Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 8   Do dołu

Autor Wątek: Prorocze sny?  (Przeczytany 36573 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #30 : 2005-02-02, 19:53 »
Cytat: Emilka
zostalo udowodnione naukowo ze sny to nic innego jak nasze MARZENIA,PRAGNIENIA lub LĘKI,OBAWY  i tego sie wlasnie trzymam, nigdy nie doszukuje sie w moich snach jakiegos glebszego znaczenia a zazwyczaj jest wlasnie takz e sni mi sie cos co albo bardzo bym chciala zeby sie spelnilo albo wlasnie sie tego obawiam.


wiesz... też myślałam że jeden z moich snów to zwykla obawa - odreagowanie po śmierci jednego z moich psów - sen był w nocy kiedy pies umarł  (znaczy się już po) kiedy jednak kilka miesięcy później stało się prawie że dokładnie to co było w tym śnie zmieniłam zdanie...

pao - na tę informację nie mam blokady - we śnie jest "powiedziane" kogo dotyczy, jednak uświadamiam sobie to dopiero po fakcie.

Kiedyś mialam taki jeden sen, w którym widziałam swoje psy, biegły gdzieś, Udało mi się złapać jednego i zaprowadzić go do domu, potem we śnie "poleciałam" nad jezdnię - najbardziej uczęszczana w moim mieście. Nie było żadnego samochod w pobliżu - zobaczyłam je - wszystkie moje psy leżaly na poboczu , zdawały się być martwe. Zobaczyłam jednego z nich który żył, nie leżał tak jak inne, biegł środkiem drogi, wesoły, roześmiany, wołałam go , ale mnie nie słuchał, próbowałam go złapać - bezskutecznie. Jakieś 3 tygodnie później ten który jako jedyny był na nogach we śnie dostał skrętu żolądka - nie dało się go uratować. Dwa miesiace po śnie dwie z moich suk się pogryzły, przy czym jedna dostała zakażenia i cudem sie ją uratowało - ta którą we śnie udało mi się złapać...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

hipcio5

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #31 : 2005-02-02, 20:36 »
Ja mam czasami sny o czymś, a potem ta sama scena dzieje się naprawdę.

A na tej stronie możecie poczytać o snach kontrolowanych :wink:
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #32 : 2005-02-02, 21:00 »
Potrafie kontrolować swoje sny:P ale tylko te oczwiście które nie mają znaczenia... co do tego że śni sie o czymś a potem dzieje sie ta sama scena też miewam coś takiego... z tym ze zwykle nie zdaję sobie sprawy że o tym śniłam dopóki to sie nie wydarzy... miewam tez sny w których uwidaczniaja sie moje obawy, są to sny częściowo-przewidujące i ode mnie zalezy czy obawa sie spełni czy nie... (kiedy śni mi się śmierć albo choroba, nie mam na przyszłe zdarzenie żadnego wpływu
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #32 : 2005-02-02, 21:00 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #33 : 2005-02-02, 21:58 »
Cytuj

we śnie jest "powiedziane" kogo dotyczy, jednak uświadamiam sobie to dopiero po fakcie.

to właśnie jest blokada. mają one różny charakter. skoro jest to oznacza, ze jest Ci potrzebna. taki emocjonalny wentyl bezpieczeństwa. to naturalne i zdrowe :wink:
 a co do snów świadomych to jest to kompletnie odrębne zagadnienie.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #34 : 2005-02-04, 20:26 »
I tak - nawet gdybym wiedziała którego to dotyczy nie miałabym na zdarzenie żadnego wpływu... ale znając mnie... cóż, chodziłabym jako kłebek nerwów, bałabym sie wychodzić na dłużej z domu w obawie że TO sie stanie... i atk sie boje jeśli przyśni mi sie cos niemiłego...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Jaśka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #35 : 2005-02-05, 12:09 »
A mi się śniło dzisiaj że z Vio smsowałam  :lol:  :lol:  Nie wiem czemu tak.. A oprocz tego ze mi ''kolezanka'' opowiadala jak to jej super razem z tym Patrykiem  :cry: (a tak na serio to sa chyba razem ale ona mi o tym na szczescie nie opowiada no bo sie do siebie nie odzywamy)... Łojj dziwne mam te sny... A wczoraj mi sie snilo ze sie z Beta bawilam (i wlasnie tu zaluje ze to nie proroczy sen)
Zapisane

