Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Posklejane oczka  (Przeczytany 2297 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BeCia89

  • Gość
Posklejane oczka
« : 2007-06-21, 12:26 »
Moja kotki mają dziś dokładnie 3 tyg. w Każdym bądź razie jedno otwarło oczko, ale tylko jedno. No i ja wiem, że może być jeszcze wcześnie, że otworzy je, ale ma takie dziwne poklejone. Kilka razy dziennie przemywam mu to oczko rumiankiem, ale nic sie nie dzieje. Pomocy co jeszcze mogę zrobić? Czy wziąśc go do weterynarza? Proszę o pomoc strasznie się martwię o nie ;(
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Posklejane oczka
« Odpowiedź #1 : 2007-06-21, 12:41 »
koci katar zapewne. Do weta aby ewentualnie potwierdził, jeśli to jest to, to przypisze krople i zastrzyki Po jakimś czasie powinno być lepiej, ale przez to świństwo jeden z "moich" kociaków stracił oczko.

Tylko szybkko, bo kociaki otwierają oczy już po tygodniu, więc może być troszkę za późno na leczenie.
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

BeCia89

  • Gość
Odp: Posklejane oczka
« Odpowiedź #2 : 2007-06-23, 10:55 »
Jest postęp. Jeden kotek otwarł drugie oczko. Co nie zmienia faktu, że drugi jeszcze nie otwarł oczu. Ale ropieją im strasznie ;/ wystarczy, że małe są po nocy a już nie otworzą póki im się nie przemyje. Jeśli do poniedziałku im się nie polepszy jedziemy z nimi do weterynarza. Pozdrawiam ;-)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Posklejane oczka
« Odpowiedz #2 : 2007-06-23, 10:55 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Posklejane oczka
« Odpowiedź #3 : 2007-06-23, 11:01 »
Becia, nie czekaj do poniedziałku, jest jużo 2 tygodnie za późno!
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Posklejane oczka
« Odpowiedź #4 : 2007-06-23, 13:14 »
no moim zdaniem tez długo czekałąś. koty chyba po 1tygodniu otwierają oczy czy coś takiego a one już tak długo... teraz to  nie wiem czy zdążysz dzisiaj bo sobota nie wieadomo do której u ciebie wet czynny. w poniedziałek jedz najpóźniej
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

bejbej

  • Gość
Odp: Posklejane oczka
« Odpowiedź #5 : 2007-06-23, 15:16 »
koty otwierają po ok.10 dniach od urodzenia i mają niebieski oczy. Potem zmieniają kolor tęczówki.
Goń do weta, za długo czekasz. Przynajmniej chociaz do niego zadzwoń.
Zapisane

BeCia89

  • Gość
Odp: Posklejane oczka
« Odpowiedź #6 : 2007-06-24, 17:45 »
Chciałam powiedzieć, że otwarły obydwa ;) Jestem taka szczęśliwa troszkę się im jeszcze kleją po śnie, ale ogólnie jest dobrze ;) Takie żywe się stały ;p a co do weterynarza za kilka dni idę z nimi na kontrole ;p W końcu lepiej dmuchać na zimne ;p Najważniejsze, że je otwarły. Pozdrawiam  :lol:
Zapisane

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Posklejane oczka
« Odpowiedź #7 : 2007-06-24, 20:44 »
przepraszam że nie w temacie ale mnie już to denerwuje:

otwarły

Ekhem ........... otworzyły
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

PorannaRosa

  • Gość
Odp: Posklejane oczka
« Odpowiedź #8 : 2007-06-25, 10:31 »
przepraszam że nie w temacie ale mnie już to denerwuje:

Ekhem ........... otworzyły

Wg słownika ortograficznego PWN obie formy są dopuszczalne (źródło).
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Posklejane oczka
« Odpowiedz #8 : 2007-06-25, 10:31 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Posklejane oczka
« Odpowiedź #9 : 2007-06-25, 11:21 »
BeCia89 troche późno ale niedawno dowiedziałam się ze można przecierać maścią z antybiotykiem. tak dokładnie to jeżdze codziennie do takiego kolesia na wioske bo ma taki sam kłopot jak ty miałaś. ta maść nazywa się ATECORTIN jakby ktoś chciał też smarować.

wydaje mi się że tak się robi przez niedbałośc kotki(matki) wkońcu ona powinna je lizać czyścić

maść stosowałam u myszy i po kilku dniach problemu nie było jakby ktoś sie pytał :P
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

BeCia89

  • Gość
Odp: Posklejane oczka
« Odpowiedź #10 : 2007-06-25, 20:49 »
Renia dzięki ;p no właśnie tu by była kwestia zastanowienia czy matka dba czy nie;/ bo cały czas siedzi i myje je;/ tylko wiesz ;/ ja tam sie w jej wychowanie nie wtrącam <hihi> Ja dbam z babcią i to chyba ponad miarę a tak sobie obiecywałyśmy, że nie przywiążemy się do nich a jednak takie obserwowanie ich rozwoju strasznie przyzwyczaja. Pozdrawiam ;p
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 25 zapytaniami.