Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 51 52 [53] 54   Do dołu

Autor Wątek: .. Ogólnie - papierosy..  (Przeczytany 147054 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zelka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 39
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1560 : 2008-08-21, 21:08 »
ja sie zawsze zastanawiałam dlaczego ktoś zaczyna palić i kiedy orietuje sie ze nie moze przestać (o ile tego chce) ...
Moi rodzice mieli skończyć z paleniem jakieś pół roku temu. Mama skończyła, tata - nie.
Zapisane
Nie pytaj o to czy jestem poke, neonem lub kinderkiem ( czy cokolwiek innego jeszcze wymyślisz ). Odpowiedź brzmi: TAK JESTEM.
Wolę uniknąć nieporozumień.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1561 : 2008-08-21, 22:48 »
ja sie zawsze zastanawiałam dlaczego ktoś zaczyna palić i kiedy orietuje sie ze nie moze przestać (o ile tego chce) ...

ja zaczęłam, bo po prostu mi to zasmakowało. minęło sporo czasu, jestem chyba uzależniona a świadomości ani widu, ani słychu ;)

Moi rodzice mieli skończyć z paleniem jakieś pół roku temu. Mama skończyła, tata - nie.

moi kończą od dwóch lat chyba. no cóż, udała nam się rodzinka, pięcioosobowa a cztery palą ^^"
Zapisane
Why so serious?

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1562 : 2008-08-22, 17:22 »
moj ojciec raz powiedzial rzucam palenie od tego moemntu minelo 5 lat i nie pali..
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Forum Zwierzaki

Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedz #1562 : 2008-08-22, 17:22 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1563 : 2008-08-23, 23:13 »
podobno tak najlepiej, powiedzieć i rzucić, bez żadnego ograniczania i zbędnego pieprz.enia się z tym.
czekam aż ja tak zrobię xd
ale chyba zrobię, bo mam teraz po co właściwie.
Zapisane
Why so serious?

whatever

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 46
    • WWW
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1564 : 2008-08-24, 08:02 »
Blackie po co? XD
bo ja mam aktualnie trzecią "ostatnią paczkę"
Zapisane
We're just two lost souls
Swimming in a fish bowl,
Year after year,
Running over the same old ground.
What have we found?
The same old fears.
Wish you were here.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1565 : 2008-08-24, 11:42 »
ej ja mam zawsze piątego ostatniego papierosa xd
hmm... bo mnie ktoś poprosił.
i z jednej strony nie chcę xd ale z drugiej dla tej osoby...

a ogólnie ktoś w moim towarzystwie stwierdził, że "wszyscy jesteśmy emo, bo się świadomie zabijamy sami" xd
Zapisane
Why so serious?

Tynka88

  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1566 : 2008-09-11, 00:49 »
pierwszy raz papierosa w ustach miałąm w wieku 12 lat jednakże nie posmakował mi dzięki Bogu :D
teraz palę sobie, bo lubię :) nie czuję się uzależniona :D a to dlatego, gdyż jestem u mojego chłopaka, który nie cierpi papierosów to najzwyczajniej nie palę i nie mam chęci :D może i nawet jest to wywołane tym iz zdaję sobie sprawę jakie były by konsekwencje moich czynów :P
Zapisane

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1567 : 2008-11-22, 21:17 »
ja sobie teraz siedze i z rozkoszą pochłaniam LMa.. ajj jak ja dano polskich nie paliłam ;P
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1568 : 2008-11-23, 15:03 »
gadałam sobie z kolega ostatnio, przy mnie w ciagu 3/4 godzin wypalił 4 papierosy :/ oczywiscie poweidziałam mu co mysle, on wie że nie powienien, wie ze jest uzalezniony, jak to powiedział "jak nie zapale nie jestem w stanie niczego zrobić" smutne, ale niestety sam wybrał, powiedział że dentystka powiedziała mu że ma zdrowe zeby, ale od kiedy pali, on że od 7 lat, po chwili prawie nakrzyczałam na neigo ze jak mógł w wieku 10 lat zaczac palic i pali do dzis... dla mnie to jest przerazajace, takie uzaleznienie, dlatego nie wiem jak ktos moze zaczac palic...
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedz #1568 : 2008-11-23, 15:03 »

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1569 : 2008-11-23, 17:27 »
Mój kumpel ma 15 lat... też pali od 7....
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1570 : 2008-11-24, 21:16 »
Mój pali dwie paczki dziennie od . Był na prześwietleniu i babka pokazała mu trzy małe plamki... - zdrowe kawałki jego płuc.
Już rzucał, ale zaczął pluć krwią. Zawsze tak ma, jak rzuca.
porażka...
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1571 : 2008-12-13, 11:41 »
ciekawe za ile ja w takim stanie będę.
ale nie rzucam. bo mnie się nie chce xd
Zapisane
Why so serious?

