Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zabawy urodzinowe BARDZO PILNE!!!!!!!!!!!!  (Przeczytany 87024 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Zabawy urodzinowe BARDZO PILNE!!!!!!!!!!!!
« : 2006-02-24, 19:14 »
Potrzebuje na gwałt zabaw urodzinowych. Mam czas tylko do jutra do 14. BARDZO PROSZE O POMOC!!!
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Zabawy urodzinowe BARDZO PILNE!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 : 2006-02-24, 19:23 »
o, ja też potrzebuję, ale do jutra do 16 ;P
narazie wpadłam na :
-butelke - chyba nie muszę wyjaśniać ;)
-Dziadek Kąpie Się W Wannie Z Kaczuszką - każdy dostaje kartkę i coś do pisania. najpierw wszyscy piszą jakiś rzeczownik [tu: Dziadek], potem zaginają część kartki, tak, żeby nie było widać, i każdy przekazuje kartkę do następnej osoby, np. po swojej prawej stronie. następnie każdy pisze [na kartce kogoś innego, bo była wymiana] czasownik [tu: Kąpie Się], zagina i przekazuje dalej. jak już wszyscy będą mieli kartki ze wszystkimi eee.. wyrażeniami ?  tzn. kto, co, gdzie , z kim , to się "odgina" i czyta na głos - super śmieszne rzeczy wychodzą :;d:
oczywiście można też dodawać, np. że zaczynacie od przymiotnika :;d:
jakoś wyszło tłumaczenie ? :P
-jeśli w gronie imprezowiczów jest mniej więcej równo obu płci, można zagrać w szafę, albo inaczej 7 minut :P polega to na tym, że losuje się jakąś parę i zamyka ich na 7 minut w szafie :P takie trochę dziwne, ale cóż :P
-"bęc" - polega na tym, że siedzicie , najlepiej w kółku, i liczycie, ale zamiast każdej liczby podzielnej przez 3 i każdej, która ma w zapisie 3 , mówicie "bęc" . kto "spali", odchodzi z koła , i wyłaniacie zwycięzcę :mrgreen:
-"poszłam do sklepu i kupiłam.." [w formie żeńskiej, ponieważ tę płeć reprezentuję :P] to tak : pierwsza osoba mówi "poszłam do sklepu i kupiłam lampę" [oczywiście może to być cokolwiek], druga "poszłam do sklepu i kupiłam lampę i 3 marchewki", trzecia "poszłam do sklepu i kupiłam lampę, 3 marchewki i gazetę" .. i tak każda osoba dodaje coś od siebie :P
EDIT: Ewelina, wysłałyśmy w tym samym czasie to o słowach.. trudno, zostawiam :P
btw dodałam 2 nowe zabawy :P
« Ostatnia zmiana: 2006-02-24, 19:31 autor Alya »
Zapisane

ewelina017

  • Gość
Odp: Zabawy urodzinowe BARDZO PILNE!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 : 2006-02-24, 19:25 »
A co? Masz urodzinki :>?

skojarzenia

33 :D Rozkazy i pytania i te sprawy :)

tańczenie na gazecie :) hyhy :)

rozpoznawanie piosenek

jedzenie bez rąk :) hyhy

rozpoznawanie jedzenia/przedmiotów po:
- smaku
- dotyku
« Ostatnia zmiana: 2006-02-24, 19:32 autor ewelina017 »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zabawy urodzinowe BARDZO PILNE!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #2 : 2006-02-24, 19:25 »

ewelina017

  • Gość
Odp: Zabawy urodzinowe BARDZO PILNE!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 : 2006-02-24, 19:27 »
Jeszcze:
- jedna osoba mówi jakieś słowo, następna powtarza to i dodaje jakieś inne, itd.

- kto więcej narsuje kresek/kółek w 10 sek :]

- Może jeszcze test na inteligencję? http://adonai.pl/index.php?id=relaks/zabawa14.htm choć podejrzewam że to jest jakoś znane ale poszukać czegoś nowszego zawsze można

EDIT:
ups... nie ma opcji połączania postów... :?
« Ostatnia zmiana: 2006-02-24, 19:39 autor ewelina017 »
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: Zabawy urodzinowe BARDZO PILNE!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4 : 2006-02-24, 20:41 »
-Dziadek Kąpie Się W Wannie Z Kaczuszką - każdy dostaje kartkę i coś do pisania. najpierw wszyscy piszą jakiś rzeczownik [tu: Dziadek], potem zaginają część kartki, tak, żeby nie było widać, i każdy przekazuje kartkę do następnej osoby, np. po swojej prawej stronie. następnie każdy pisze [na kartce kogoś innego, bo była wymiana] czasownik [tu: Kąpie Się], zagina i przekazuje dalej. jak już wszyscy będą mieli kartki ze wszystkimi eee.. wyrażeniami ?  tzn. kto, co, gdzie , z kim , to się "odgina" i czyta na głos - super śmieszne rzeczy wychodzą :;d:
oczywiście można też dodawać, np. że zaczynacie od przymiotnika :;d:
jakoś wyszło tłumaczenie ? :P
To znałam w wersji, że pisze się jakieś pytanie [jakiekolwiek], a na kolejnej kartce, którą się dostanie, pisze się odpowiedź na swoje pytanie. Kosmiczne rzeczy wychodzą :P .
Zapisane

Cieciorka

  • Gość
Odp: Zabawy urodzinowe BARDZO PILNE!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5 : 2006-02-24, 20:56 »
znam obydwie wersje tego... często śmieszne rzeczy wychodzą...

