Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Aktywność...  (Przeczytany 4352 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Visenna

  • Gość
Aktywność...
« : 2003-02-25, 20:40 »
Ostatni moja myszka stała się bardzoej aktywna w nocy.I nie ukrywam, że często przeszkadza mi to bo nie mogę spać. Co mogę zrobić??


Acha i jeszcze jednpo. Na karku mojej myszki gdy wyciąga się widać łysinki...Czy to oznaka starości czy co? Proszę o pomoc...
Zapisane

Emilka

  • Gość
Aktywność...
« Odpowiedź #1 : 2003-02-25, 20:50 »
Chyba nic sie na to nie da poradzić  :roll:
Za to moj chom jest ostatnio bardzo MALO aktywny, ciagle spi..chyba z niego juz staruszek..ale martwie sie...ostatniow  ogole w kolowrotku nie biega..nawet nie gryzie pretof :(
A co do lysinki to radze isc do weta, moim zdaniem moze to byc albo swierzb....(jezeli myszka miala niedawno kontakt z innym zwierzakiem) albo..jak bylo w moim przypadku a wlasciwie mojego chomka uczulenie na trociny.
Zapisane

Emilka

  • Gość
Aktywność...
« Odpowiedź #2 : 2003-02-25, 20:56 »
Chyba nic sie na to nie da poradzić  :roll:
Za to moj chom jest ostatnio bardzo MALO aktywny, ciagle spi..chyba z niego juz staruszek..ale martwie sie...ostatniow  ogole w kolowrotku nie biega..nawet nie gryzie pretof :(
A co do lysinki to radze isc do weta, moim zdaniem moze to byc albo swierzb....(jezeli myszka miala niedawno kontakt z innym zwierzakiem) albo..jak bylo w moim przypadku a wlasciwie mojego chomka uczulenie na trociny.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Aktywność...
« Odpowiedz #2 : 2003-02-25, 20:56 »

Visenna

  • Gość
Aktywność...
« Odpowiedź #3 : 2003-02-25, 21:01 »
Świerzb-ciągłe drapaniepowoduje stopniowe pokrywanie się caiała ranami i strupami. Inne objawy:osłabienie, brak apetytu.


Moja myszka nie ma takich objaw ona poprostu ma tam łysinkę...
Zapisane

Emilka

  • Gość
Aktywność...
« Odpowiedź #4 : 2003-02-25, 22:01 »
a uzywasz trocin?
Zapisane

Visenna

  • Gość
Aktywność...
« Odpowiedź #5 : 2003-02-25, 22:14 »
Nie bo moja mysi jest na nie usczulona (kicha,prycha) właśnie nie mam pojęcia co to jest...
Zapisane

Emilka

  • Gość
Aktywność...
« Odpowiedź #6 : 2003-02-25, 22:35 »
Ja w tym przypadku tez nie mam pojecia, moze ktos jeszcze poradzi..najbardziej licze na milke  :wink:  i Sabe  ;)
ale moz ektosik wiecej wie...o tego typu sprawach.
Moj chomik mial lyse placki na nogach ale to bylo uczulenie na trocinki.
Zapisane

kasia

  • Gość
Aktywność...
« Odpowiedź #7 : 2003-02-27, 16:35 »
Moja mysia też ma taką małą łysinkę. Najpierw chciałam iśc do weta, ale łysinka nie powiększyła się, mysza się nie drapała, wyglądała na zdrową.

Jest już "łysawa" od dwóch miesięcy i nic innego się nie dzieje.... nie mam pojęcia skąd ta łysinka (może starość  :shock:  :?: )
Zapisane

Kala

  • Gość
Aktywność...
« Odpowiedź #8 : 2003-02-28, 12:10 »
Niestety ja nie moge ci poradzić gdyż mój chomik zachowuje się tak samo i musze wyność go na noc do łazienki  :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Aktywność...
« Odpowiedz #8 : 2003-02-28, 12:10 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 27 zapytaniami.