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1572 : 2008-12-16, 15:28 »
A ja nadal twierdze, ze fajki to świństwo. Nie powiem, probowalam :D bo wszystkiego w zyciu trzeba sprobowac. Paskudztwo, ble, fuj xD
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

whatever

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 46
    • WWW
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1573 : 2008-12-16, 22:33 »
Mhm, paskudztwo, odczepić się nie chce.
Zapisane
We're just two lost souls
Swimming in a fish bowl,
Year after year,
Running over the same old ground.
What have we found?
The same old fears.
Wish you were here.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1574 : 2008-12-17, 22:24 »
a ja kocham do paskudztwo.
zwłaszcza w postaci Devil Black albo LD menthol. <3
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedz #1574 : 2008-12-17, 22:24 »

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1575 : 2009-01-01, 16:04 »
hmm.. ja choć uważam, że to jest niezłe paskudztwo, rozumiem ludzi którzy palą.. sama mam rodziców palaczy i choć mamuśka opowiada wszem i wobec, że ogranicza to ja w to raczej nie wierze..:)
pogodziłam się z tym że jako jedyna w naszej małej rodzinie nie pale, bo nie czuje potrzeby.. z kolei mam takie pytanie, co skłoniło Was do zapalenia, ciekawość, chęć zaimponowania..?? Jak to jest palić sobie tyle lat..??
W sumie to dochodzę do wniosku, że miałabym wyrzuty sumienia, jakbym paliła.. bo wiedziałabym że niszczę swoje zdrowie i zabieram kawał życia... doświadczacie czegoś takiego.??   
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1576 : 2009-01-01, 16:25 »
jak to sie zaczelo? znalazlam paczke fajkow i stwierdzilam "a zobacze sobie co moi rodzice w tym widza" - przy pierwszych papierosach byl ciekawy efekt zawrotow glowy - przyjemne to bylo, wiec po pierwszych sztukach poszly paczki itp. itd. zawrocikow juz od daaaaawna nie ma (jest to dzialanie nikotyny - a skoro pale sporo - to nie dochodzi do takiego spadku poziomu niktotyny by ybyly odczuwalne efekty) pale od szesciu lat - juz nie dla efektu - jest to po prostu przyjemne -- dla mnie. Zreszta - odstawienie papierosow na pare godzin tez ma swoje efekty - nerwy, drzenie rak, kaszel itp. itd.

zdrowie? kawal zycia? jako potencjalnej samobojczyni - wisi mi to...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Motoduf

  • *
  • Wiadomości: 300
  • Jedzenie jest ludzkie, obżarstwo - Boskie
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1577 : 2009-01-01, 19:19 »
Hmm... palę regularniej od jakichś czterech miesięcy. Zacząłem, bo kolega palił, a często go widywałem, to paliłem z nim. Na początku świetny był ten lekki zawrót głowy. W tej chwili już go niestety nie ma. Chyba mógłbym jeszcze rzucić, ale póki co raczej tego nie zrobię. Za to staram się palić tylko wtedy, kiedy naprawdę mam z tego przyjemność. Palę przy tym właściwie tylko czerwone Marlboro - są cholernie mocne i jakoś się przyzwyczaiłem.

Inna sprawa, że jestem biernym palaczem od dobrych kilkunastu lat.
 
Zapisane
Zjedz bobra, uratuj drzewo!

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1578 : 2009-01-01, 22:55 »
A ja nadal twierdze, ze fajki to świństwo. Nie powiem, probowalam :D bo wszystkiego w zyciu trzeba sprobowac. Paskudztwo, ble, fuj xD

Tu sie zgodze... nienawidze dymu papierosowego, nienawidze jak od ludzi jedzie fajkami, mam ochotę dać w morde osobie, która radośnie sobie jara koło mnie na przystanku, a dym leci prosto na mnie. I nie zmienił tego fakt, że od 14 lat jestem na ten dym skazana, jako że na 4 osoby w mojej rodzinie nałogowo palą dwie, a jedna okazjonalnie.

