Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Uciekł Wam kiedyś kot/pies?  (Przeczytany 47130 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stworek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 30
Odp: Uciekł Wam kiedyś kot/pies?
« Odpowiedź #60 : 2010-01-09, 11:38 »
Mi pies uciekł około dziesięciu razy. Wracał rano, po nocy. Owczarek niemiecki, wyjątkowo groźny dla ludzi. Gdy tylko ktoś chciał wejść, rzucał się na furtkę i odbijał od niej czterema łapami. Szczekał, warczał, gdy rozpoznawał, kto wchodzi. (zawsze miał coś do sąsiada, a gdy po raz pierwszy ktoś z rodziny przyjeżdżał, jakoś od razu wiedział, że są nie groźni i nic im nie robił) Nikomu nie zrobił krzywdy po takiej ucieczce. Jest to mądry pies, ale czasem ma napady głupawki.

Kot jeszcze nigdy. Papugi też na szczęście nie. Chomik kiedyś się zgubił, ale znalazł w spodniach mojego dziadka. Na szczęście dziadzio go nie zdeptał...
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Uciekł Wam kiedyś kot/pies?
« Odpowiedź #61 : 2010-01-10, 09:57 »
Dla dobra Twojego psa i nie tylko nie pozwalaj mu na ucieczki. Jest to przecież nieodpowiedzialne. Znam historię psa, który pewnego letniego dnia wyszedł ze swojej posesji. Co się z nim stało? Ku rozpaczy opiekunów już się nie odnalazł. Prawdopodobnie zginął w sposób tragiczny lub został skradziony. Szafir ( tak miał na imię) był niezwykle inteligentnym owczarkiem niemieckim. Przynosił swoim opiekunom pantofle. Piszę te słowa ku przestrodze.
Aha i jeszcze jedno jeżeli chodzi o psy (inne zwierzaki również) głupawka jest całkowicie nieodpowiednim słowem.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

mati3125

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Uciekł Wam kiedyś kot/pies?
« Odpowiedź #62 : 2011-10-12, 18:11 »
Cześć. Pytam się - Czy jest szansa , że mój kot wróci do domu??? Nie ma go już 3 tygodnie i kawałek.
Kotka zna dobrze okolice, ma rok i pół. Czy jest szansa ??? Kotka byla sterylizowana.
PROSZE O ODPOWIEDZI !!!!!!!!!!! DZIEKUJE
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Uciekł Wam kiedyś kot/pies?
« Odpowiedz #62 : 2011-10-12, 18:11 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Uciekł Wam kiedyś kot/pies?
« Odpowiedź #63 : 2011-10-17, 20:45 »
Jakaś jest, ale niewielka... Szukasz za pomoca ogłoszeń? może ktoś ją przygarnął - u mojej kuzynki się tak zdarzyło, kocina po kilkutygodniowej nieobecności wróciła pachnącą, zadbana i z obróżką, ktoś go "przygarnął" i w domu trzymał.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kamil123

  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Uciekł Wam kiedyś kot/pies?
« Odpowiedź #64 : 2014-02-04, 11:36 »
Uciekł ale zaraz wrócił. Okazało się, że jego ciekawość wzbudził rower sąsiada;)
Zapisane

Cassidy

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2
Odp: Uciekł Wam kiedyś kot/pies?
« Odpowiedź #65 : 2014-04-22, 13:25 »
Mi uciekła kiedyś sunia Daisy. Ale naszczęście nie na kilka dni. Wybiegła poprostu na osiedle i niemoglośmy jej znaleźć. Jednak na koniec sama do nas przyszła :)
Zapisane
Twoja Cass :*

Robert Janek

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 56
Odp: Uciekł Wam kiedyś kot/pies?
« Odpowiedź #66 : 2015-10-09, 21:04 »
nie wiem czy jeszcze piszecie, ale mi wczoraj uciekł pies, czy to normalne że wrócił nad raanem? całą noc go szukałem i nic
Zapisane
Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie.

Cukierekkot

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13
Odp: Uciekł Wam kiedyś kot/pies?
« Odpowiedź #67 : 2021-11-03, 17:31 »
 Miałam w życiu 4 koty... Dwa uciekły,  a jeden wpadł pod samochód... Ale one były podwórkowe  (komórkowo-garażowe). Mam nadzieję, że teraz mój 6 miesięczny nie ucieknie, bo żadnego z moich kotów nie znalazłam. Polecam zakładanie obroży odblaskowej z nr telefonu. I ogłoszenia. Obroża nie sprawdzi się w przypadku wszystkich zwierząt, ale mój nosi.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 26 zapytaniami.