Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Rośliny doniczkowE  (Przeczytany 26485 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasia

  • Gość
Rośliny doniczkowE
« Odpowiedź #60 : 2005-03-13, 07:30 »
Tez bym sobie takie sprawiła, Widziałam nawet kiedyśtaką ładna półeczkę na małe kaktuski... Ale gdzie ja bym to postawiła?  :?:
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Rośliny doniczkowE
« Odpowiedź #61 : 2005-03-13, 13:17 »
Bardzo lubię kaktusy, na razie mam jednego, dosyć dużego, ale z pewmością niedługo moja kolekcja się powiększy.  :wink:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

pacuszka7

  • Gość
Rośliny doniczkowE
« Odpowiedź #62 : 2005-03-13, 19:15 »
a ja mam cztery rodzaje kaktusów i je lubie bo kupiłam lub dostałam je bardzo dawno a one ciągle ładnie sobie rosną i są takie fajne zgrabniutkie :D  :wink:

a kiedyś byłam w jakiejś palmiarni i tam był kaktus który nazywał się "fotel teściowej" :lol:

Flaś to ile masz teraz kaktusów??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rośliny doniczkowE
« Odpowiedz #62 : 2005-03-13, 19:15 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Rośliny doniczkowE
« Odpowiedź #63 : 2005-03-13, 22:35 »
Cytuj

ananasek mi usechł


jak to powiedział mój znajomy: boże nie :P cośty mu zrobiła !?

Cytuj

niedobry ananasek

:evil:
Zapisane

thrilly

  • Gość
Rośliny doniczkowE
« Odpowiedź #64 : 2005-03-13, 22:48 »
ja mam obecnie w pokoju 2 roślini doniczkowe, ale nie znam ich nazw  :lol:  mój brat zbiera kaktusy ma cały parapet i ciut ciut  :wink:  nie mam wielkiego dośw. z doniczkowymi, wole ogrodowe ;] ehh róże i koszenie trawy :D
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Rośliny doniczkowE
« Odpowiedź #65 : 2005-03-13, 22:59 »
A ja w swoim pokoju nie moge mieć żywych kwiatków :( zawsze mi pqadają bo słońce nei pada do mojego pokoju :( szkoda ..a bym, chciała mieć pare sztuk...a zwląszcza kaktusków i jakiś innych takich fajnych roślinek  :D  Naszczęśćie pare jest w dużym pokoju :) fuksik :P Tam mogą żyć a u mnie?  :(  doop :roll:
Zapisane

Beguelle

  • Gość
Rośliny doniczkowE
« Odpowiedź #66 : 2005-03-14, 03:08 »
Hmm...napewno sa jakies gatunki kwiatow, ktore nie potrzebuja tyle slonca...a napewno masz choc troche swiatla w pokoju... ;) no chyba, ze masz pokoj bez okien, to moze byc problem :P
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Rośliny doniczkowE
« Odpowiedź #67 : 2005-03-14, 16:52 »
Beguelle ma racje, jesli tylko nie jest to pokoj bez okna to mozna dobrac takie rosliny, ktore beda sie w nim dobrze czuly. Trzeba wziac ksiazke, przejrzec opisy roslin i wybrac takie, jakie sie nadaja do konkretnych warunkow.
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
Rośliny doniczkowE
« Odpowiedź #68 : 2005-03-14, 17:03 »
a ma ktos z was jakiegoś bambusa?? byly kiedyś w praktikerze zakręcone i proste :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rośliny doniczkowE
« Odpowiedz #68 : 2005-03-14, 17:03 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Rośliny doniczkowE
« Odpowiedź #69 : 2005-03-14, 17:18 »
ja wiem jak się takiego zakręca. tzn jak to jest teoretycznie, bo ja szczerze mówiąc nie próbowałam. to jest jakoś tak że jego trzeba taa ustawić i obracać, żeby sie wyginał w stronę słońca. podrośnie kawałek, obrócić trochę i tak w kóko. a ja mam bambooska ale prostego i mało urośniętego  ;)
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Rośliny doniczkowE
« Odpowiedź #70 : 2005-03-15, 13:36 »
Hmm..moze jakis by sie znalazl :P słońce to dochodzi ale wszytsko mi umiera :P :( Ja bardzo bym chciala pare takich naprawde duzych i ladnych kwiatow :) takich slicznych :kocham: heh...sie rozmarzylam:P
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Rośliny doniczkowE
« Odpowiedź #71 : 2005-03-16, 20:46 »
Skoro kwiatki Ci padaja, to cos jest nie tak. Widocznie maja nieodpowiednie warunki i/lub pielegnacje.
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Rośliny doniczkowE
« Odpowiedź #72 : 2005-03-16, 21:49 »
No ale jakos w innym pokoju, naprzeciwko mojego to zyja i jestem i bardzo dobrze. Pielegnowane sa, a u mnie to umieraja i juz :? :(
Zapisane

Raffy

  • Gość
Rośliny doniczkowE
« Odpowiedź #73 : 2005-03-16, 21:57 »
nie mam kwiatów, jedynie kocham rosliny wodne w akwariach, lądowych nie mam, powodem są papugi :P w innych pomieszczeniach lądowe są, ale u mnie w pokoju nigdy :P
Zapisane

Jojo1995

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 83
Odp: Rośliny doniczkowE
« Odpowiedź #74 : 2009-07-19, 10:43 »
Moim ulubionym kwiatkiem jest fiołek afrykański, którego wczoraj dostałam od babci. Jest śliczny. Jego kwiatki są ciemnofioletowe. Pomyślałam, że warto byłoby go rozmnożyć. Tak dla siebie, nie mam na myśli zysku. Chciałabym przejąć hobby babci- ona uwielbia rozmnażać fiołki. Ma ich kilkanaście, jeśli nie dwadzieścia pare...
Zapisane
Im bliżej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta...

Forum Zwierzaki

Odp: Rośliny doniczkowE
« Odpowiedz #74 : 2009-07-19, 10:43 »

kaka15

  • *
  • Wiadomości: 5
    • WWW
Odp: Rośliny doniczkowE
« Odpowiedź #75 : 2017-04-18, 12:06 »
Mi jest ciężko uchodować jakieś ładne kwiatki wgl takie kwitnące, nie mam pojęcia czego im potrzeba.
Zapisane

marta10

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Rośliny doniczkowE
« Odpowiedź #76 : 2017-04-19, 13:27 »
osobiscie hoduje ale w biurze dracene ostro listna bordo

odrabiacz

  • *
  • Wiadomości: 5
    • WWW
Odp: Rośliny doniczkowE
« Odpowiedź #77 : 2017-06-01, 18:54 »
Mi wszystkie kwiatki po zakupie niestety usychają :( Nie mam ręki niestety do nich.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 25 zapytaniami.