Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: KOTKA RODZI!  (Przeczytany 11451 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Inia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 161
KOTKA RODZI!
« : 2007-01-17, 15:20 »
Maja kotka została wzięta z ulicy, więc nie znam jej wcześniejszego życia :( Jakiś miesiąc po przygarnięciu Wiedźma dostała rui i dostała zastrzyk hormonalny.Teraz dowiedziałam się, że kicia jest W CIĄŻY... Boję się o nią. Czy po tym zastrzyku nic jej się nie stanie? Co się stanie jeśli poroni? Po 19.00 przyjedzie p. weterynarz i będzie pomagać :( ale ja chyba nie wytrzymam. Co jeśli kotka wczesniej urodzi? Co robic? Proszę o pomoc...
Zapisane
Nobody knows who I really am,
I never felt this empty before
And if I ever need someone to come along
Who's gonna comfort me and keep me strong

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #1 : 2007-01-18, 15:44 »
Inia, i co z kotką?
Zapisane
IBDG Wrocław

Inia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 161
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #2 : 2007-01-18, 17:20 »
P. Weterynarz powiedziała, że to najprawdopodobniej niżywy już płod, ropomacicze i choroba pęcherza w jednym :shock:. Wiedźma na razie dostanie jutro i pojutrze zastrzyk, a w piątek albo sobotę, będzie operacja połączona ze sterylizacją...
Zapisane
Nobody knows who I really am,
I never felt this empty before
And if I ever need someone to come along
Who's gonna comfort me and keep me strong

Forum Zwierzaki

Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedz #2 : 2007-01-18, 17:20 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #3 : 2007-01-18, 18:42 »
Biedna kociczka... Trzymam kciuki za jej zdrówko... Będzie dobrze, Inia :tuli:
Zapisane
IBDG Wrocław

shut__up

  • Gość
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #4 : 2007-01-18, 19:32 »
Niestety nie pomogę Ci, ale sama kiedyś przeżywałam  poróbh mojej kotki, która okociła się w moim łóżku, przy moim brzuchu.
Niesamowite.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #5 : 2007-01-18, 19:35 »
Współczuję, ale kotka na pewno szybko wyjdzie z choroby. Wet na pewno wie co robii wszystko dobrze się skończy.
Trzymam kciuki za Wiedźmę.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #6 : 2007-01-19, 14:56 »
moja ktka tez calkiem niedawno rodzila. Porod bez komplikacji. Ja bylam wtedy tylko z siorą w domu i jej pomagalysmy bo wet przyjechal jak juz bylo pol godziny po wszystkim :P
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Inia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 161
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #7 : 2007-01-19, 17:25 »
Wiedźma nie urodziła (ma jeszcze jakąś blokade w środku) choć czasem tak się zachowuje. Niedawno zrobione były jakieś dwa zastrzyki (nie wiem jakie, ale w końcu wetka się zna...) i teraz Wiedźma siedzi obrażona pod stołem. Już jutro będzie operowana i w końcu może się okaże co jej jest...
Zapisane
Nobody knows who I really am,
I never felt this empty before
And if I ever need someone to come along
Who's gonna comfort me and keep me strong

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #8 : 2007-01-19, 17:57 »
Cytuj
(nie wiem jakie, ale w końcuu wetka się zna...)

