Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: POMOCY!Przerażony szczeniak :(  (Przeczytany 2392 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yoasia

  • *
  • Wiadomości: 2
POMOCY!Przerażony szczeniak :(
« : 2016-08-10, 22:47 »
Hej! :) mam problem, nie wiem co robić... Mam szczeniaczka który ma 7-8tygodni. Matka husky a ojciec niewiadomo; jakiś duży pies. No i wiadomo ze nowe miejsce to psina musi sie oswoić ale on się strasznie wszystkiego boi. Gdy tylko ma okazję to chowa dziubek albo caly sie gdzies chowa... Nie chce nawet patrzeć na kogoś. Nie wspominam o wyjściu na dwór.. Czasem ze strachu sika:-\ Malo je. Zero zycia, czegokolwiek. Weterynarz powiedziała ze jest strasznie przerażony i oby mu to przeszlo no bo inaczej będę miała problem... Jakies rady?:( staram sie spędzać z nim jak najwięcej czasu, jakos zabawiać, delikatnie do niego podchodzę bo wystarczy jeden ruch to od razu sie boi i chowa... W domu jest 5 dni. Strasznie mi go szkoda 😢
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: POMOCY!Przerażony szczeniak :(
« Odpowiedź #1 : 2016-08-11, 08:54 »
Czyżby taki malec miał już za sobą traumatyczne przeżycia? Wiesz coś o jego przeszłości, kiedy został zabrany od suczki? Pies powinien być z matką przynajmniej do ósmego tygodnia życia, wygląda na to, że Twój został za wcześnie odstawiony... Ja bym mu dała czas na oswojenie z nową sytuacją, jak najmniej bym go "zaczepiała", raczej pozostawiłabym go w spokoju, aż nabierze zaufania i zrozumie, że nic mu nie grozi. Trzeba czasu... Biedactwo... :/
Zapisane
IBDG Wrocław

yoasia

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: POMOCY!Przerażony szczeniak :(
« Odpowiedź #2 : 2016-08-11, 11:39 »
Zostal wlasnie zabrany w ostatnia niedziele od mamy:) jego rodzenstwo nie zachowywalo sie tak jak on. Sila go wyciagali z budy... moze rzeczywiscie zostal w jakis sposob skrzywdzony. 😢 no coz, zobaczymy co bedzie dalej, dziekuje za odp :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: POMOCY!Przerażony szczeniak :(
« Odpowiedz #2 : 2016-08-11, 11:39 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: POMOCY!Przerażony szczeniak :(
« Odpowiedź #3 : 2016-08-11, 23:12 »
Napisz, jak tam postępy. Powodzenia :wink:
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostek32

  • *
  • Wiadomości: 3
    • WWW
Odp: POMOCY!Przerażony szczeniak :(
« Odpowiedź #4 : 2016-08-20, 12:31 »
Zostal wlasnie zabrany w ostatnia niedziele od mamy:) jego rodzenstwo nie zachowywalo sie tak jak on. Sila go wyciagali z budy... moze rzeczywiscie zostal w jakis sposob skrzywdzony. 😢 no coz, zobaczymy co bedzie dalej, dziekuje za odp :)

przykro się to czyta. Piesek najprawdopodobniej przeżył traumę :/ Dbaj o niego tak jak do tej pory. Może na razie nie zapraszaj gości, dopóki maluch się nie oswoi z nowymi kątami.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 25 zapytaniami.