Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Kod Leonarda da Vinci  (Przeczytany 29725 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MaŁren

  • Gość
Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #30 : 2005-03-30, 19:19 »
czekamy, czekamy ;)
Zapisane

thrilly

  • Gość
Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #31 : 2005-03-31, 14:50 »
hehe wole anioly i demony [ale najpierw lepiej przeczytac kod bo Robert jest wtedy mlodszy ;]  nie skonczylam jeszcze ale bardziej mi sie podoba  :wink: i wg. mnie prolog byl beznadziejny jakbym miala jeszcze raz czytac od nowa to prologu nie czytalabym  :grr:
Zapisane

Nataila

  • Gość
Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #32 : 2005-03-31, 16:55 »
Dlaczego uważasz, że prolog jest beznadziejny?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedz #32 : 2005-03-31, 16:55 »

thrilly

  • Gość
Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #33 : 2005-03-31, 19:58 »
ponieważ nie chciałabym aby moja przygoda się tak skończyła  :shock:   eh no serio a kto by chciał  :roll:
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #34 : 2005-04-07, 18:31 »
dostałam dwa kody na urodziny :P ilustrowany od koleżanek i zwykły od siostry...teroz czytam (oczywiście ilustrowany  :lol: )..jestem dopiero na 31 rozdziale, ale książka bardzo bardzo mi się podoba...ciekawa, wciągająca...wiele informacji przekazanych w przystępny sposób...superr
Zapisane

Gopi

  • Gość
Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #35 : 2005-04-07, 22:00 »
Thrilly, sory że się czepiam ale mylisz pojęcia. Prolog to to co zaczyna książkę, a to co kończy to epilog. Chyba, że coś źle moje oko przeczytało i naprawdę chodziło ci o prolog, w takim wypadku przepraszam ;)
Zapisane

thrilly

  • Gość
Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #36 : 2005-04-07, 22:30 »
yyy u mnie wszyscy mowili ze prolog jest glupi albo fajny ;p a epilog to jest chyba na końcu.. dobra nieważne  -> to co na końcu jest GŁUPIE!!!
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #37 : 2005-04-11, 10:15 »
echh...do epilogu jeszcze nie dotarłamm, ale przyznam sie że juz mnie korci żeby go przeczytać...a to wszystko przez te wasze gadanie, że głupi :lol:
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #38 : 2005-04-22, 21:27 »
MaŁren, ani mi się Waż czytać!
Masz przebrnąć przez całość! Nie po to wydawałam tyle pieniędzy :P :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedz #38 : 2005-04-22, 21:27 »

Eriu

  • Gość
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #39 : 2005-04-23, 15:38 »
A wiecie ja się przyglądałam "Ostatniej wieczerzy" i to rzeczywiście podobnie wygląda tak jak napisano w książce ;).
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #40 : 2005-04-23, 15:58 »
Właśnie dzisiaj skończyłam czytać tą książkę :mrgreen: I bardzo mi sie podobała, naprawdę wciągająca :)
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #41 : 2005-04-24, 14:43 »
a epilog? :P
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #42 : 2005-04-24, 15:36 »
Jaki znów epilog ? :eh: :P To trzystronicowe cos na koncu ? A dobrze dobrze :)
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #43 : 2005-04-25, 14:28 »
hehe...spytałam o epilog bo wszyscy na niego narzejają strasznie a ja kompletnie nie wiem czemu :P nie przeczytałam jeszcze więc się nie wypowiadamm :P
Zapisane

Bonsai

  • Gość
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #44 : 2005-04-25, 16:29 »
POzyczyłam ową książke  od koleżanki, bo słyszałam że warto ja  przeczytac . Jednak musi jeszxcze troszke poleżec na półce, bo przeczytam ja dopiero po egzaminach :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedz #44 : 2005-04-25, 16:29 »

MaŁren

  • Gość
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #45 : 2005-04-25, 20:01 »
ode mnie już chyba z 10 osób chce pożyczyc tę książkę:P chyba zacznę pobierać opłaty :D szybko bym się zwbogaciła ;]
Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #46 : 2005-04-30, 08:19 »
ja mam tą książkę i przeczytałam ją jeden raz jak dla mnie taka sobie chyba dlatego że niektórych rzeczy nie rozumiałam
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #47 : 2005-05-15, 19:54 »
Ja dopiero mam zamiar kupić tą książkę, Wasze opinie bardzo mnie zaciekawiły.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