no raczej mi sie nie wydaje... tytul lekarza weterynarii nie jest gwarancja wiedzy... Skoro dostala zastrzyk przeciw rui, dopusciliscie do tego ze zaszla w ciaze i pojawily sie komplikacje - to nie ma co czekac tylko natychmiast sterylizowac. Zaraz pewnie ktos napisze ze "przeciez w ciazy jest" - no wlasnie dlatego. Przede wszystkim ta ciaza jest zagrozeniem dla zycia kotki - i jest to skutek tego ze zostal jej podany zastrezyk hormonalny juz po tym jak DOSTALA rui i ze dopusciliscie do ciazy
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedz #8 : 2007-01-19, 17:57 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #9 : 2007-01-19, 18:55 »
Iras, przeciez Inia napisala, ze bedzie operacja polaczona ze sterylizacja.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #10 : 2007-01-19, 19:03 »
owszem, napisla - tyle ze czekanie w takiej sytuacji jest bezcelowe.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Inia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 161
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #11 : 2007-01-19, 19:47 »
Dlatego właśnie sterylizacja będzie zrobiona jak najszybciej się da.
Iras, to my nie dopuściliśmy do ciąży ponieważ Wiedźma zanim do nas trafiła (a przedtem była bezdomnym kotem, więc nie wiadome jest jest jej poprzednie życie) już musiała być w ciąży tylko nikt o tym nie wiedział.
Zapisane
Nobody knows who I really am,
I never felt this empty before
And if I ever need someone to come along
Who's gonna comfort me and keep me strong

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #12 : 2007-01-19, 21:14 »
Taki sam przypadek miala moja znajoma, tyle ze z psem. Kiedy go przygarnela juz byl w ciązy.
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #13 : 2007-01-19, 21:39 »
Cytuj
Jakiś miesiąc po przygarnięciu Wiedźma dostała rui

najpierw to...

Cytuj
to my nie dopuściliśmy do ciąży ponieważ Wiedźma zanim do nas trafiła (a przedtem była bezdomnym kotem, więc nie wiadome jest jest jej poprzednie życie) już musiała być w ciąży tylko nikt o tym nie wiedział.

to co w koncu? ruje miala u was czy nie?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Inia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 161
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #14 : 2007-01-20, 08:39 »
tak ruja była (i to dwa razy, za drugim zastrzyk) u nas, ale w ciąży znalazła się zanim ją znaleźliśmy.
Zapisane
Nobody knows who I really am,
I never felt this empty before
And if I ever need someone to come along
Who's gonna comfort me and keep me strong

Forum Zwierzaki

Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedz #14 : 2007-01-20, 08:39 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #15 : 2007-01-20, 09:56 »
tak ruja była (i to dwa razy, za drugim zastrzyk) u nas, ale w ciąży znalazła się zanim ją znaleźliśmy.
ale to samo sobie przeczy. Gdy kotka jest już zapłodniona, to nie ma szans aby wystąpiła u niej ruja.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #16 : 2007-01-20, 10:04 »
Cytuj
ale to samo sobie przeczy. Gdy kotka jest już zapłodniona, to nie ma szans aby wystąpiła u niej ruja.

dokładnie albo ruja, albo ciaza - a w czasie ciazy NIGDY nie wystepuje ruja, u ZADNEGO zwierzecia. Zastrzyk hormonalny podaje sie natomiast PRZED wystapieniem rui, poniewaz podany w czasie rui (niezaleznie od tego czy wystapil zaplodnienie czy nie) jest niebezpieczny dla zycia (pomijajac fakt, ze zastrzyki hormonalne ogolnie sa niebezpiczne).
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #17 : 2007-01-20, 21:03 »
Inia, co z kotką?
Zapisane
IBDG Wrocław

Inia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 161
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #18 : 2007-01-22, 19:09 »
ale to samo sobie przeczy. Gdy kotka jest już zapłodniona, to nie ma szans aby wystąpiła u niej ruja.

I właśnie to jest dziwne ponieważ kotka była w ciąży i miała ruję.

W sobotę miała operację. Wetka z brzucha wyjeła sześć martwych kotków :( Pochodziły z jednego miotu ale były różnie rozwinięt :shock:. Jeden normalnej wielkości, drugi o połowe mniejszy, a pozostałe wielkości orzecha włoskiego :shock:. Wetka powiedziała, że kotka tą ciąże musiała nosić więcej niż dwa miesiące ale poronić i dopiero jakiś czas po śmierci kociąt dostać rui. A zastrzyk dostała przed drugą rują.
Wiedźma jak powiedziała weterynarz ma wielką wolę życia. Podczas operacji zaczęła się budzić podczas szycia szwów i podobobno (bo tak mówiła p. weterynarz) była sprawna ruchowo szybciej niż inne koty, które leczyła.
Zapisane
Nobody knows who I really am,
I never felt this empty before
And if I ever need someone to come along
Who's gonna comfort me and keep me strong

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #19 : 2007-01-28, 09:03 »
ale to samo sobie przeczy. Gdy kotka jest już zapłodniona, to nie ma szans aby wystąpiła u niej ruja.