kasia

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #36 : 2005-02-05, 12:30 »
Cytat: Iras
I tak - nawet gdybym wiedziała którego to dotyczy nie miałabym na zdarzenie żadnego wpływu... ale znając mnie... cóż, chodziłabym jako kłebek nerwów, bałabym sie wychodzić na dłużej z domu w obawie że TO sie stanie... i atk sie boje jeśli przyśni mi sie cos niemiłego...

No ze mną tak bywa...  :? Pamiętam mojego ostatniego Sylwestra - to był koszmar. Wiedziałam, że ktos bardzzo mi bliski będzie miał kłopoty zdrowotne, ale nie mogłam z tym nic zrobić... (wyjechał i nie mieliśmy kontaktu).

Jeśli chodzi o sny mówiące o czymś złym, ale bez skonkretyzowania tego - nauka znajdusje wytłumaczenia. Mniej więcej chodzi o to, że po niezbyt przyjemnym snie pierwsze negatywne wydarzenie bierzemy za spełnienie snu, a nasza podświadomość sama dopasowuje fakty rzeczywiste do tych niezbyt wyrazistych i już częściowo zatartych. Z pewnościa tak jest  ze sporą częścią tych snów. Ale prawdziwie prorocze sny istnieją...
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #37 : 2005-02-05, 12:48 »
ludzie maja tendencję do skupiania sie na negatywach. prosty przykład: koleżanka zmienia fryzurę i pyta co o niej sądzisz. odpowiadasz zgodnie z prawdą ,ze wygląda inaczej. jej reakcja: aż tak źle wyglądam??? a przeciez nie powiedzieliśmy, ze źle ale, że inaczej. przecież może wyglądać równie dobrze w obu fryzurach...
 nawet wypowiedzi co do proroczych snów, ze są przekleństwem to również skupianie sie na nagatywach... przecież sny też mówią o radosnych chwilach ale w to ludzie nie wierzą i zapominają myśląc, ze to tylko sen. prosty dowód: śni się coś miłego mówimy: szkoda, że to tylko sen ale gdy budzimy sie z koszmaru często długo nie możemy sie otrząsnąć i spodziewamy sie najgorszego...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #38 : 2005-02-05, 19:14 »
Zdarza się że snia mi sie mile rzeczy, jednak kiedy coś się ma u mnie psrawdzić to to czuję, sen jest tak jakby "inny" nie wiem jak to określić i własnie u mnie jedynie śmierć czy choroba się sprawdzq...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #38 : 2005-02-05, 19:14 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #39 : 2005-02-05, 19:18 »
Mi się śniło coś takiego: idę sobie na górkę w zimie po białym śniegu (taką która jest realna ;) jakieś 200 m od mojego domq) żeby zjezdzac z niej na samkach. Snieg bialutki a jak wychodze z za zakretu to widze ziemie az czarna od martwych szpakow czy tam krukow  :? Na nastepny dzien spadl bialutki snieg wiec kumpelka wyciagnela mnie na sanki wlasnie na ta gorke... i co tam widzialam? Dwa martwe czarne ptaszystka lezace kolosiebie na bialutkim sniegu. Nie wiem co to mialo znaczyc  :lol:
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #40 : 2005-02-11, 21:19 »
heh... prawdopodobnie nic - przyśniło ci się, a potem to zobaczyłaś...