Filmy- dwie grupy. każda wymyśla jakiś film do pokazania, mówi go przedstawicielowi grupy przeciwnej, który ma to pokazać bez użycia słów swojej grupie. Jak ktoś wymyśli jakiś tytuł z kosmosu to śmiesznie jest ;)

Jak moja siostra była młodsza, mój łojciec na urodziny zrobił jej milionerów (3 koła ratunkowe, pyania w różnych dziedzinach) no i milion to było 100 zł, 1000 to dziesięc groszy... jedna zaproszona dziewczyna wygrała główną nagrodę ;D
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Zabawy urodzinowe BARDZO PILNE!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6 : 2006-02-25, 10:24 »
Ja od kilku lat planuje kupować TWISTERA, bo u qmpeli kiedys gralam i byl taki ubaw, ze mnei brzuch pozniej ze smiechu bolał... :P
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Zabawy urodzinowe BARDZO PILNE!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #7 : 2006-02-25, 10:30 »
-
« Ostatnia zmiana: 2007-05-09, 18:06 autor golden(ka) »
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Zabawy urodzinowe BARDZO PILNE!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #8 : 2006-02-25, 10:31 »
Tylko nie zapomnijcie kupic wczesniej antyperspirantu z 1/4 mleczka nawilzajacego "Dove".
Inaczej zabawa nei bedzie udana :lol; <wplyw reklam na mozg czlowieka :P>
Ja teraz pizza, filmik, smiechy, chichy, babskie spotkanko :] Tak wygladaja moje rodziny :P
Al ejuz planuje 18 :]
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zabawy urodzinowe BARDZO PILNE!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #8 : 2006-02-25, 10:31 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Zabawy urodzinowe BARDZO PILNE!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #9 : 2006-02-25, 10:39 »
-
« Ostatnia zmiana: 2007-05-09, 18:04 autor golden(ka) »
Zapisane

Cieciorka

  • Gość
Odp: Zabawy urodzinowe BARDZO PILNE!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #10 : 2006-02-27, 15:56 »
noo twister jest śmiechowy ;)

A wariactwa to robię zawsze z moją przyjaciółką. Ona ma kompletnie abstrakcyjne poczucie humoru i gdy oglądałyśmy w kinie HP i czara ognia mowa tam była o tybetańskiej rzepie. Koleżanka się roześmiała na całą salę, komentując, że ją zawsze śmieszy nie to, co trzeba :P ja nie robię urodzin od jakiegoś czasu (kiepski termin) ale chętnie bym zrobiła- tylko gdzie i jak?
Zapisane

alexz95

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Zabawy urodzinowe BARDZO PILNE!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #11 : 2009-05-16, 18:15 »
Heii . niedługo ja i moja przyjaciółka wyprawiamy urodziny.. (14-ste)  . . będzie około 19 osób.  i nie wiemy co mamy zrobić żeby nie było nudno z tyloma osobami. .  bardzoo proszę o jakieś propozycje konkursów i może jakie nagrody za dany konkurs. .  PILNE. ! .   z góry dziękuje.
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Zabawy urodzinowe BARDZO PILNE!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #12 : 2009-05-16, 20:40 »
no nie wiem, jakoś coraz rzadziej się robi takie konkursy ;P
wcześniej masz dużo zabaw zaproponowanych, czytaj!
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

alexz95

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Zabawy urodzinowe BARDZO PILNE!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #13 : 2009-05-16, 21:28 »
hmm.  przeczytałam.. ale trochę za mało. .   i niektóre na tyle osób się nie nadają. :(
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Zabawy urodzinowe BARDZO PILNE!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #14 : 2009-05-16, 22:29 »
A karaoke? Wokalne popisy na luzie mogą być niezłą zabawą.
Albo- playback show: puszczacie jakąś piosenkę, osoby występujące łapią za coś mającego symulować mikrofon( łyżka? banan? ;p ), bezgłośnie udają, że to oni śpiewają: wczuwanie się i spontaniczna choreografia do występu wskazana :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Zabawy urodzinowe BARDZO PILNE!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #14 : 2009-05-16, 22:29 »

alexz95

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Zabawy urodzinowe BARDZO PILNE!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #15 : 2009-05-16, 23:44 »
.  jeszcze jakieś propozycje. ? :D
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 26 zapytaniami.