Czasem sie zdaza ruja juz po zaplodnieniu. Stad plody w roznych stadiach rozwoju, jak pisze Inia. Tak sie dzieje, kiedy kotka jest rozchwiana hormonalnie. Kryta jest przez kocury mimo zaplodnienia i dochodzi do kolejnej owulacji, podczas ktorej jest "dokrywana".
Nie dziewie sie, ze doszlo do martwicy plodow i ropomacicza. Szybka operacja na pewno uratowala jej zycie. Gratuluje czujnosci, Iniu.
Postarajcie sie za jakis miesiac -dwa zrobic kotce badania krwi, zeby sprawdzic, czy zakazenie i martwe plody nie zostawily sladu w nerkach i watrobie.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #20 : 2007-01-28, 12:51 »
Aha, to przepraszam i dziękuję za oświecenie :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedz #20 : 2007-01-28, 12:51 »

Wega

  • Gość
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #21 : 2007-01-28, 22:09 »
Niestety nie pomogę Ci, ale sama kiedyś przeżywałam  poróbh mojej kotki, która okociła się w moim łóżku, przy moim brzuchu.
Niesamowite.

Mam nadzieję, że kotka już wykastrowana... jeśli nie rozumiesz, co mam na myśli- zajrzyj do linku z mojego podpisu.

Inia, cieszę się że wszystko dobrze się skończyło... Wiedźma dzięki Wam żyje :)

a zagrożeniem dla życia kotki jest praktycznie każdy poród, często już tuż po pierwszej rui zaczyna się rozwijać ropomacicze... im kotka młodsza, tym gorzej, więc jeśli nie mamy hodowli nie ma co czekać z kastracją!
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #22 : 2007-04-11, 21:19 »
Wetka powiedziała, że kotka tą ciąże musiała nosić więcej niż dwa miesiące ale poronić i dopiero jakiś czas po śmierci kociąt dostać rui... Podczas operacji zaczęła się budzić podczas szycia szwów...
po pierwsze: nie zauważyłaś że kotka jest w ciąży??!! a po drugie jeśli kotka zaczeła się budzić to była źle znieczulona a nie ma wole walki!!
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Inia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 161
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #23 : 2007-04-21, 15:56 »
po pierwsze: nie zauważyłaś że kotka jest w ciąży??!! a po drugie jeśli kotka zaczeła się budzić to była źle znieczulona a nie ma wole walki!!
Kotka jak do nas trafiła była bardzo chuda. Dwa razy chudsza niż teraz (teraz jest normalnej wagi).
Troszkę tamtą wypowiedź poplątałam. Zaczęła budzić się pod koniec. Jednak weterynarz stwierdziła, że musiała mieć dużą wolę przeżycia. Przez tak długi czas nosić ciążę...
Zapisane
Nobody knows who I really am,
I never felt this empty before
And if I ever need someone to come along
Who's gonna comfort me and keep me strong

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #24 : 2007-04-24, 14:53 »
Cytuj
Jednak weterynarz stwierdziła, że musiała mieć dużą wolę przeżycia. Przez tak długi czas nosić ciążę...