W sumie to dochodzę do wniosku, że miałabym wyrzuty sumienia, jakbym paliła.. bo wiedziałabym że niszczę swoje zdrowie i zabieram kawał życia... doświadczacie czegoś takiego.??   

To Twój jedyny powód, dla którego nie będziesz palić (nie mówię o powodach typu "bo nie odczuwam potrzeby", chodzi mi o takie zdecydowanie anty)? W sumie... dla mnie to byłby mocny argument, żeby zacząć palić ^^'

Ciekawostka - dla odmiany lubię zapach niezapalonych papierosów, takich zwyczajnie sobie leżących w paczce o_o' to tylko moje zboczenie?
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1579 : 2009-01-01, 23:37 »
Ciekawostka - dla odmiany lubię zapach niezapalonych papierosów, takich zwyczajnie sobie leżących w paczce o_o' to tylko moje zboczenie?
nie :P lubie zapach np. paczek do robienia samemu papierosów, ale zapalonego nie znosze, a tym pierwszym, jak czuje mimo że za pierwszym węchem przyjemne odsuwam sie od źródła zapachu bo nie chce miec z papierowami nic wspólnego

dlaczeog nie palic? dla mnie wpadniecie w nalóg to słabość, nie chce być słaba :P nie chce śmierdzieć, a smierdzi i zaraz po paleniu i ciuchy i z geby, nie chce miec żółtych palców, jak mam miec raka, nie dziekuje, chociaz tutaj to i tak nie od tego zalezy, kasa, tyle forsy? pff juz wole do skarpety schowac :P
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1580 : 2009-01-02, 00:02 »
To Twój jedyny powód, dla którego nie będziesz palić (nie mówię o powodach typu "bo nie odczuwam potrzeby", chodzi mi o takie zdecydowanie anty)? W sumie... dla mnie to byłby mocny argument, żeby zacząć palić ^^'

nie, nie tylko to.. ale zdecydowane anty występuje..
mnie to nie pociąga i nie imponuje..
zgadzam się w pełni z Renią:

dlaczeog nie palic? dla mnie wpadniecie w nalóg to słabość, nie chce być słaba :P nie chce śmierdzieć, a smierdzi i zaraz po paleniu i ciuchy i z geby, nie chce miec żółtych palców, jak mam miec raka, nie dziekuje, chociaz tutaj to i tak nie od tego zalezy, kasa, tyle forsy? pff juz wole do skarpety schowac :P


chodzi mi o samopoczucie o to że paląc ograniczam swoje możliwości fizyczne, cuchnie ode mnie na kilometr, nie zniosłabym na przykład drżących rąk, czułabym się jak jakaś psychiczna.. nie wiem dlaczego, ja już tak mam (bez obrazy dla ludzi którzy to mają jak nie palą albo palą za dużo..)   
Poza tym widzę jak moja mama się dusi co jakiś czas, jak ma zaniki pamięci, jak brakuje jej powietrza a pali dla mnie długo bo jakieś 20 lat z przerwą kiedy była w ciąży... są przecież ludzie którzy palą znacznie dłużej i nic im nie jest...
hmm i dlatego bardzo trudno mi być bezstronną.. 

Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

Forum Zwierzaki

Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedz #1580 : 2009-01-02, 00:02 »

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1581 : 2009-01-02, 00:14 »
nie zniosłabym na przykład drżących rąk, czułabym się jak jakaś psychiczna.. nie wiem dlaczego, ja już tak mam (bez obrazy dla ludzi którzy to mają jak nie palą albo palą za dużo..)

O ja, jestem psychiczna, ręce mi sie trzęsą (a zresztą, chciałabym żeby trzęsące sie ręce były moim najwiekszym problemem XD), a nie palę :lol:

Przepraszam, musiałam, śmiać mi sie zachciało jak przeczytałam to zdanie ^^" już nie bedę.

