Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Szprotka ma przeziebiony pecherz:(  (Przeczytany 2955 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Abakus

  • Gość
Szprotka ma przeziebiony pecherz:(
« : 2004-08-14, 10:07 »
Witajcie:)
Nie dawno przyjechala do nas moja siostra z mezem, Szprotka prawie od ich przyjazdu zaczela sikac np. na ich poscieli nie czesto ale z raz na dzien, z poczatku myslelismy ze to jest spowodowane ze w domu sa "obcy dla niej ludzie" albo czuje inne koty od nich. Lecz sikanie zaczelo sie coraz czesciej i przenioslo sie tez w inne miejsca, jak sikala do kuwety to moczu bylo mniej i po skonczeniu wyskakiwala z kuwety jak strzala. Siostra odrazu zaczela podejzewac ze to musi byc cos nie tak z jej pecherzem. I miala racje:(. poszlismy do weta  ta ja obadala i tez odrazu powiedziala ze ma pecherz przeziebiony. Szprotka wczoraj odstala zaszczyk, teraz dostaje tabletki i witamine C.
Pisze ten post zeby zwrocic uwage wlascicielom kotow, bo problem posikiwania w roznych miejscach czesto sie pojawia, i zazwyczaj kojazy sie to ze znaczeniem terenu, a nie zawsze tak musi byc bo w tym czasie kot moze cierpiec.
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Szprotka ma przeziebiony pecherz:(
« Odpowiedź #1 : 2004-08-14, 10:15 »
Biedna Szprota  :(  Ugłaskaj ją od ciotek i wujków z forum.

Jeśli Blue to "wyczuła" to chyba jeszcze w dosc wczesnym stadium i powinno sie szybciutko wyleczyć.

Kciuki za zdrówko  :wink:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

malpkaw

  • Gość
Szprotka ma przeziebiony pecherz:(
« Odpowiedź #2 : 2004-08-14, 13:41 »
hm.... miałam ten sam problem wyczytałam ze kot jak jest źle wykastrowany ma problem z pęcherzem ja go wyleczyłam dawajac mu tabletki i po paru dniach było dobrze od tego czasu nie miał juz tym zadnego problemu :)))
Zapisane

Forum Zwierzaki

Szprotka ma przeziebiony pecherz:(
« Odpowiedz #2 : 2004-08-14, 13:41 »

Anga_11

  • Gość
Szprotka ma przeziebiony pecherz:(
« Odpowiedź #3 : 2004-08-14, 18:10 »
popieram Myszke.xww z madre zdania pozdrów od wszystkich wielbicieli zwierzaków
Zapisane

Sal

  • Gość
Szprotka ma przeziebiony pecherz:(
« Odpowiedź #4 : 2004-08-16, 08:16 »
Biedna kotucha...  :(
Ja miewam zapalenia pęcharza. Łudzę się, że koty nie cierpią tak jak ludzie... bo ból jest straszny.
Wycałuj Szprotkę  :D
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.146 sekund z 24 zapytaniami.