co do moich snów - dziś śniło mi się że coś zachoruje, dosć ciężko... poinformuję jak to się sprawdzi (kto, na co, kiedy)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Nicka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #41 : 2005-02-11, 21:46 »
ja miałam takie 2 sny... i każdy w rzeczywistości wyglądał TAK SAMO... wtedy sie dziwilam,a le teraz, to juz wydaje mi sie, ze to taki zbieg okolicznosci :)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #42 : 2005-02-11, 22:19 »
nie ma zbiegów okoliczności. mówimy tak kiedy czegos nie rozumiemy ale przeciesz świat jest potężny a my uzywamy tylko nikłego% mózgu więc nie musimy wszystkiego rozumieć ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Nicka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #43 : 2005-02-12, 21:51 »
ja nawet nie chcialabym rozumieć wszystkiego :)
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #44 : 2005-02-12, 22:35 »
zazwyczaj swych snów nie pamiętam...

jednak zdarzają mi się sny takie że jest sytuacja,np w szkole że dzieje sie to czy tamto, a potem sprawdza się to w życiu dokładnie....i zawsze zastanawiałam sie dlaczego tak jest...

bratowa podpowiedziała mi że aby zapamiętać sny nalezy je spisać zaraz po przebudzeniu...tylko ze ja już wtedy ich nie pamietam i nawet gdy staram sie przypomnieć to mi się nie udaje :|

czasami miewam sny że ktoś mnie goni a ja błądze...są to sny kiedy zazwyczaj jestem zagubiona w życiu i poszukuje własciwej drogi...

ostatni sen jaki pamiętam to taki że biegałam po cmentarzu, który już wczesniej chyba kiedyś mi się śnił bo skądś go znałam....biegałam po nim z psami...szukając grobu moich dziadków....i musze przyznać że dziwnie się czułam po tym śnie...ale do tej pory nie wiem o co w nim chodziło...

czasami gdy śni mi się czyjaś śmierć to poprostu modlę się za tą osobę....wtedy sny znikają...

aha i pamiętam jeszcze sen z dzieciństwa...śniło mi się ze całe miasto opanowały dinozaury i otwieram drzwi dal babci i dziadka a oni zmieniają sie w dinozaury i torturująmoją rodzinę...jakoś udaje nam sie uciec...ale co z tego jak całe miasto jest już "zarazone"...sen się kończy...

mam ciocię która sny umie odczytywać...umie też wróżyć...ale zrezygnowała z tego za sprawą wiary...tak jej kazał ksiądz gdy się spowaidała...a szkoda, bo jej przepowiednie naprawde sie spełniały...
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #44 : 2005-02-12, 22:35 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #45 : 2005-02-12, 22:39 »
Cytuj

mam ciocię która sny umie odczytywać...umie też wróżyć...ale zrezygnowała z tego za sprawą wiary...tak jej kazał ksiądz gdy się spowaidała...a szkoda, bo jej przepowiednie naprawde sie spełniały...

znam księży, którzy korzystaja z wahadełek i interpretują sny. to tez dar bozy i szkoda, ze niewielu to rozumie... nie każdy ma tę możliwość choć teoretycznie każdy może. wybór nie jest przypadkowy...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #46 : 2005-02-12, 23:09 »
dokładnie to samo myśle pao...to jest dar..powinno sie go wykorzystać...nie wiem dalczego coś tkaiego ten ksiądz jej powiedział...a ona jest osobą bardzo wierzącą ....i posłuchała się jego....choć będąc osoą iwerzącą...powinna moim zdaniem chwalić to co ma i korzystać z tego...no ale cóż...kazdy ma swój sposób na życie...
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #47 : 2005-02-13, 10:04 »
i każdy ma inne autorytety...
czasem słuchamy nie tych co trzeba... a moze to była sugestia, ze juz wystarczy...
niezbadane są wyroki...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Ellen

