Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 1567 1568 [1569] 1570 1571 ... 1593   Do dołu

Autor Wątek: Kundelkomaniacy też się łączcie :)  (Przeczytany 1514478 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47040 : 2018-03-16, 06:51 »
Jak tam kostku, wyratowałaś się?

Wyregulowałam sobie wewnętrzny zegar - chodze spać ciut po 22, a wstaje rześka bez budzika przed 6:20 ;) Chodziło mi o poranne wyrobienie się z siłownią(chcę być silna :D), ale działa również w dni nietreningowe -to się uczę angielskiego .

Giziołek kaszle więcej ale cały czas Giziołkowy- chociaż zdrowszy się wydawał być w mrozy. Zwalniam się z pracy na godzinę w środku dnia,aby  go wyprowadzić, i gdy się kapnie, że już wracamy do domu wykorzystuje starą taktykę: zamyśla się przy wąchaniu, niebo ogląda etc... a mnie skacze ciśnienie, bo muszę wracać.
W sumie to mi teraz wszystko lotto - z końcem miesiaca, kończę i ja. Tylko nie mam pewnego "co dalej" ;d
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47041 : 2018-03-16, 12:03 »
Jak tam kostku, wyratowałaś się?

Dziwne by było, gdybym po tych domowych specyfikach z imbirem, miodem, cytryną, theraflu i innych wspomagaczach nie wyszła na ludzi :d ale od niedzieli do czwartku się z tym biłam

Mój zegar niestety działa 4:00-9:40, trochę kłopotliwe jak ma się gości. Jutro jeden ma u mnie przenocować, pewnie będę siedzieć i się nudzić pół nocy ;P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47042 : 2018-03-17, 07:19 »
Co do gości, to przypomniała mi się wizyta mojej siostry u kuzynki :lol: Ja z ową kuzynką nigdy nie potrafiłam rozmawiać, ale one z jednego wieku, bawiły się razem - jak moja sis przyjechała z paryżewa, postanowiła kuzynkę odwiedzić w stolycy- chyba wyobrażała sobie babskie wypady, wieczór przy winie i rozmowy do białego rana- ale to nie z tą siostrą stryjeczną :P
Wyszło, że była zostawiona sama sobie - piwo wypiły, potem kuzynka miała coś do pracy zrobić(naukowiec), zamknęła się w pokoju, już nie wylazła, rano moja siostra wstała ale stwierdziła, że panoszyc się nie będzie wszak jest gościem i z burczącym brzuchem do 13ej oglądała Tv, kiedy kuzynka wstała ponoć ani cześć nie mruknęła, tylko zrobiła sobie kawę i znów zamknęła się w pokoju :lol: To już parę lat minęło, siora wiecej jej nie odwiedziła ;p

Wczoraj o 13 poszłam po piesiatka, i wypiłam kawę czekajac na hrabiego - bo akurat trafiłam na smażenie wątróbki dla piesa(na maśle i cebulce oczywiście) i nie ma bata, aby pies się wtedy dał zapiać na smycz- warował w kuchni, przy tacie, cały przejęty bo już pachniało, a tata dmuchał, żeby się szybciej wystudziło :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47042 : 2018-03-17, 07:19 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47043 : 2018-03-17, 09:24 »
U mnie część bywalców jest już na tyle ogarnięta, że wiedzą które jedzenie w lodówce jest moje i nie mam jak ich zagłodzić :( a nawet jest szansa, że jak ja się nie podniosę, bo mi się nie chce (albo często nie mam nastroju do tego stopnia, że leżę i nic mnie nie ruszy), to dostanę śniadanie i kawę :P kiedyś było u mnie kilka osób, które raczej ogarniają rozkład kuchni. Kumpel wpada do mnie do pokoju, bo nie mógł znaleźć chyba jakiejś miski. Ja już myślę - podniosę się i mu znajdę, ale drugi kumpel się zerwał z "chodź, pokażę ci" i się sami obsłużyli, nawet nie zdążyłam się odezwać :lol:
Ogólnie uchodzę za dobrego gospodarza (z tego, co mi wiadomo ;) a nocuję całkiem sporo znajomych z neta, bo w Wawie jest sporo imprez itp., ewentualnie jacyś masochiści przyjeżdżają stricte poprzebywać ze mną) - materacyk i pościel dostaniesz, zapomnisz szczoteczki - zawsze mam zapasowe, można mnie okraść z kosmetyków, ręczników, a jak wiem, że dana osoba coś lubi jeść to nawet jestem zdolna to ugotować/kupić :lol: Ostatnio koleżance zabrakło skarpetek i spanikowała, ale też się podzieliłam :P a potem na święta dostałam kartkę i mini-pakuneczek z uroczymi skarpetkami zawiniętymi we wstążeczkę i podziękowaniem za uratowanie życia :)