Mi tam wisi czy ktoś pali czy nie, jego wybór, byleby się - bez obrazy - nie zbliżał do mnie ;d
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1582 : 2009-01-02, 00:24 »
prostuje, to nie jest moim największym problemem.. to jest taki tam jeden z paru.. :D bo ja się staram być bezproblemowa od jakiegoś czasu.. xD

Nie śmiej się ze mnie..  :P ja czasami jestem dziwna.. :lol:

Nie jesteś psychiczna, to ja się czuje psychiczna jak mi drżą.. (rzadko ale czasami... )
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1583 : 2009-01-02, 19:16 »
a ja nie pale od 2 tyg ael i tak wiem ze nie rzuce.. pojade do szkoly..
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1584 : 2009-01-03, 00:20 »
Nie lubię. Nie lubię zapachu. Smaku. Wszystkiego.
Gdy śmierdzi od kogoś papierosami, to cóż, jestem zmuszona się odsunąć, bo to obrzydliwe i mnie odrzuca. Spróbowałam tego parę razy na jakichś imprezach, gdy rozmawiałam z palaczami na balkonie. Z ciekawości, imponować tym ludziom nie musiałam, bo to sami swoi. Nie było fajne, za każdym razem poddusiło, drapało w płucach... a następnego dnia ciężko się oddychało, jeżeli wypaliłam całego papierosa (tak było raz, z resztą light, po najmocniejszym marlboro, czy innym takim chyba bym w ogóle przestała oddychać -_-).
Mnie nie przeszkadza, że ktoś jest palaczem pod warunkiem że nie śmierdzi i że nie dmucha na mnie dymem. I nie ma ochoty się do mnie zbliżyć specjalnie, pocałować w szczególności bo... fuj :P Jego życie, jego zdrowie, jego płuca, tak naprawdę palacz sam musi chcieć rzucić, by cokolwiek do niego przemówiło, dlatego nie wysilam się na argumenty, gdy ktoś mi powie, że rzucać nie chce. Co innego, gdy chce i ma postanowienie by to zrobić, wtedy mogę wyjść z siebie i stanąć obok by go w tej decyzji wsrpierać i utrzymać. A i to nie jest proste.
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1585 : 2009-01-03, 09:32 »
O ja, jestem psychiczna, ręce mi sie trzęsą (a zresztą, chciałabym żeby trzęsące sie ręce były moim najwiekszym problemem XD), a nie palę :lol:
(...)
Mi tam wisi czy ktoś pali czy nie, jego wybór, byleby się - bez obrazy - nie zbliżał do mnie ;d
mi się ręce trzesą gdy jestem zdenerwowana, albo musze sie szybko spakowac, wszsytkiego szukac, ale trzesace sie rece moga byc spowodowane choroba, u mojej siostry mama zobaczyła ze sie rece trzesa, do lekarza, problemy z tarczyca, bierze tabletki...
co do drugiego, on sobie zycie niszczy, niech mnie dodatkowo nie zatruwa dymem, smierdzącym dymem
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1586 : 2009-03-19, 10:26 »
a ja powiem tylko, że palę sobie własnie LD mentola cienkiego <333 mrrau ^^
( i to z chorym gardłem i mokrym kaszlem, jinteligjentnie xD)
Zapisane
Why so serious?

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1587 : 2009-03-20, 23:33 »
nie paliłam, nie palę, nie będę palić.

nie znoszę zapachu (trudno to nazwać zapachem...), tak samo jak śmierdzą ludzie tytoniem- strasznie odrzuca, robi mi się niedobrze. z mojej rodziny wszyscy palą- babcia, mama, tata. Na szczęście wychodzą do ogródka zapalić, bo w domu jest całkowity zakaz palenia. Na szczęście, bo musiałabym ich siłą z domu wyrzucać.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedz #1587 : 2009-03-20, 23:33 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1588 : 2009-03-22, 01:32 »
a ja powiem tylko, że palę sobie własnie LD mentola cienkiego <333 mrrau ^^
( i to z chorym gardłem i mokrym kaszlem, jinteligjentnie xD)

bardzo Ci wspolczujemy- papierosy sa syficzne , ludzie ktorzy pala - smierdza petamai a na dodatek- tak sie juz porobilo ze ktos kto pali zyskuje wsrod spoleczenstwa miano jednostki, ktora nie majac czym imponowac(wiedza, madrosc, talent, uroda) szuka innych- a w tym wypadku- proba imponowania czyms co zatruwa i uzaleznia- pod patologie podpada- dlatego: bardzo Ci wspolczujemy- ja, moje dzieci, moj pies, kot, zolwie...i rybki tez :P

Jola Rutowicz tez nie wie czym imponowac- a skutki widzimy :lol:




to pisalam ja - ktora sto lat temu palilam nalogowo :lol:
(ale wtedy swiadomosc o zatruwaniu siebie i innych byla insza)
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1589 : 2009-03-22, 12:41 »
nie palę, nie paliłam i palić nie będę! Paskudstwo!
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)
Strony: 1 ... 51 52 [53] 54   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.115 sekund z 27 zapytaniami.