Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: SUK, kamienie, PH. Jednym słowem, problemy...  (Przeczytany 18574 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: SUK, kamienie, PH. Jednym słowem, problemy...
« Odpowiedź #30 : 2008-07-25, 13:09 »
jesli w moczu jest krew, to predzej w pecherzu "cos sie kluje" - To, ze sika na posciel jest miedzy inymi sposobem na powiedzenie, ze cos jest z nim nie tak. kastracja tu niewiele ma do rzeczy.

A co zrobic? przede wszystkim znalezc dobrego weta - taki, ktory mowi na sikanie w nieodpowiednich miejscach, ze "koty tak moga robic" i nie szuka glebszej przyczyny (zawsze jest - czasem dla czlowieka niewidoczna, tu jednak jest ewidentna ze cos jest nie tak) dobry nie jest.

i co zrobic? w pierwszej kolejnosci mocz do badania - trzeba sie dowiedziec czy w moczu jest piasek, a jesli tak - to jaki. drugim etapem bedzie plukanie pecherza - przez cewnik.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

kinga2543

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: SUK, kamienie, PH. Jednym słowem, problemy...
« Odpowiedź #31 : 2008-09-01, 14:34 »
mój kotek cierpi też na suk, już był 2 raz cewnikowany w tym roku, ma dopiero 4 lata. Stosuje u niego karmy urologiczne i uropet, w srode jade z nim na usg i sie okaze co dalej. Weternarz który go prowadzi jest za tym rzeby wszyć mu cewnik ale to dla mnie jest ostatecznośc. Hm nie wiem co robić.
Zapisane

kxgx

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: SUK, kamienie, PH. Jednym słowem, problemy...
« Odpowiedź #32 : 2008-10-04, 08:20 »
Witam :VoV: zrobilam mojemu kastratowi badanie moczu ktore wykazalo zapalenie nerek z prawdobodobienstwem uszkodzenia.Na razie kot dostaje antybiotyki i wet zarzadzi diete karma raz dziennie wieczorem to na pewno wystarczy?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: SUK, kamienie, PH. Jednym słowem, problemy...
« Odpowiedz #32 : 2008-10-04, 08:20 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 25 zapytaniami.