A dzisiaj kleję wegeburgery i czeka mnie wyjście do sklepu, ale póki co piję kawę i cierpię, bo nie lubię śniegu.
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47044 : 2018-03-19, 20:33 »


Jutro idę do dentysty :D

i jak było?
Bo ja też idę. Znów. Jutro :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47045 : 2018-03-20, 18:23 »
Było bardzo przyjemnie :D Pani doktor jest tak delikatna, że prawie zasypiam... Zwłaszcza, że wstaję wcześniej (nie tak, jak Wy, leniwce ;) ), czyli dziś o 5.30... Do firmy nie pojechałam (choć próbowano mnie zwabić już po dentyście, bo rysunki zrobić trzeba, ale się wykręciłam :P ), tylko z rana polatałam po mieście, załatwiając to i owo, w tym rzecz od dawna proszącą się o załatwienie, więc mogłam potem z czystym sumieniem legnąć na fotelu, poddając się zabiegom wszelakim :D

Za tydzień znów idę i zaklepałam kolejny termin na maj... Wszystkie plombeczki będą nówki, no i ten implant... A straszą mnie nim niektórzy okropnie, ale jakoś mało sie boję :P
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47046 : 2018-03-20, 19:57 »
O, u mnie też przyjemnie ;) Znieczulenie o dziwo, zadziałało, trzymało mnie do 16ej(wizyta była o 9) - niniejszym pozbyłam się czarnych, amalgamatowych plomb, wszystkie białe :D Tylko teraz czuję tego ząbka, bo on duży był i wymagający.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47047 : 2018-03-20, 23:55 »
Zwłaszcza, że wstaję wcześniej (nie tak, jak Wy, leniwce ;) ), czyli dziś o 5.30...
Zamień się za umiejętność zasypiania to mogę wstawać i o 5:30, zazwyczaj o tej dopiero jest moja pierwsza godzina snu, po jakichś 4-5h męczarni z zaśnięciem :P a czasem i bywa, że wcalę nie zasnę i sobie funkcjonuję kolejny dzień na 3-4h z poprzedniej doby :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47048 : 2018-03-22, 13:16 »
Ja ledwo się przyłożę do poduszki, już śpię... A Ty czemu masz takie problemy? :/

U mnie było przyjemnie mimo braku znieczulenia ;) Pani doktor jako ciekawostkę zapodała asystentce, że ja znieczulenia "nie pobieram" ;) Aż sie zdziwiłam, że o tym mówi, widać wielu pacjentów sobie życzy... Ludzie jacyś "miętcy" się porobili :D
Stwierdzam, że dentysta, pracujący z asystentką to jednak coś innego, niż solista. Człowiek taki zaopiekowany wszechstronnie, pyszczek mu wycierają, odsysają paszczkę... Tylko potem jestem bardzo wyschnięta, wargi mam jak z papieru, ale ja zawsze miałam z tym problem, bez pomadki ani rusz :roll:
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47048 : 2018-03-22, 13:16 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47049 : 2018-03-22, 14:25 »
Ja ledwo się przyłożę do poduszki, już śpię... A Ty czemu masz takie problemy? :/
Bo mam sieczkę w głowie, która nie daje mi spać. Nic nowego, od kiedy pamiętam mam problem z zaśnięciem :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47050 : 2018-03-22, 22:17 »
Ta moja obecna dentystka to z wyczuciem i delikatna- nawet jak bez asystentki to mordke mi wytrze, etc ;)
Natomiast pan który reanimował mi te spaprane zęby, coprawda wirtuoz w swoim zawodzie, ale tak się skupiał na zębie, że  mnie to traktował jak worek z ziemniakami ;d po pysku mi się lało, po oczach też bo tam leżałam na płasko całkiem, a on siedział za mna - razu pewnego sobie nadgarstek pod moim okiem opierał bo tak mu wygodniej było mi się do siódemki dobierać, a ja pysk mam chudy, skóra pod okiem cieniuchna - zarys owego nadgarstka trzymał się do wieczora ;)