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #48 : 2005-02-13, 13:51 »
Raz w zyciu mialam taki sen, ktory na szczescie nie byl proroczy, ale cos jakby deja vu. Snilo mi sie, ze sie budze (no, wiecie o co chodzi) otwieram oczy, przy stole stoi moja mama i zaklada zegarek na reke, odwraca sie w strone zegara... ja tez odruchowo, 7.55... mama zabiera swoje rzeczy i wychodzi z pokoju, w drzwiach odwraca sie do mnie, usmiecha i mowi "no to pa, ide do pracy, wroce przed trzecia" i wychodzi. Ja wstaje sie umyc i widze jakis ruch w innym pokoju. Mowie "mamo, to ty?" cisza... "mamo?", widze jakby zarys sylwetki mojej mamy w pokoju... "mamo, nie wyszlas do pracy". Mama podchodzi bez slowa, chwyta mnie za gardlo i zaczyna dusic... nie moge oddychac, wszystko mi sie zamazuje i wtedy sie budze (juz na serio) i co widze!!! Przy stole stoi moja mama i zaklada zegarek (w tej samej pozycji co we snie), spoglada na zegar, 7.55!!! Zbiera rzeczy i wychodzi, w drzwiach odwraca sie i mowi z usmiechem "no to pa, ide do pracy, wroce przed trzecia" i wyszla :shock: Zatkalo mnie, zaczelam wydawac jakies dzikie pocharkiwania i usilowalam ja zatrzymac, ale poszla juz, nieswiadoma jakiego szoku doznalam... poszlam do kuchni po noz i przeczesalam wszystkie pokoje, caly dzien mialam stracha  :oops:
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #49 : 2005-02-13, 13:54 »
:tuli:  niezle.. :/
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #50 : 2005-02-13, 17:38 »
Ja kiedyś np. miałam taki sen.

Wyszłam z kumpelką na dwór i wesżłyśmy do budynku obok (który jest obok mojego ;)) i zaczeła się jedna wielka gra. Po prostu tak jakbym była jakimspionkiem w grze ;) I ten sen się powtarzał wiele razy. Jak sie skończył w jedyn śnie- dokańczał się w drugim. I tak śni mi się do tej pory.

Inne sny to np takie że ide idę i nagle wpadam do wody czuje jak mam mokre nogi. Budze sie i po prostu Agnes czy tam Banty lize mnie po nogach  :lol:
Jeszcze inne to uciekam przed czymś i łapie mnie nagle skurcz. I znów budzę się a cała łydka mnie boli- skurcz.

Eh... masa dziwnych snów się zdarza :krzywy:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #50 : 2005-02-13, 17:38 »

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #51 : 2005-02-13, 21:50 »
Najbardziej mnie przerazają sny gdzie uciekam, próbuje się przed kimś schować. Kiedyś śnilo mi się że obudziłam sie w nocy i chcialo mi sie pić, poszłam do kuchni napiłam się, wróciłam, położyłam sie z powrotem do łózka. nie mogłam jednak zasnąc, popatrzyłam w okno i nagle dostrzegłam w nim glowe, glowe nieboszczyka  :shock:  Tak sie przeraziłam że aż się zerwałam z łózka. To bylo naprawde straszne :roll:
Ale to na szczeście nie byl proroczy sen  :lol:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #52 : 2005-02-13, 22:47 »
sny w których uciekamy są bardzo istotne i wiele o nas mówią, bo uciekamy przed samymi sobą, przed naszymi lękami, obawami a jesli potrafimy określić co nas goni to i łatwiej określić od czego uciekamy w zyciu.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #53 : 2005-02-23, 19:39 »
Wyżej pisałam że śniła mi się ciężka choroba... dziś sen się sprawdził - Sena (8 letnia fila) - rak kości...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Monika Z

