 wszystkie fora na których piszę ),w tym nowym jest wszystko,co się otwierało,lub co się ma w zakładkach ...  :roll:

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Ratunku - wirusy!!!
« Odpowiedź #11 : 2009-08-15, 10:09 »
I mnie to dopadło, siedzę, czyszczę, tłukę a to dziadostwo jest i  jest :(
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Genia

  • *
  • Wiadomości: 4
    • WWW
Odp: Ratunku - wirusy!!!
« Odpowiedź #12 : 2015-11-26, 13:33 »
Ja zawsze robię format dysku na którym zainstalowany jest windows, najlepsze i najskuteczniejsze z opcji ;]

jeremiasz88

  • *
  • Wiadomości: 1
    • WWW
Odp: Ratunku - wirusy!!!
« Odpowiedź #13 : 2016-10-07, 13:59 »
Na przyszłość w razie infekcji komputera polecam stronkę bleepingcomputer.com :]
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 25 zapytaniami.