Ja też tylko łeb do poduchy i nie ma mnie ;) Niemąż mi wypomina, że kiedyś sobie poważnie rozmawialiśmy leżąc w wyrku, i zrobił przerwę w mówieniu, bo potrzebował czasu na zastanowienie- gdy zaczął znów kontynuować zorientował się, ze nie ma reakcji, przycięłam komarka, a co :D
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47051 : 2018-03-23, 02:43 »
Niemąż mi wypomina, że kiedyś sobie poważnie rozmawialiśmy leżąc w wyrku, i zrobił przerwę w mówieniu, bo potrzebował czasu na zastanowienie- gdy zaczął znów kontynuować zorientował się, ze nie ma reakcji, przycięłam komarka, a co :D
Znane :P Jak nocuje u mnie kolega to ma materac w takiej odległości od mojego łóżka, że jak wyciagam rękę to może mnie po niej miziać (a ja lubię mizianie ;)). Potrafi ze mną gadać w tym czasie i w pewnym momencie zaczyna przeciągać ostatnie słowo, przestaje ruszać palcami i w pół wyrazu odpływa :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47052 : 2018-03-25, 19:38 »
Znalazłam gawrona po kolizji z lustrem drogowym- połamany. Wzięłabym ale dziób straszny- a i nie chcę mu dodatkowo krzywdy zrobić. Okolica obfituje w koty. Na straż miejską dzwonić? Ktoś mi podsunął stronę ptaki podkarpacia, aby tam się kontaktować.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47053 : 2018-03-26, 15:13 »
Co z ptasiorem?
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47054 : 2018-03-26, 19:56 »
Wcięło :bezsilny: już wieczorem gdy poszłam z kocem łapankę urządzać to go nie było.
Albo go coś zwinęło, albo przedostał się na zamykany parking - zaglądałam ale było ciemno.
Totalnie nie wiem co robić w takich przypadkach - wróbla kiedyś miałam na 3 h(uderzony przez auto, niewładne nóżki) coprawda odszedł  ale co się wcześniej kanarczego ziarna najadł to jego ;)

Mam dzisiaj rozmowę o pracę- chyba kogoś pilnie poszukują, bo rano wysłałam aplikację a po południu dzwoniła zaprosić mnie na dzisiaj- czasu mało, żeby się przygotować, więc tylko poczytam cokolwiek  firmie, wyprasuję koszulę, zdecyduje które buty(wszystko wskazuje na te na obcasie ale nie luuuubie) i po południu jadę.
« Ostatnia zmiana: 2018-03-27, 07:25 autor Fatty »
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47054 : 2018-03-26, 19:56 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47055 : 2018-03-27, 22:30 »
Już wiem czemu tak pilnie, ktoś nawiał ;) Myślałam, że w większych miastach coś lepiej z zarobkami- ale się okazuje, że niet ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47056 : 2018-03-28, 10:54 »
No to jak, chcieli Cię, a Ty ich nie? ;)

Byłam wczoraj u dentystki :D Wymieniła mi dwie plomby w tylnych zębach i muszę powiedzieć, że teraz zęby wyglądają, jakby w ogóle nie były plombowane... Artystyczna robota, ot, co :D Nie jest to proste wypełnienie, tylko wypracowane, wycyzelowane odtworzenie powierzchni zęba ze wszystkimi szczegółami.
Następny termin mam w maju, ale mogą do mnie dzwonić, jeśli zwolni się coś wcześniej.
Bardzo sobie chwalę ten gabinet, jakby ktoś z Wrocławia chciał namiar, to jest to M-Dent przy ulicy Sienkiewicza.

Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47057 : 2018-03-28, 11:04 »
Chcą- wczoraj zaprosili na 2 etap, dzisiaj rano zadzwonili że zapraszają od razu na podpisanie umowy...


..sęk w tym, że mnie 1550 zł urządza gdy pracuję na miejscu, a nie gdy muszę wydać 300 zł na bilet miesięczny i spędzać codziennie 2,5 h na dojazdach. Na razie mnie nie cisnie, wiec chyba szukam dalej.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47058 : 2018-03-28, 11:32 »
Faktycznie, kokosy to nie są... A może jeszcze miękną i zadzwonią z lepszą propozycją? ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47059 : 2018-03-28, 13:58 »
Tam była możliwosć premii - np. mając do dyspozycji 300 zł na wynajem sali, gdybym wytargowała ją za 200 to dostałabym 5 % od tej zaoszczędzonej stówki - tylko to chyba żmudne ;)

Tak się Gizmowi dzisiaj dobrze chodziło, prawie jak za dawnych, zdrowych czasów :) Truchtał raźno, podbiegał, klapał uszkami, byliśmy dziś dosyć daleko- tylko gdy kichnął, to się przewrócił, biedaczek mój.
« Ostatnia zmiana: 2018-03-28, 23:27 autor Fatty »
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47060 : 2018-04-03, 13:53 »
Widać słabeuszek mocno kicha ;)

W firmie wyłączyli kaloryfery na święta i dziś cały dzień nadal są zimne... Rano było 13 stopni :roll: Dogrzewamy dmuchawkami... Ciekawe, może uznali, że od kwietnia już grzać nie potrzeba? :/
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47060 : 2018-04-03, 13:53 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47061 : 2018-04-03, 19:21 »
Chcą was zahibernować ;) Współczuję, źle się pracuje w takich warunkach - toć to nie przewalanie drzewa, kiedy człowiek rozgrzeje się sam.