MaŁren

  • Gość
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #48 : 2005-05-19, 14:45 »
przeczytałam...książka interesująca..myślałam że to będzie książka dokumentalna bardziej ale okazała się inna co mnie mile zaskoczyło ;) czytałam wersję rozszerzoną z obrazkami, więc wszystkie dzieła sztuki, kody etc. miałam od razu na miejscu, co ułatwiało czytanie...tylko zmartwił mnie epilog...całkowicie bezsensowny....KTO NIE CZYTAŁ KSIĄŻKI NIECH ZANIECHA CZYTANIA TEGO POSTU :P ....otóż mam pytanie-czy z epilogu mam wnioskować, że ta cała historia to sen i jego wyobrażenie ??? :roll:
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #49 : 2005-05-26, 17:21 »
Mam w domu ta ksiazke, ale nie czytam narazie :)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #50 : 2005-06-01, 12:41 »
Moja mama już skończyła czytać (przeczytała w 3 dni). Książka bardzo jej się podobała, ale ja na razie jej nie mam czasu czytać.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedz #50 : 2005-06-01, 12:41 »

thrilly

  • Gość
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #51 : 2005-06-01, 13:06 »
oglądałam na discovery teorie spiskowe i tam godzine gadali o KLDV i się okazało że wszystko to brednie chociaż bardzo prawdopodobne, jednak niektóre rzeczy są bardziej prawdopodobne niż uważa Kościół, któy stara się wszystko zamaskować. czytał ktoś tą nową książkę z niebieską okładką ? muszę sobie jescze przeczytać cyfrową twierdzę
[MaŁren gdybym nie przeczytala tej ksiazki i przeczytala Twojego posta to bym zniszczyla swiat ;p ale tak, to prawda co napisałaś i to mi się właśnie nie podobało w tej książce - a anioły i demony są lepsze]
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #52 : 2005-06-01, 17:24 »
Jaką nową z niebieską okładką? :chytry:
Cytat: thrilly
a anioły i demony są lepsze
Dokładnie :tak: .
Zapisane

iwa

  • Gość
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #53 : 2005-10-07, 10:12 »
właśnie jestem w trakcie czytania :kawa: fajna książka, wciąga:) jakoś nie przejmuję się negatywnymi głosami na jej temat. jakby nie było to też dobra reklama :;p: jeżeli książka ma zmienić moją religię, czy uczucia religijne...ech, no chyba robotami nie jesteśmy,  i pan dan brown nie ma zamiaru nami sterować za pomocą książki ;)
mam wydanie ilustrowane. trochę ciężko się czyta w tramwaju,ale...jest dużo zdjęć, rysunków. napewno inaczej się odbiera wszystko, jak widzi się obrazy, czy dokładne znaki, które są opisywane. poza tym w ciągu 2 dni widziałam dwie różne osoby, które czytały książki browna- inne jakieś, coś o szyfrach;) jedna starsza już kobitka, i młody chłopak. no to coś jednak musi być w tym ciekawego. zaczęłam czytać i jest ok:)
napisana jest ciakawym językiem, fajnie się przeplatają opisy. troszkę mnie denerwuje, jak są zdania po francusku;) nie znam francuskiego, ale tłumacz chyba też nie znał, skoro nie przetłumaczył tego :;p: mam nadzieję,że nie zawiodę się zakończeniem;)
Zapisane

Veronika Van Halen

  • Gość
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #54 : 2005-10-14, 22:26 »
Książka jest ok,fajnie sie czyta, i myśle, ze to co jest tam napisane jest o wiele bardziej prawdopodobne niż teorie kościoła (bo śmiać mi sie chce jak słyszę, ze np. Maria była dziewicą :P Chyba nie była jaszczurką,a dzieworództwo nie jest możliwe u ludzi :lol: ).
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #55 : 2005-10-15, 19:40 »
czytalam Kod L.da Vinci oraz Anioły&Demony...  A&D to dla mnie niemalze kopia Kodu :roll: zaczyna sie wlasciwie tak samo..

PS
Wiedzma, nie wiedzialam ze Dan Brown zerżnął skąds, ale mimo to odnioslam wrazenie ze powielil pomysl z Kodu tyle ze wymyslil do niego nieco inna historię.. heh, ciekawe czy z posostałymi jego książkami tez tak jest..?
« Ostatnia zmiana: 2005-10-15, 19:42 autor kareena »
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #56 : 2005-10-15, 19:49 »
Kod LDV jest suuuper :kocham: I inne książki Browna też :kocham: Najlepsza jest momi zdaniem "Cyfrowa Twierdza".... taka najbardziej zagmatwana i zaskakująca :;p:
Pozdro

Kareena, a jak coś to KLDV może być kopią A&D a nie na odwrót :;p: Ale tylko początek jest taki sam a reszta to co innego...... :mrgreen:
A inne książki mają podobnie... hmm..... niespodziewane zakończenia ale do zpełnie innej fabuły.... :;p:
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Nataila

  • Gość
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #57 : 2005-10-15, 21:47 »
No właśnie, "Anioły i demony" były pierwsze, więc jeśli już to w drugą stronę :P .
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedz #57 : 2005-10-15, 21:47 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #58 : 2005-12-16, 21:02 »
=-
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 11:23 autor golden(ka) »
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Kod Leonarda da Vinci
« Odpowiedź #59 : 2005-12-17, 21:33 »
Ja tez w końcu przeczytałam :P
Teraz zastanawiam się, za którą książkę Browna się zabrac. :roll:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.225 sekund z 31 zapytaniami.