wola zycia akurat niewiele ma do tego, ze tak dlugo nbosila w sobie martwe plody - tu ma znaczenie przede wszystkim to czy do ukladu rozrodczego dostaly sie bakterie gnilne - w tym przypadku sie nie dostaly - dlatego tez 1. pzrezyla 2. dostala rui. Jesli poronienie nastepuje we wczesnym etapie ciazy plody zostaja wchloniete - jesli nie, istnieje kilka mozliwosci co sie z nimi dzieje. miedzy innymi wystepuje tzw. mumifikacja plodow - i tu wlasnie najwyrazniej do tego doszlo. Plody obumarly -bly juz zbyt rozwiniete by zostaly wchloniete, jednakdo ukladu rozrodczego nie dostaly sie bakterie gnilne - plody nie zaczely gnic, tylko wyschly. zmumifikowane plody natomiast zwierze moze nosic w sobie nawet przez wiele lat - tyle, ze w takiej sytuacji najczesciej zwierze staje sie bezplodne, albo niemal kazda nastepna ciaza konczy sie poronieniem, ewentualnie wystepuja klopoty przy porodzie (dokladniej - zablokowane drogi rodne)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Inia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 161
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #25 : 2007-04-25, 14:24 »
Znów coś pokręciłam. Weterynarz powiedziała tak, a ja nie wiem dlaczego, co, jak. Tylko doczepiłam się tej myśli i tyle :wink:.
Tak, nastąpiło zmumifikowanie, tylko koty były w różnym etapie rozwoju. Cztery we wczesnym etapie, jeden w późniejszym i jeszcze jeden prawie rozwinięty.
Zapisane
Nobody knows who I really am,
I never felt this empty before
And if I ever need someone to come along
Who's gonna comfort me and keep me strong

Nereida

  • *
  • Wiadomości: 194
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #26 : 2007-05-22, 11:49 »
Hej... mówie Wam ale miałam wczoraj przykrą sytuację...z kicią mojego kolegi.
Dwa tyg temu ją przygarnął bo się szwendała u niego po pracy od jakiegos czasu.
Kicia była kotna ale wszystko było ok.
Zaszczepił ją itd. I w niedziele lub jutro miała rodzic a ona?  Zdechła   
Kolega do Mnie zadzwonił że jego kotka rodzi i umiera to w minute wyszłam z domu po dwóch byłam u niego ( jego nie było był w racy ale jego babcia do niego dzwoniła ze cos z nia nie tak) kotka juz ledwo dychała... i jedno kociątko już główkę miało na wieszchu. Kicia musiała sie czyms zatruc bo miała te same objawy co moja kotka kiedyś. Była odwodniona więc wysłałąm brata kolegi do apteki po sól fizjologiczną i strzykawki.
Podałam jej tą sól i nawet miałąm w myślach by nawet jak jej nie uratuje to wyjąć kocięta ale kocięta co sie akazało uwarły wcześniej:( widocznie ta trucizna przeszła wiele wczesniej do pempowiny i do kociąt 
Mówie Wam dosłownie jakie to jest cholernie nie miłe uczucie jak wiesz ze nic nie możesz już zrobić
Zapisane
Pozdro zwierzokomaniacy  :) !!!

Łasiczka13

  • Gość
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #27 : 2007-05-23, 22:01 »
Moja kotka ma już ponad 11 ies. i jeszcze nie miała rui. Niewiem już chyba powinna dostac???
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedz #27 : 2007-05-23, 22:01 »

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: KOTKA RODZI!
« Odpowiedź #28 : 2007-05-23, 22:31 »
Ostatnio mi kotka urodziła na moim łóżku w schronisku. Pytałem w nocy gospodarza czy młodych nie będzie miała, ale gospodarz mnie zbył mówiąc, że jest taka gruba, bo dużo jeść od turystów dostaje. Ja już wtedy byłem baaaaardzo zmęczony ;) i później położyłem się spać. Rano mnie zbierają z łóżka i drą się żeby wstawać budzę się patrze kot (którego przez noc ochrzciliśmy ksywą "KEBAB"). Myślę sobie, no bardzo fajnie przespałem się z kotką... Śpię dalej po chwili budzą mnie jeszcze raz i słyszę miauczenie kota patrzę, a on rodzi mi przy głowie. Od razu mnie ojcem zrobili...
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 31 zapytaniami.