Miałam pierwszy dzień bezrobocia- telefon milczy ale mnie na razie jest cudownie :D Postarałam się nie przebimbać całego dnia: zrobiłam pranie, zakupy, poszłam na siłownię :niom: Teraz byłam z Giziaczkiem - zafundował mi stare przedstawienie z serii: poszukiwanie czcigodnego miejsca na szlachetną kupę, łaził, szukal, tyłkiem wywijał, popierdywał... po dłuższej chwili takich wyczynów kupę schował i stwierdził, że z powrotem do domu ją zaniesie :hmmm: A z nim to teraz nie tak łatwo, bo nagle go spina i trzeba lecieć :bezsilny:

Na święta byłam u nieteściów, przy okazji niemąż miał urodziny: dostał drona. Dron po naładowaniu lata 8 minut- to było najdłuższe 8 minut w moim życiu, ponieważ gdy większość poszła zobaczyć jak to hula, ja nieopatrznie zostałam przy stole , matka M. także i zaczęło się maglowanko :D
"..użyj swoich sposobów<mrugnięcie okiem> aby go natchnąć aby to zalegalizować"
"...to tak brzydko brzmi, pomyśl, jesteś konkubiną!"
"...latka lecą, jesteś młoda, ale już nie taka młoda"
"...ja wiem, że Ty dzieci nie lubisz, ale dzieci szybko rosną, wytrzymasz"

łolaboga.... Robiłam dobrą minę do złej gry, nie przyznałam, że my to raczej planujemy się rozstać - pewnie jest przekonana, że ja jednak w skrytości ducha pragnę ślubu i pieluch, tylko nie umiem użyć owych "sposobów" ;p
Jak się cieszyłam, gdy reszta wróciła :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47062 : 2018-04-05, 22:11 »
Taak, znam to... "Przecież każda dziewczyna chce wyjść za mąż"... Pitu, pitu ;p Aż z przekory się chce zachować w tajemnicy owo zalegalizowanie, o ile w końcu do niego dojdzie ;) U nas doszło po 17 latach i mało kto o tym wiedział, bo i nikomu nic do tego :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47063 : 2018-04-05, 22:22 »
Prędzej zrobiłabym to dla samej wygody, w razie jakichś wizyt w szpitalu czy coś :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47064 : 2018-04-05, 22:39 »
No o to właśnie chodzi, względy praktyczne, a nie romantyczne... Bo i co romantycznego w małżeństwie? :P  Co innego wolny związek, luz, blues... :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47065 : 2018-04-05, 23:34 »
Nie wiem co romantycznego, mnie nie ciągnie w ogóle do dzielenia się życiem z kimkolwiek i najlepiej czuję się sama ze sobą :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47066 : 2018-04-06, 09:04 »
Moja siostra zagramaniczna ma zawarty związek partnerski - fajna sprawa ;d U nas to chyba nie ma mocy prawnej.

Ja jakoś nigdy nie marzyłam o kiecce, imprezie ślubnej i rodzinie :mysli: O zwierzątkach tak :niom:
Parę lat temu na spotkaniu z dziewczynami z LO, jedna pierścionek pokazywała, opowiadała o poszukiwaniach sukni - trochę się czułam nie na miejscu, na szczęście wkrótce nastąpiła zmiana tematu :D




Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47067 : 2018-04-06, 11:36 »
Kiecka ślubna... Ja miałam spodnie, całkiem nieślubne :D Do tego stopnia, że kiedy po ceremonii wracaliśmy na parking i pojawił się parkingowy z żądaniem zapłaty za postój, na moją uwagę, że parking przeciez jest darmowy (była odpowiednia informacja), odpowiedział, że tylko dla nowożeńców :D No, nie wyglądało się świeżo poślubioną :lol:

Tylko koleżanka, która pracowała w urzędzie z dostępem do informacji o obywatelach wyniuchała raz-dwa, co się zdarzyło i zadzwoniła z niewinnym pytaniem "co słychać?" Odpowiedziałam, że nic szczególnego, a ta do mnie "w podróż poślubną nie wyjechałaś"  :lol:
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47067 : 2018-04-06, 11:36 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47068 : 2018-04-08, 07:41 »
IBDG i to mi się podoba :) Moi rodzice tak cywilny wzięli, wiedzieli tylko oni i świadkowie - ich rodzice byli źli ;p
Szczególnie ojciec taty, który był przeciwko temu związkowi bo uważał, że tak wątłej budowy kobieta nie będzie płodna ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47069 : 2018-04-08, 22:26 »
U mnie też tylko świadkowie wiedzieli, z tym, ze jednym z nich była moja mama :D Obrączek nie było, fotki ani jednej... Oczywiście wesela też nie :lol: No i na cywilnym się skończyło, gdzież bym ja do kościoła wlazła :D
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: 1 ... 1567 1568 [1569] 1570 1571 ... 1593   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 27 zapytaniami.