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #54 : 2005-02-23, 20:08 »
Kiedyś u mnie w domu nie było rodziców (oczywiście wiedzieli że zrobimy coś takiego) moje 3 kumpele przyszły do mnie spałyśmy wszystkie w jednym pokoju. Przyśnił się mi taki sam sen jak Olce a Agnieszce i Zuzance  :lol:  przyśniły sie takie same. Gdy opowiadaliśmy sobie nawzajem każda z nas ( w parach) kończyłyśmy swoje sny. Potem gdy szłyśmy z Naxem to samo dokładnie się stało. Na początku nie skapnełyśmy sie a potem mówiłysmy kogo spotkamy i tak się działo (możecie mi nie uwierzyć ale ja tego nie zapomne)  :D
Zapisane

k_lap

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #55 : 2005-03-03, 15:49 »
Ja często nie pamiętam swoich snów.. budzę się rano, wiem że coś mi się śniło, jakieś przebłyski przypominają mi co, ale w rezultacie nie dochodzę do tego o czym śniłam. Później (już nie śpiąc) jestem w jakiejś sytuacji, w miejscu, w którym nigdy wcześniej nie byłam i znam szczegóły tego miejsca. Ostatnio taka sytuacja była jakieś 2 tygodnie temu. Wstałam rano i śniłam o jakimś ciemnym miejscu i o piwie. Wieczorem poszłam z moim przyjacielem do knajpki na piwo. W tym lokalu byłam pierwszy raz w życiu, ale wiedziałam gdzie jest toaleta, znałam twarz barmana, widziałam stoliki i kiedy Tomek coś powiedział... czułam się tak jakbym oglądała powtórkę serialu, wiedziałam co mu odpowiem, wiedziałam co on powie później... Śmieszne uczucie... Znam przebieg sytuacji, która dopiero się dzieje... Skąd mogę ją znać zatem ??? To chyba oczywiste, że sen o ciemnym miejscu (kawiarnia) i piwie musiał właśnie być jakiś przewidujący... Mnóstwo razy spotkały mnie podobne zdarzenia...
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #56 : 2005-03-03, 19:53 »
a do mnie się przykleił taki hjeden sen sprzed paru dni, i nie mogę goi wyrzucić ze swoich myśli.. najlerpsze jest to , że on mi się śnił pierwszej noocy, a teraxz mogę np 'usnąć na jawie' i on się dalej ciągnie. spoko  :lol:
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #57 : 2005-03-03, 19:53 »
a do mnie się przykleił taki hjeden sen sprzed paru dni, i nie mogę goi wyrzucić ze swoich myśli.. najlerpsze jest to , że on mi się śnił pierwszej noocy, a teraxz mogę np 'usnąć na jawie' i on się dalej ciągnie. spoko  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #57 : 2005-03-03, 19:53 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #58 : 2005-03-03, 20:43 »
Ananas, cos się dublujesz ;)
a takie sny to bardzo ciekawe zjawisko. coś ważnego ale nie wiesz o co chodzi... podświadomość coś chce Ci powiedzieć??
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #59 : 2005-03-03, 21:16 »
wybaczcie, mam problemy z osobowością  :lol:

a to jwest tajkie dziwne, i bardzo fajne zarazem. tzn nawet nie wiem czy to już jest sen, bo to raczej już moja chora wyobraźnia różne rzeczy wymyśla, i albo mi się podoba, albo nie, i tak sobie nad tym wymyślam. wątpię żeby coś mi chciało coś przekazać. sen typowo romantyczny, a od tych paru dni 'wyśniło mi się' tyle, że od kiedy się spotkalkiśmy gdzieś na ulicy uszliśmy może 50 m. tak więc to jest raczej snucie jakiejś dennej opowiastki  :lol:  najgorsze jest to, że abrdzo mi się to podoba, a za chiny sobie nie mogę zobaczyć twarzy tego chłopaka, mimo że na nią patrzę. już kiedyś miałam taki sen, w sensie że tweżź bardzo mi zależało a nie mogłam zobaczyć. nie ma lekko  :lol:  :wink:
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.151 sekund z 28 zapytaniami.